fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
obiektywni=plfoto
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
komisarz
fotografia cyfrowa
2006-09-09 22:50:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM- ciekawa teoria. Probujesz mnie przekonac zeby te 600 stron OR przeczytac?

;))
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-09 22:59:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
komisarzu, ależ skąd, wcale ani trochę ;))
-M
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-10 17:51:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes - pamiętasz 35mm.pl? :D

-M
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-10 17:59:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe... jakieś pięć, sześć lat temu ;)

-M
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-09-10 18:29:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niezły wątek - choc nie przetrwalem calosci niestety - bo w polowie zebralo sie na p....
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-10 20:13:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes - ja sie do takiej postawy nie przystawiam :D

-M
fotografia cyfrowa
komisarz
fotografia cyfrowa
2006-09-10 21:54:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes- technika robienia mydlanych baniek moze byc bardzo rozna. Mozna dmuchac powoli i wtedy zrobic wieksza banke ale mozna tez bardzo szybko dmuchac i wtedy banka peknie bardzo szybko. Choc wlasciwie masz racje. Jeden robi banki pierwsza technika ktos inny ta druga technika. Wazne , ze ciagle ktos robi te mydlane banki.
W teorie zero-jedynkowa nie za bardzo wierze Mr. Anderson ;))

photoM- obiecuje , ze kiedys przeczytam cale OR. Przynajmniej postaram sie to zrobic.

Calme- fajnie, ze spodobal ci sie ten watek. Szkoda tylko , ze juz w polowie zebralo sie na p...... ;((
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-09-10 21:56:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Komisarz - spodobal mi sie poczatek w Twoim wykonaniu - jednak niektore pozniejsze wypowiedzi co poniektorzych utwierdzily mnie w pewnych przekonaniach i doszedlem do wniosku, ze na Don Kichota sie nie nadaje :((
fotografia cyfrowa
komisarz
fotografia cyfrowa
2006-09-10 22:00:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme- po wypowiedziach niektorych tez sie zastanawiam czy chce byc jeszcze Don Kichotem;). Agresja w moje strone niektorych userow (a szczegolnie tego jednego ktorego z grzecznosci nie wymienie) raczej do tego nie zacheca ;((
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-10 22:02:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ach, biedny, poszkodowany komisarzu.. świat jest taki okrutny, a ludzie to potwory! Tylko tyś jedynym sprawiedliwym...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-10 22:02:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
komisarzu, nie obiecuj, tylko zabieraj się do pracy :D
-M
fotografia cyfrowa
komisarz
fotografia cyfrowa
2006-09-10 22:03:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM- najpierw sobie zdjecia w galerii pogladam jesli pozwolisz ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-10 22:21:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
są rzeczy ważne i ważniejsze :D

-M
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-09-10 23:34:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja żałuję, że mija już druga strona od mojego postu na temat jaki zadał nam założyciel wątku a nikt w żaden sposób nie odniósł się do jego treści.
Wszyscy woleli bawić się dalej w offtopic'owe pitu pitu. Ale może tak to jest w tym narodzie, że na temat niewiele mamy do powiedzenia ale gadać o przysłowiowej "dupie Maryny" to każdy lubi...

Pozdrawiam.

PS. Jeżeli przyjmujemy, że są rzeczy ważne i ważniejsze to ważne jest oglądanie zdjęć w galerii, ważniejsze natomiast może być tylko ich robienie ;D
fotografia cyfrowa
komisarz
fotografia cyfrowa
2006-09-12 21:47:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@lolo- piszesz , ze nie ma dla Ciebie znaczenia kto jest wlascicielem serwisu a interesuje Cie tylko jaki ten serwis jest. I z tym trudno sie z Toba nie zgodzic. Widze jednak pewna zaleznosc tych spraw. Jako "weteran" polskich serwisow fotograficznych pamietasz zapewne poczatki wielu z tych serwisow i wiesz jak powstaly. Jakis milosnik fotografii sam zakladal ten serwis , sam z wlasnej kieszeni finansowal myslac raczej o prezentacacji zdjec i konstruktywnych dyskusjach o fotografii. Znasz chyba niektorych z tych ludzi i mozesz to potwierdzic. Jezeli wlascicielem kolejnego serwisu jest firma zajmujaca sie normalnie tlumaczeniami to zaczynam lekko watpic w dobre intencje takiego wlasciciela. Moge sie oczywiscie mylic ale podejrzewam , ze ktos taki chce tylko zrobic na tym kase. A zeby bylo wiecej kaski musi byc wiecej userow, jak najwiecej wyswietlen...itd. Zaczyna sie masowka. Zaczynaja sie problemy o ktorych pisales wczesniej. Jezeli Admini zamiast zwalczania tych problemow sami zaczynaja te problemy powiekszac majac na celu tylko jak najwieksze ilosc userow to zaczyna sie robic nieciekawie. Pewne procesy sa nieodwracalne ale po co je przyspieszac ?

Dlatego ja mam troche odmienne zdanie niz Ty co do dzialan Jasnie Wielmoznej Administracji i nie uwazam zeby Admin tego serwisu byl Tygryskiem ktory wymyslil niepekajaca banka mydlana ;))

Twoja wersja tego znanego tekstu JFK znakomita :)). Tez wlasnie jestem na etapie poszukiwania rzeczy ktore moze dac mi ten serwis.
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-09-13 00:23:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo: ja nie neguję ani nie ganię offtopików i ich wpływu na "życie" serwisu a odniosłem się jedynie do konkretnego przypadku czyli tego wątku. myślałem, że jak się głosi pewne tezy to szuka się poparcia dla nich i ewentualnej polemiki, jak widać nie zawsze ;)
fotografia cyfrowa
Gumaty
fotografia cyfrowa
2006-09-13 20:29:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poziom, moim skromnym zdaniem nie zależy od właściciela i providera, ale od samych użytkowników. PLFoto faktycznie jest cienki i jest tam kupa chłamu. Na Obiektywnych jest zdecydowanie lepiej, nie wiem jak reszta wymienionych, bo nie znam. A co do komisji śledczej to jestem za :-D Mało tego jeszcze u nas, jeszcze by się taka od PLFoto przydała. Komisarz pewnie byłby przewodniczącym :-D
fotografia cyfrowa
komisarz
fotografia cyfrowa
2006-09-13 21:01:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Gumaty- dzieki wielkie za bardzo ciekawy post w tym watku. A co do komisji i jej przewodniczacego zgadzam sie calkowicie.
Znam takiego goscia (nie osobiscie na szczescie) ktory tez zaczynal a tych roznych komisjach a teraz ministrem edukacji zostal ;))
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-13 22:03:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe... co napewno naszym dzieciom na dobre nie wyjdzie...

fotografia cyfrowa
komisarz_bis
fotografia cyfrowa
2006-09-14 22:17:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@bartek- nie wiedzialem o co Ci chodzi w tym Twoim poscie o braku odzewu na Twoj post. Teraz juz wiem , ze zostal skasowany moj wczesniejszy post :((.
Sorry jakos tego nie zauwazylem wczesniej. Nie mialem najmniejszego zamiaru jakos Cie zignorowac. Przykro mi ale to nie moja wina. Widze , ze pare "zllotych" mysli tez zostalo wykasowanych :(. Chyba naprawde sie ta IV Rzeczpospolita zaczela.
@Kuma- co sie martwisz? Twoja corka powinna bez problemu mature zdac ;))
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5 | 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa