fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ktory lepszy??
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
gloomofheart
fotografia cyfrowa
2006-07-31 01:48:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CO SADZICE O tych??
KODAK Z650
CANON SZ-IS
SONY DSCH2
fotografia cyfrowa
lukassz
fotografia cyfrowa
2006-07-31 10:48:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Canon to chyba S2 IS :)
kodak i sony sa mi obce ale S2 aktualnie posiadam... wydaje mi sie , ze jak na kompakt jest to bardzo dobry aparat. dobrze radzi sobie w trybie auto a manual daje dosc duzo mozliwosci do wykazania sie. istnieje takze mozliwosc bezproblemowego zamontowania na nim tulei na to z kolei filtry, konwertery itd.
Dla mnie aparat (w swojej klasie) jest SUPER! :)
fotografia cyfrowa
yakin
fotografia cyfrowa
2006-07-31 13:27:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kodaka z650 raczej sobie odpusc... jesli juz porownywac z S2-IS to chyba lepiej P850 (jak mi FOTOJOKER zaproponowal wymiane aparatu na nowy to mialem do wyboru Z650 i P850 - nie wahalem sie ani chwili) Parametry sa bardzo zblizone... niemalze identyczne.
Moge Ci podeslac na priv fotki w JPG / RAW to sobie zobaczysz jak wyglada kwestia jakosci zdjec...

Funkcjonalnie jest bardzo ciekawy - prawie wszystko co potrzebne :D Chetnie odpowiem na ew. pytania...
fotografia cyfrowa
gloomofheart
fotografia cyfrowa
2006-07-31 14:47:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wynika z tego ze kodak odpada... wiec lukassz masz S2-is i jestes zadowolony...:) yakin ty proponujesz p850 i tez nie wydajesz sie zdegustowany:) S2-IS moge nabyc w cenie 355 $
a P850 w cenie 305$

co do Sony to nie wiecie?? ok Yakin to przeslij mi fotki a i ty lukasaz jak bys mogl....:) i wtedy sie pewnie namysle a i nie robcie obrobek ok pozdro dzieki za pomoc:)

fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-07-31 14:50:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gloom, S2 IS unikaj jak ognia.
Mozna go polubic, ale to kosztuje naprawde wiele nerwow. A w koncu i tak bedziesz zalowac, ze nie wziales czego innego.
Zerknij na soniaki DSC-H1 i H2 oraz na Fuji5600 i 9500.
fotografia cyfrowa
gloomofheart
fotografia cyfrowa
2006-07-31 20:25:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
P850 czy fuji s5600??
fotografia cyfrowa
norbert
fotografia cyfrowa
2006-07-31 20:26:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fuji s5600...
fotografia cyfrowa
gloomofheart
fotografia cyfrowa
2006-07-31 20:34:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a kata pamieci najlepiej jak najtansza i dobra??
fotografia cyfrowa
ciachu999
fotografia cyfrowa
2006-07-31 20:38:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zainteresuj się Fuji S7000 całkiem przyjemny aparacik. Założyć pamięć CompactFlash i do dzieła!!!
fotografia cyfrowa
margaryna
fotografia cyfrowa
2006-07-31 21:15:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt a o jakie tracenie nerwow przy S2 ci chodzi bo uzywam i nie stresuje sie jakos o co konkretnie chodzi
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-07-31 21:39:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Margaryna, koszmarny Autofocus, tak wolny, ze i niekumaty, ze sie poplakac mozna. Oczywiscie, fotografujac obiektyw statyczne nie robi to wielkiej roznicy, ale boli juz to, ze potrafi sie pogubic nawet przy dobrym swietle.
Kolejna rzecz, ktora w tym aparacie boli, to paskudnie maly i ciemny wizjer. Mnie po pol godziny robienia zdjec bolala glowa.
Jak napisalem, mozna go polubic, nawet bardzo, gdy sie go ujezdzi. Jednak, gdy zamienisz na lustro, nawet nie zatesknisz :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa