fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Spieszmy się fotografować dworce...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-07-27 07:49:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=9912&wid=8417896&rfbawp=1153979182.820
fotografia cyfrowa
Robertus
fotografia cyfrowa
2006-07-27 08:18:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
absurd hehe. a swoja droga mimo braku zakazu na tablicach i tak nie mozna fotografowac czynnych zakladow bez zgody z gory.
fotografia cyfrowa
Dream
fotografia cyfrowa
2006-07-27 09:25:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no mnie na dworcu z aparatem złapał miły stróż prawa. Ale raczej chodziło mu o przekroczenie linii peronu chociaż dodatkowo doczepił się do zdjęć. Gdyby nie moja koleżanka posiadająca urodę i dar przekonywania to bym zapłacił:D
fotografia cyfrowa
Tips_Senior
fotografia cyfrowa
2006-07-27 09:27:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kurce, komuś odbija?!!!!! Bywam często służbowo na Białorusi i nawet tam spokojnie focę dworce (a moderatorzy maja potem używanie, hłe, hłe!). Jesli TO wejdzie w zycie emigruję... na Bialoruś!!!!
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-07-27 12:36:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no, mi wczoraj, gdy fotografowałam nocą jeden dworzec, miły głos z megafonu oznajmił:
"nie wiem czy wiesz, ale nie powinno cię tu być" :)
fotografia cyfrowa
Tips_Senior
fotografia cyfrowa
2006-07-27 12:52:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo jesteś dziewczyna, w dodatku ładna. Jakbym to był ja z moim brzuchem i brodą to bym uszłyszał "sp.... menelu!". Dziewczynom to dobrze...
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-07-28 10:48:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
IV RP będzie zbyt 'piękna' żeby byle kto ją fotografował, dlatego ogłoszą zakaz fotografowania w miejscach publicznych razem z zakazem palenia i będziemy mieli z głowy fotki w terenie .............
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-07-28 13:41:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
drodzy bracia i siostry, rodacy... nadchodzi czas gdy bedziemy robic zdjecia ala Chris Niedental (http://www.specops.superhost.pl/SKOT/skot%20466001d.jpg) BARDZO polecam to zdjecie, pomijajac jakiekolwiek walory artystyczne i dopasowanie go do sytuacji. :) tak jak pan Niedental, nie mam zamiaru przestac fotografowac tego co mi sie podoba i tego co "zasluguje" na to zeby byc sfotografowane. POKONAMY FALE :D hehe kwa kwa
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa