fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Reklamy :(
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
bartpat
fotografia cyfrowa
2006-07-24 22:29:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i stało się, doczekaliśmy się denerwujących, przez nikogo nie chcianych reklam... (chyba, że ktoś tu wchodzi nie dla zdjęć tylko dla reklam)... Z jednej strony rozumiem, że utrzymanie takiego serwisu kosztuje, ale z drugiej strony... umiejscowienie reklam jest dramatyczne - przeszkadza w nawigowaniu, w oglądaniu, w czytaniu.... Szanowna administracjo, dlaczego to takie nieprzemyślane? :
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-07-24 22:40:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie będzie reklam, nie będzie serwisu. Nie narzekaj.
fotografia cyfrowa
BAran
fotografia cyfrowa
2006-07-24 22:42:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A z czego ma sie utrzymywac galeria ? Nie ma nic za darmo takie posuniecie ze strony redakcji było do przewidzenia. 100% wyrozumiałosci w tym wzgledzie
fotografia cyfrowa
bartpat
fotografia cyfrowa
2006-07-24 22:43:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak już napisałem - same reklamy rozumiem, ale sposób ich umieszczenia... raczej odstrasza w ogóle od serwisu niż zachęca do klikania w nie... a bez klikania z Google adwords i tak nic nie ma chyba....
fotografia cyfrowa
bartpat
fotografia cyfrowa
2006-07-24 22:46:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@BAran - na dole jest link do "SN", więc chyba wiadomo, z czego się głównie utrzymuje :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-07-24 22:49:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cieszmy sie, ze mamy mozliwosc prezentowania tutaj naszych prac i badzmy wyrozumiali z drugiej strony dla reklam MZ - da sie z tym zyc
fotografia cyfrowa
bartpat
fotografia cyfrowa
2006-07-24 22:53:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widze, że się pomyliłem co do SN, bo wg "Regulaminu" wlaścicielem serwisu jest Corporate Services, które jest tylko klientem SN - wykonawcy... no ale fakt, że stylistyka strony bardzo podobna :)

@Calme: tak, cieszmy się, niemniej nie cieszy mnie to, że ktoś zarabia m.in. na moich skromnych zdjęciach :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-07-24 22:55:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bart - nie b rozumiem - jak to zarabia na Twoich zdjeciach ?
fotografia cyfrowa
bartpat
fotografia cyfrowa
2006-07-24 23:00:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No jeśli ktoś wejdzie na moje, czy Twoje portfolio i kliknie na reklamie, to tak właśnie jest... nie bezpośrednio oczywiście :) Bez zdjęć, bez użytkowników serwis nie miałby tak samo prawa bytu, jak i bez źródła utrzymania, także MZ nie można mówić, że reklamy muszą być, a nam pozostaje tylko cieszyć się, że w ogóle coś jest...

Ponownie powtórze - skoro właściciel nie potrafi inaczej utrzymać serwisu, jak tylko przez reklamy, to ok, niemniej reklamy można umieścić tak, by nie przeszkadzały, a były jedynie interesującym (!) dodatkiem do całości.
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-07-24 23:19:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ocho, zaczyna się. Pan użytkownik bartpat jest niezadowolony, bo mu w nawigacji przeszkadza. No i do tego zarabia na jego zdjęciach.... Paranoja.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-07-24 23:20:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak pisales wlascicielem jest Corporate Services


Czy to ta Corporate Services ?>
http://www.csx.pl/home/index.php

swoja droga niezle odlegla branza :)
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-07-24 23:21:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może to ta firma?

www.corporatesvcs.net

fotografia cyfrowa
bartpat
fotografia cyfrowa
2006-07-24 23:25:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@czarna_mamba - nie paranoja, tylko powiedzmy sobie szczerze - każdy chce zarobić :) I nic w tym dziwnego czy złego, niemniej portal dotychczas kreowany na "poważny", "obiektywny", "kulturalny", "rzeczowy", "fachowy" itd. nagle zmienił w moich oczach swój wizerunek na czysto komercyjny... szkoda :(

@Calme - wszystko na to wskazuje, choć pewności nie mam... ale dziwne też jest to, że nawet w "O nas", "Polityka prywatnosci", "Kontakt" czy Regulaminie nie ma żadnych danych właściciela/organizatora całej akcji pt. Obiektywni... troszkę to niepoważne... ale to inny temat ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-07-24 23:26:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mamba a ja sobie cos zlozylem w 1 calosc :) oczywiscie to tylko moje mgliste teorie ")

Corporate Services > Krakow > tłumaczenia w dokumentach finansowo-prawnych > prawnik z Krakowa ? :) .... >>>>> MAGUS ??? ;]]]]
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-07-24 23:32:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bartpat: od zarobienia na utrzymanie do komercji jeszcze daleka droga. Poza tym nie widzę absolutnie sprzeczności pomiędzy poważnym, kulturalnym czy rzeczowym, a komercyjnym.
No i zajrzałem do cytowanego przez Ciebie regulaminu. Jak byk stoi tam, kto jest właścicielem serwisu.
A w ogóle, jeżeli Ci komercja nie odpowiada - masz jeszcze IK...
fotografia cyfrowa
bartpat
fotografia cyfrowa
2006-07-24 23:39:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@czarna_mamba: niemniej "komercyjny" a "obiektywny" to już pojęcia coraz bardziej odległe niestety... proszę mnie dobrze zrozumieć - nie jestem antyglobalistą, czy coś takiego. Sam pracuję od lat w branży internetowej i wiem jak jest... ale drażni mnie wrzucanie reklam bez pomyślunku, bez szacunku dla użytkowników i tylko żeby się "nachapać"... owszem, do onetu tu jeszcze daleko (miejmy nadzieję, że aż taki śmietnik tu się nie zrobi), niemniej uważam, że można te reklamy ciekawiej i mniej nachalnie umieścić - tymbardziej, że są to profilowane Google AdWords. Co do danych firmy, to sama nazwa firmy jeszcze niewiele mówi... jak widać zresztą choćby z Waszych poszukiwań via Google :) Każda szanująca się firma poda przynajmniej dane do kontaktu "w realu"....
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-07-24 23:44:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... "bez szacunku dla użytkowników", nieobiektywna komercha za pieniądze Googla. No, to się chłopcy nachapią... Idę spać. EOT
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-07-24 23:47:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehehe...... bartpat - czy Tobie sie przypadkiem nie nudzi?;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-07-24 23:52:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A jak Wam sie widzi moja teoria ? :)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-07-25 00:11:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie bardzo..., bo Magus z Chrzanowa.... ;-)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-07-25 00:13:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak..... i dlatego nie zostalem detektywem - choc jak patrze jak skonczyl Krzysiu R :)))))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-07-25 01:57:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@bartpat - trudno mi zrozumieć Twój tok rozumowania ;-)

Konsekwętnie wprowadzone reklamy do serwisu zakrawają na bezwzględnie PRZEMYŚLANĄ akcję, i to nie na 5 min przed sytuacją, a raczej wygląda to na zabieg oddawna planowany.

Poza tym.... do jasnej ciasnej - przecie portal to nie Caritas. Kiedy w końcu gro narodu polskiego zrozumie że w świecie kapitalistycznym nie ma (prawie) nic za darmo.

Nie narzekać. Cieszyć się z tego co jest, i do roboty !
fotografia cyfrowa
sniper
fotografia cyfrowa
2006-07-25 09:37:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bartpat przeciez nikt nie kaze Ci korzystac z tego serwisu prawda? , moim zdaniem nalezy byc wyrozumiałym i reklamy są bardzo rozsądnie zamieszczone
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-07-25 09:46:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hobes.... :D

ziółka...stary...powiadam Ci - ziółka.

Meliska..

Pochodź trochę bez bielizny :D

Uwierz - działa rozdrażniająco :P :D
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2006-07-25 11:11:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
obiektywni skonczyli sie po kill`em all... schade schade...
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa