fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
dlaczego moje zdjęcie jedno zostało przeniesione z galerii do portfolio?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
zdechlypies
fotografia cyfrowa
2006-08-01 00:39:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlaczego??
fotografia cyfrowa
pietro77
fotografia cyfrowa
2006-08-01 05:29:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlatego, że moderatorzy uznali je za słabe?
hmm chyba zasada działania jest prosta...
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
zdechlypies
fotografia cyfrowa
2006-08-01 08:47:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmm to niech to uzasadnią, skoro ten portal nosi dumnie nazwę "obiektywni, o fotografii rzeczowo i z kulturą". No to proszę grzecznie o tą rzeczowowść, średnia za zdjęcie od użytkowników to 2.5, więc jakiś subiektywny moderator uznał, że jest słabe tak? pzdr,
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-08-01 08:59:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ano tak, usunięcie zdjęcia z galerii miało być uzasadniane, a tu, jak do tej pory, nawet jednego słowa człowiek nie dostaje na ten temat. Moderatorzy zdają się być za bardzo pochłonięci powagą pełnionych funkcji, żeby zniżyć się do wysłania kilku słów rzeczowego uzasadnienia. Fe, fe, fe, nie przystoi tak brzydko postępować!!!
fotografia cyfrowa
lampart
fotografia cyfrowa
2006-08-01 12:03:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niezbadane są wyroki moderatorów. Nie mam nic do tego, że zdjęcie (znowu to mi się przytrafiło) ale po raz enty jak się nie dowiem DLACZEGO to znowu popęłnię pewnie taki sam błąd Z NIEWIEDZY i da capo al fine.... Obiektywnie nielogiczne. Nie jestem wszechwiedzący i nie mam daru jasnowidzenia więc słowo konkretne w tej sprawie usprawni, uzdrowi, ucieszy.... i NAUCZY! A to jest chyba najważniejsze. Jak trudno publicznie kogoś (mnie) - złajac to przynajmniej email lub prive... w ramach dobrych obyczajów.
Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa