fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
EOS 350D z dwoma obiektywami Canon EF-S 18-55 i 55-200
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-08-04 14:02:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki i Karez dobrze prawią. Jest niedrogi to i mały i plastikowy ale jakie to ma znaczenie dla zdjęć? Żadne, a jak ktoś ma duże potrzeby to może sobie kupić 20D albo i większe ;)
fotografia cyfrowa
Karez
fotografia cyfrowa
2006-08-04 14:03:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No ja zamiast D70 kupiłem sobie nowy, pożądny subwoofer i gosniki surround. Dzisiaj mam 350 i nie żałuję.
fotografia cyfrowa
leszekel
fotografia cyfrowa
2006-08-04 14:09:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Troszeczkę simeon z tym "Dlaczego niemal wszystkie opcje dostępne są wyłącznie z poziomu menu, do którego za każdym razem trzeba wchodzić?" przesadziłeś. Przeciez chyba wiadomo Ci, że nie trzeba wchodzic do menu aby ustwić: ISO, WB, tryb pracy AF, sposób pomiaru światła, wybieranie punktu AF, czas, przysłonę, korygowanie ekspozycji czy też obejrzeć histogram. Nie znam innych lustrzanek i nie zamierzam negować, że inne mają więcej dostępnych ustawień bez wchodzenia do menu, ale te co ma 350D w zupełności wystarczają aby szybko wykonać dokładną fotę bez włażenia do menu. No i oczywiście trzeba sobie zdac sprawę z tego, że jest to lustrzanka amatorska, o umiarkowanej cenia jak na swoje mozliwości więc nie może to byc ideał :).
fotografia cyfrowa
Karez
fotografia cyfrowa
2006-08-04 14:15:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A poza tym i tak, czy to D70 czy 350, czy D200 to wszytsko szit. Nawet Mamyia 22mpx za 50000. Weźcie zeskanujcie na bębnie negatyw 6x6 np. z PENTACONA 9 sam tak robiłem ) i porównajcie sobie jakosć. Mamiya się chowa i jej 22 mpx ze skanem z PSixa.
fotografia cyfrowa
Karez
fotografia cyfrowa
2006-08-04 14:17:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PENTACONA 6 miało być.
fotografia cyfrowa
simeon
fotografia cyfrowa
2006-08-04 14:29:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z doświadczenia wiem, że tematy tego typu ciągną się w nieskończoność i nie mają rozwiązania. Każdy ma swoje przekonania, które trzeba szanować. Tak więc z mojej strony szacunek dla wszystkich, którzy zdecydowali się na kupno lustrzanki jakiejkolwiek bo wiąże się z tym pewna odpowiedzialność.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-08-04 14:35:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
SImeon dobrze gada...

np. nie wyciąga się matówki pensetą, bo potem ciężko kupić nową, a rysy są widoczne i przeszkadzają w kadrowaniu :-/
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa