fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Problem z kontem :(
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2006-07-21 14:29:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ktos ma cos podobnego - mam na koncie 109 KB wolnego miejsca i nic na to nie pomaga - komentarze, krytyki itd. - jak bylo 109, tak jest. Skasowalem nawet jedno ze zdjatek w galerii (swoich :)) - nadal cholerne 109 (tja, wlasnie doczytalem, ze to nic nie daje... co jest bez sensu). Pisalem do adminow ale odpowiedzia jest dystyngowana cisza... Jakies pomysly?
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-07-21 14:43:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Użytkowniku Lifter: dwie sprawy. Po pierwsze, nie dotarła do nas żadna wiadomość od Ciebie, ani na priv, ani mailem. Po drugie, obecnie masz 111 Kb przestrzeni, a przyrost ze 109Kb wynika z napisania przez Ciebie jednego komentarza (nawiasem mówiąc, wpisanego dwukrotnie...). Sprawdziliśmy działanie algorytmu na kontach testowych - wszystko działa poprawnie. Nikt poza Tobą problemów nie zgłaszał ani nie zgłasza. I to tyle.
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2006-07-21 14:48:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oki, to przynajmniej cos wiem, adminie adminjk. Posta wyslales wczoraj na podany adres. Tym niemniej pamietam, ze po kilku komentarzach jak mialem 109. tak mialem. Jesli teraz sie ruszylo, to mnie to cieszy i po problemie.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa