fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czemu przecież są ładne :P
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-08-02 23:43:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam serdecznie!

jestem chyba tutaj Wam mało znanym Obiektywnym bo od niecalego miesiąca

powiedzcie mi tak szczerze bo już nie wiem sam co jest złego w fotkach
czy ostrość i technika jest jedynym wyznacznikiem oceny ?

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-43898.php
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-45389.php

bo naprawde już nie wiem mam po 100 wyświetleń a pare komentarzy
czy one są aż tak fatalne (mi się naprawde podobają mają coś w sobie ale ja jestem subiektywny)

pozatym naprawde wydaje mi sie że czasami nie trzeba super techniki żeby ukazać piękno i wydaje mi się że cos w tych zdjęciach

przepraszam nie traktujcie tego jak reklame mojej osoby poprostu potrzebuje rady

ja wiem nie są to portrety ani ptaszki i inne płazy, ani pejzaże ale staram sie jak moge, a z tego wynika że chyba marnym ja bede fotografem amatorem :P

pozdro
Drek

ps. żeby nie zostać posądznym o zapychanie forum to będzie jedyny mój post na taki temat :P
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2006-08-03 04:52:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kazdy pokazuje swiat taki jaki widzi :) te grugie zdjecie nawet mi sie podoba ,ma klimat w sobie ,co do pierwszego to jakies malo przemawiajace ,a tak nawiasem to az tak dobrze to sie na tym nie znam,ale nieprzejmuj sie tym ze malo masz komentarzy i ocen Jak zagladaja to znaczy ze jest przyciagajace:)
fotografia cyfrowa
Tips_Senior
fotografia cyfrowa
2006-08-03 06:47:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chłopie, ja Ci powiem tak.
Nie przejmuj sie i rób swoje. Ja tak robię. Otwieram rano galerię lub strone główną i patrzę. Nie mam (w zasadzie) swoich faworytów. Jesli trafię an coś co mnie chwyta za serce i duszę, analizuję to rzetelnie i piszę uczciwa, zgodna z moimi przekonaniami krytykę. Wole napisć jedną rzetelną recenzję (słowo krytyka mi tu zbytnio nie pasuje) niż 50 "komentarzy w tylu "Fajne". Oczywiście, wiem, ze pomijam w ten sposób 99% znakomitych, wartościowych fotografii na forum. Ale trudno, w życiu trzeba dokonywać wyborów. Podobnie czynii większość użytkowników. Więc mała ilość komentarzy i krytyk wcale nie oznacza, że masz beznadziejne prace, tylko o tym, że nie masz szczęśia w "loterii". Oczywiśćie , ktos z dużym dorobkiem i "nazwiskiem" na forum jest odwiedzany znacznie częściej, ale to też normalna, zyciowa sprawa. Rób więc dalej swoje, bo poziom Twoich prac jest bardzo obiecujący
fotografia cyfrowa
Tips_Senior
fotografia cyfrowa
2006-08-03 06:48:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kurcze, wywaliło mnie z forum!
Drek miało byc tak: Rób więc dalej swoje, bo poziom Twoich prac jest bardzo obiecujący. Zwłaszcza Twoje błyskawice budzą moje, a pewien jestem, że nie tylko moje, zainteresowanie.
Pozdrawiam serdecznie.
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-08-03 07:32:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sylwesterc70 -hmm pocieszające słowa :P zwłaszcza że przyciągają, może aż tak sie bardzo nie przejmuje brakiem komentarzy i ocen ale na moim etapie nauki fotografii przydałyby sie rady :D dziekuje za odp jak widać i tutaj nie liczną :D
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-08-03 07:35:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tips_Senior - loteria pieknie powiedziane :) Będę robił swoje zobaczymy co z tego wyjdzie :) dzieki za odpowiedz czasami taka rzecz jest potrzebna do dalszego działania, a Twoja wypowiedz jest motywująca :) A co do błyskawic hmm no teraz zawiesiłem temat bo musze złapać jakąś szczególną :)
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-08-03 09:08:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie obraź się, ale te zdjęcia mz są po prostu słabe technicznie (zarówno pod względem obróbki jak i samego pstryknięcia), czego na miniaturce nie widać - więc się wchodzi... i wychodzi;)
One mogą być jako próby przed zrobieniem zdjęcia do publikacji, ale tylko jako to, szczególnie ta róża...
Próbuj dalej, tylko nie wszystkie próby warte są publikacji, pomyśl najpierw, czy nie mógłbyś zrobić tego lepiej, popraw... i rzuć oglądających na kolana;)
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-08-03 15:49:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chrup - wchodzi sie i wychodzi i tyle było. faktycznie w tym względzie masz racje a co do publikacji jak mam wiedzieć co jest nie tak jesli nie bede publikował nie urodziłem sie obiektywny nie wiem które jest dobre a które złe :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa