fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
obiektywni=plfoto
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-09-08 10:21:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlloty,
Akurat od ennia można się sporo nauczyć. Tobie akurat polecam.

Miałem kiedyś takiego wykładowcę, który ciągle dmuchał sobie we włosy, bo mu zasłaniały oczy. Dokąd zwracałem na to uwagę, niczego się od niego nie nauczyłem.
;-)

fotografia cyfrowa
komisarz
fotografia cyfrowa
2006-09-08 10:37:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Daj spokoj Kera. Takich ludzi jak zlloty juz nigdy nikt niczego nie nauczy:(((

@mat_naw- mow za siebie prosze , ale nie nikt.
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2006-09-08 10:48:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no dobra... moze ponioslo mnie... ale mozesz wytlumaczyc co z tego jak nawet twoje wybitne spostrzeżenie i teoria sie sprawdzi?
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-09-08 10:53:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przeczytałem ten wątek, i może mi ktoś napisać o co chodzi?
Komisarz co Cie interesuje czy właściciel tego serwisu ma jeszcze jakiś inny, a jak jeden podmiot zapragnie wykupić wszystkie serwisy tego typu w kraju to co trzeba go pod sąd oddać, własną forsę na to wyda i jego sprawa jak to zrobi............
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-08 11:07:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografix >> chodzi o to, że przychodzi pod płaszczykiem anonimowości krzykacz "komisarz", któremu się chyba w życiu nie układa, i zaczyna wzniecać aferę pod byle pretekstem.
keramondor >> od ennia? Jakiego ennia? Ja tu widzę tylko komisarza, który ma puste portfolio. Oczywistym jest, że jak ktoś chce bić pianę, to lepiej na osobnym alter ego, żeby sobie opinii nie szargać. Takiś odważny, komisarz? Wielki bolo reakcji? Pochwal się swoim portfolio to zobaczymy, jak bardzo służy ono polskiej fotografii amatorskiej.
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2006-09-08 11:12:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mania już raz dobrze napisała a Wy karmicie dalej trola ;-)
Nie ma nic lepszego na tego typu posty jak kompletnie je zignorować,
a to jaki będzie tu poziom zależy tylko od Nas, i udział w tego typu
dyskusjach raczej go nie podniesie.
Natomiast jeżeli komisarz jest rzeczywiście kolejnym wcieleniem enio to naprawdę
jego osobowość jest wyjątkowo szczególnym przypadkiem, biorąc pod uwagę zachowania na wszystkich inny portalach,
a zarazem doskonałym materiałem na prace doktorską z dziedziny psychologii
fotografia cyfrowa
komisarz
fotografia cyfrowa
2006-09-08 11:19:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@zlloty- a to my sie znamy , ze wiesz jakie mam zycie? Nie przypominam sobie zebym kogos tak zakomleksionego znal. I wiecej oglady prosze nie jestesmy jeszcze na plfoto tylko na obiektywnych a tu podobno oglady wiecej jest. A zdjecie moge dopiero po 24 godz. wrzucic.
@fotografix- to chyba niezbyt uwaznie ten watek przeczytales. Odpowiadajac wczesniej mariushowi odpowiedzialem wlasciwie tez na twoje pytanie.
@mat_naw- alez ja nie twierdze , ze to wybitne spostrzezenia i teoria. To prawda ktora dosc latwo mozna sprawdzic czytajac regulamin obydwu serwisow.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-08 11:29:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
komisarz >> wystarczy mi obserwacja, jak z uporem maniaka co jakiś czas wrzucasz ten temat na tutejsze forum, zamiast wrzucać zdjęcia do portfolio. Rozumiem, że to wszystko w imię służby polskiej fotografii amatorskiej? I co z tego, że to prawda? Może ma to dla ciebie takie znaczenie, że prowadzisz jakiś portal o podobnej tematyce i użytkownicy zaczynają cię olewać na rzecz obiektywnych? I jak już nie masz żadnych argumentów, to odwalasz krecią robotę? Taki jest sens twojej "służby"?
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-09-08 12:47:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obiektywni, żesz wasza jego MAĆ - Nie bądźcie jak polski sejm, i posłuchajcie się choć raz dobrej rady.


Przestancie karmić trola.

Przestańcie reagować i bić pianę.

Poprostu zostawcie ten wątek.
fotografia cyfrowa
komisarz
fotografia cyfrowa
2006-09-08 12:53:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wielkie dzieki bicki za odswiezenie topicu ;)) Wiedzialem drogi przyjacielu , ze na Ciebie moge zawsze liczyc :))
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-09-08 14:35:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe, czyli komisarz to ennio?? eligiusz?? o_O
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-09-08 14:41:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o ile dobrze pamiętam ennio już kiedyś tu był... i konto zostało zablokowane przez adminów.
hmhmhmm
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-09-08 15:04:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to ja nie kojarzę, żeby tutaj...
fotografia cyfrowa
shaddixx
fotografia cyfrowa
2006-09-08 15:57:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wg. mnie to ze jest jeden wlasciciel dwóch serwisów to nie ma zadnego znaczenia. Ważna jest atmosfera w tym serwisie i na to wlasciciel nie ma zadnego wpływu. Dlatego dla wiekszosci obiektywnych nie ma zanczenia kto prowadzi serwis. Licza sie zdjecia i przyjemnośc z wymiany pogladów.
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-09-08 15:59:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poza tym właściciel to nie to samo co twórcy, przecież to takie proste ;)
fotografia cyfrowa
komisarz
fotografia cyfrowa
2006-09-08 17:41:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dla niektorych zapewne nie ma to znaczenia. Dla niektorych ma i dlatego zapewne wszystkie poprzednie proby umieszczenia tej informacji byly kasowane przez Adminow z zacietoscia godnej lepszej sprawy . Nie mam zamiaru dyskutowac dalej z przyboczna gwardia Admina ktora ciagle powtarza to samo.
Dziekuje za mila dyskusje. Szczegolnie bartqowi i zllotemu. Dzieki nim wiem , ze tu rzeczywiscie wiecej oglady jest niz na plfoto ;)))

I nie jestem Ennio...............ja sem komisarek:)
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-09-08 17:52:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale ja naprawdę nie widzę w tym nic dziwnego? Jak to o czym nas poinformowałeś przekłada się na praktykę?

Jeżeli trzymać się tematu to ja mam raczej odwrotne odczucia - obiektywnych nie nazwałbym klonem plfoto, a spostrzegawczy łatwo zauważą, że to plfoto stają się klonem obiektywnych.
Argumenty, bardzo proszę:
Kiedy startowali obiektywni różnili się znacznie od plfoto - inne zasady, inny system dodawania zdjęć, system krytyk i ich ocen... potem serwis ewoluował, cały czas odstając mocno od słabego pod tymi względami plfoto...
Teraz, całkiem niedawno, plfoto wprowadziło zmiany, które są niemal bliźniacze względem obiektywnych - częstsze publikacje, wieksze miniatury, mozliwość zgłaszania zdjęć i komentarzy do moderacji...

Dlatego wygłoszona przez Ciebie teza wydaje mi się słabo ugruntowaną, bo jak większość zauważyła ten sam właściciel jeszcze o niczym nadzwyczajnym nie świadczy (dookoła pełno różnych marek, które są tak naprawdę własnością dużych korporacji, tak już jest świat...).

:)
fotografia cyfrowa
jacek_k
fotografia cyfrowa
2006-09-08 17:57:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
heheh.... niedlugo jedni beda bronic portal, drudzy beda krytykowac pierwszych i w koncu nikt tu nie przyjdzie

niestety zrobilo sie bajoro na obiektywnych :/
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-09-08 17:58:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
komisarz - czemu w kazdym poscie piszesz to samo?
;-)

"tu rzeczywiscie wiecej oglady jest niz na plfoto ;)))"
"I wiecej oglady prosze nie jestesmy jeszcze na plfoto tylko na obiektywnych a tu podobno oglady wiecej jest."
"Nie jestes na plfoto tylko na obiektywnych a tu podobno wiecej oglady jest ;)))"

nie masz za wiele do powiedzenia, jak widze... w kazdym razie niewiele nowego.
a moze po prostu Twoj zasob slow jest dosc ubogi?
czekam na jakies newsy, bo temat sie nudny robi.

;-)
fotografia cyfrowa
komisarz
fotografia cyfrowa
2006-09-08 18:02:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@iceman- i co ja mam ci odpowiedziec na takie twoje argumenty. Moge sie tylko usmiechnac szeroko :D

A newsow nie badzie , jezeli temat jest nudny to po co ciagniesz go dalej. Idz lepiej zdjecia robic.
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-09-08 18:06:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
komisarz - i po co ta zgryzliwosc?
zmarszczki Ci sie zrobia, zupelnie niepotrzebnie ;-)

no moglbys powiedziec, czemu nie...
sam chyba przyznasz, ze pisanie tego samego w kazdym poscie jest dosc smieszne, nie sadzisz?

przyznaj mi racje i posmiejmy sie dalej...

;-)
fotografia cyfrowa
komisarz
fotografia cyfrowa
2006-09-08 18:13:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@iceman- jezeli bedziesz lepiej spac albo sie posmiejesz to przyznaje : tak masz racje :D.
Jakos tak wyszlo , ze w 10 postach 3 razy prawie to samo napisalem.
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-09-08 18:22:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
komisarz - widzisz... uwazasz to pewnie za debilne - takie wyszukiwanie glupot w stylu powtarzania tresci w poszczegolnych postach... ;-)
ale zauwaz, ze Ty bawisz sie w to samo - wyszukujesz Twoim zdaniem ciekawe informacje i rozsylasz te "newsy" (powtorzenie z poprzedniego posta) na wszystkich forach...
zebys jeszcze jakas afere odkryl, przekret na grube miliony... zrozumialbym, nawet zaciekawil :-)

na tym zakoncze.
no chyba, ze chcesz jeszcze ze mna o czyms pogadac, bo bardzo milo sie czyta ;-)
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-09-08 18:25:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ze mną już nie?
:)
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-09-08 18:40:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barteq - z Toba tez ;-)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5 | 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa