fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
raptus francesko - takie samo zdjęcie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-07-30 15:03:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W kwestii omylności - można bardzo łatwo ocenić kto z was jest a kto nie jest omylny.

Po uświadomieniu sobie, że " Nie myli się ten co nic nie robi" ->Wystarczy odpowiedzieć sobie na jedno zaj... proste pytanie...


I już wiemy że pomylić się może każdy i w każdym przypadk.

Każdemu z nas prawdopodobnie przydażyła się taka pomyłka, która wydawała się nie do popełnienia.

Ile razy ktoś się mylił, a potem mówi się: no jak to możliwe, przecież nie można się tak pomylić.

A jednak.

Można.

fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2006-07-30 15:04:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fakt, czas sniadanie zapalic i jakas kawe wypic, a slonca nie slysze, przezornie zapuscilem rolety :>
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2006-07-30 15:16:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja juz wiem, ze jestem omylny -> http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-3110-komentarze_otrzymane-0-0-0.php polecam pana o slabych nerwach :) duzo radosci z niego
fotografia cyfrowa
seulb
fotografia cyfrowa
2006-07-30 15:18:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bicki... mój ulubiony tekst... i mimo ze mam pewien tam zgrzyt do Raptus'a... to w tym przypadku uważam podobnie...
tadam... uops... zapomniałem rolety zapuscic... ;)) ale troche chumrki pomogły mi dzisaj... :]
fotografia cyfrowa
seulb
fotografia cyfrowa
2006-07-30 15:19:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tadam... rewelacyjny link.. ;D;D;D
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2006-07-30 15:22:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
link jak link, ale gosc ma jaja z granitu :)
fotografia cyfrowa
seulb
fotografia cyfrowa
2006-07-30 15:37:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w zyciu takie granitowe... to na pewno się przydadza... ;)
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2006-07-30 15:40:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
twierdzisz :)?
fotografia cyfrowa
seulb
fotografia cyfrowa
2006-07-30 15:41:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chyba tak... to było stwierdzenie... ;)
brrrr :]]
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-07-30 15:42:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
buhaha... alez sie usmialam;))) Wilku Ty streczycielu jeden!!! ;)
fotografia cyfrowa
laferty
fotografia cyfrowa
2006-07-30 16:32:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tadam link niesamowity... co to było? nie pogłaskałeś pieska, że ugryzł?
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2006-07-30 16:34:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
laf, nie, czasy sie zmieniaja - ludzie straszne gowno pala, jakies muchozole te sprawy i potem maja dziury w mozgu :)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-07-30 16:44:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zwracam się z uprzejmą prośbą do Administracji o zmianę tytułu wątku - ponieważ jest on sformułowany jako stwierdzenie i jako taki jest krzywdzący, do puki sprawa nie będzie wyjaśniona.

Ewentualnie można dodać znak zapytania.

Dziękuję.
fotografia cyfrowa
M6
fotografia cyfrowa
2006-07-30 18:33:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proszę o bezzwłoczne odblokowanie kont autorów: francesco23 i RAPTUS.
Moje motywy to:
1. Nie interesuje mnie co dzieje się na innym forum, interesuję się jedynie tym co dzieje się na forum „obiektywni”.
2. Oceniając zdjęcie staram się nie kierować tym, kto jest jego autorem – a jedynie wartością merytoryczną zdjęcia.
3. Staram się oceniać i komentować różne zdjęcia tzn. zdjęcia o dowolnej tematyce a co za tym idzie nie preferuję jednego tylko typu zdjęć np.
pejzaż, zwierzęta, portret itp.
4. Wychodzę z założenia, że każdy ma prawo do swojej, obiektywnej w założeniu, oceny. Do swojej oceny każdy ma podaną skalę ocen i według niej ocenia. I tą skalą można się dowolnie posługiwać. W skrajnych przypadkach „-1” oraz „5” należy podać uzasadnienie swojej oceny. W moim przekonaniu właśnie posługiwanie się tą skalą jest meritum całej zabawy i powoduje, że „obiektywni” zyskują coraz to nowych użytkowników.
5. Każdy autor ma prawo prezentować swoje prace na dowolny temat (o ile nie obrażają one innych albo nie są obsceniczne)
6. Autor zamieszczając swoją pracę przestaje mieć na nią wpływ i musi liczyć się z różnymi opiniami. Czasami nawet skrajnymi.
7. Zamieszczanie prac na „obiektywnych” nie koliduje z możliwością publikowania pracy w innych miejscach.
8. Dopuszczam możliwość, że autor prezentujący prace na forum „obiektywnych” posługuje się określonym „nickiem” a na innym forum używa innego „nicka”
9. Wiem, że co najmniej kilku użytkowników forum „obiektywni” działa wspólnie: np. jako para małżeńska. A w związku z tym może być i tak, że w ramach tej pary robi się zdjęcia wspólnie np. tym samym aparatem, albo używa się jednego komputera do obróbki i prezentacji. Jest też, mz, możliwe, że prace obydwu autorów lądują w jednym folderze. Co za tym idzie: o pomyłkę jest dosyć łatwo. A przynajmniej nie jest ona wykluczona.
10. Nie wierzę, żeby francesco23 albo RAPTUS świadomie chcieli wprowadzić kogoś w błąd.
11. Nie znam ich. Nie wiem kim są. Znam tylko ich prace. Jedne z tych prac są lepsze, inne gorsze. Ale zawsze z zainteresowaniem obserwuję ich prace. Uważam że są ciekawe.
12. Jeśli nie zgadzam się z Ich pracami oceniam je niżej. W ekstremalnych przypadkach nie komentuję ich wogóle. Ale nie zgodzę się ze zwalczaniem Ich prac.
13. W kategoriach prawnych – zawsze powinno się stosować zasadę domniemanej niewinności. W związku z tym nazywanie kogoś „oszustem” bez należytego uzasadnienia jest w moim pojęciu niedopuszczalne.
14. Na koniec. Wydaje mi się, że jeśli ktoś jest miłośnikiem fotografii przyrodniczej to tym samym jest również miłośnikiem samej przyrody a co za tym idzie przyzwoitym człowiekiem. Dlatego WIERZĘ, że zarówno francesco23 jak i RAPTUS nie zasługują na wykluczenie ich z grona obiektywnych. Uważam, że jest to wielka strata właśnie dla „obiektywnych” gdzie powinno być miejsce na prezentowanie różnorodnych prac i opinii.
Jestem za odblokowaniem obydwu kont.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.
Magdalena6
fotografia cyfrowa
M6
fotografia cyfrowa
2006-07-30 18:43:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i jeszcze jedno: dziekuję Ci bicki !!!
fotografia cyfrowa
mogway
fotografia cyfrowa
2006-07-30 18:57:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magdalena 6! Nie znajduję słów uznania ! Wyartykułowałaś wzystko, co chciałbym powiedzieć. Mam nadzieję, że Admin weżmie to pod uwagę!
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-07-30 19:57:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magdalena, zakładam, że piszesz coś tylko po to żeby napisać
wyglada na to, że nic do Ciebie nie dociera

faktem jest, że Raptus opublikowała zdjęcie, którego autorem jest Francesko, tak przynajmniej sama twierdzi
i na ten temat toczyć sie miała ta dyskusja

konta zostaną oczywiście odblokowane, tu nie ma żadnych wątpliwości
niestety zadziałałem zbyt "raptownie", trzeba było poczekać, aż francesko skomentuje na OPH zjęcie raptusa czyli swoje włąsne

nie poczekałem, raprus wykpiła się chwilowym niedomaganiem szarych komórek, admina OPH sprawa raczej nie obchodzi, na obiektywnych nie popełnili żadnego wykroczenia więc pozostaną bezkarni

to że są parą niewiele mnie obchodzi, jest kilka sposobów na to, żeby nie doprowadzać do takich sytuacji
- nigdy nie komentować ani nie oceniac się nawzajem, nigdy nie robić wspólnych akcji odwetowych, jest taka jedna para na OPH, tak działają, poinformowali administracje o tym, ze beda wstawiali z tego samego IP, nie ma problemu
- założyć wspólne konto, ten kto bywa na OPH zna Ole i Eryka czy Marte i Daniela, konto wspólne, żadnych podejżeń

Bicki, czy ta naprawdę musisz wtrącać się do wszystkiego i robić z siebie wielkiego obiektywnego mediatora-rozjemce?
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-07-31 07:35:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przedszkole - taki komentarz przychodzi mi do głowy po przeczytaniu historii i wyjaśnień "oskarżonych"... :-(((
Śmiech na sali - jak można nie odróżnić własnej fotografii od fotografii innego autora???

Kwestia odwetowych zapędów jednej z "oskarżonych" osób to zupełnie inna sprawa, dziewczyna dawno powinna zostać za to wykopana z hukiem.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-07-31 12:10:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Amen
fotografia cyfrowa
RAPTUS
fotografia cyfrowa
2006-08-06 16:36:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
OSZUSTWO - to dokonane w złej wierze wprowadzenia osoby w błąd, nie wyprowadzenie osoby z błędu i następnie wykorzystanie błędu lub wyzyskiwanie niezdolności do należytego pojmowania działania np. osoby małoletniej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej (bezpośrednio lub pośrednio).
OSZCZERSTWO - potwarz, przestępstwo polegające na podnoszeniu lub rozgłaszaniu nieprawdziwych zarzutów o postępowaniu lub właściwości innej osoby, grupy osób lub instytucji w celu poniżenia ich w opinii publicznej lub narażenia na utratę zaufania potrzebnego na danym stanowisku, w danym zawodzie lub rodzaju działalności.

Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę
w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz
publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej
dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego
komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności
albo pozbawienia wolności do roku.

AMEN będzie dopiero wtedy, kiedy zostanę przeproszona na forum, gdzie mnie i Franscesco23 oczerniono, kiedy zostaną nasze konta odblokowanego do pełnego ich funkcjonowania.

Jak widać pod moim zdjęciem:
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-45986.php
zasady jakie nałożył Amin zostały złamane przez kolegę „Wilka „ który ewidentnie ignoruje Amina i Nas wszystkich nie umiejąc zastosować się do poleceń.
Ambicje większe od możliwość :)

Drogich Adminów proszę o konkrety; bo milczenie w tej sprawie przynoszą takie efekty.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Strona 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa