fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Konta Premium. Wiele udogodnień. NOWOŚĆ!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Ttrrrrrt
fotografia cyfrowa
2006-10-28 20:48:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to ja wolę krówkę, albo króliczka.
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-10-28 20:49:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zostały tylko muchomorki
fotografia cyfrowa
vacio
fotografia cyfrowa
2006-10-28 21:17:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zdycha powoli.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-28 22:09:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I po gwiazdkach - kto zjadl przyznac sie :))))
fotografia cyfrowa
Ttrrrrrt
fotografia cyfrowa
2006-10-28 22:16:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja zeżarłam w desperacji : )
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-28 22:16:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na zdrowie :)))
fotografia cyfrowa
Ttrrrrrt
fotografia cyfrowa
2006-10-28 22:17:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja dla dobra ogólu : )
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-28 22:39:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o i znowu nowa porcje dali :)))
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-10-28 23:15:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Te gwiazdki - znikają i pojawiają się, niczym meteory. Na trwogę czas bić ;-)
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-10-28 23:15:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Te gwiazdki - znikają i pojawiają się, niczym meteory. Na trwogę czas bić ;-)
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-10-29 00:04:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
najlepiej wyłączyć tak jak ja i muszę się stresować że znikają :)
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-10-29 00:07:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja zamiast gwiazdek zjadam słowa 'i nie muszę się stresować że znikają' :)
fotografia cyfrowa
prezesooo
fotografia cyfrowa
2006-10-29 10:27:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jako upierdliwiec i zrzęda dyżurna mam prośbę pewną -> otóż tesuję konto premium ale jeszcze nie zdążyłem nic wpłacić na wasze konto a tu przy moim nicku gwiazdeczka się ukazła -> gwiazdeczka co posiadacza konta premium oznacza ...... mam wątpliwości pewne -> nie wpłacałem kasy i nie wiem czy to zrobię a w tej chwili reklamuję swoją osobą i swoimi kiepskimi zdjęciemi tę usługę .... nigdzie przy wyborze konta do testu nie było o tym mowy!! ... czy to takie podejście marketingowe jest?? .... bo się czuję jak by mi ktoś do samochodu przyczepił 1000 kolorowych baloników tylko dlatego, że wjechałem na nowo budowany odcinek autotrady - gdzie jeszcze kas nie zdązyli postawić ............. wiem że 10 000 gwiazdeczek zadziała psychologicznie ale jakoś czuję że takie działenie nie jest w porządku .... NIE POINFORMOWANO NAS o tym, że naciskając TEST wyglądamy dla zwykłego oglądacza jak ci co kasę zapłacili .... może by wystarczyło żeby gwiazdka testujących była innego koloru?? ....... jeśli to możliwe to zdejmijcie mi tę czapkę z balonikiem
fotografia cyfrowa
akawisz
fotografia cyfrowa
2006-10-29 10:32:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:))) prezesooo dobrze mowi.....
fotografia cyfrowa
MareckiMarek
fotografia cyfrowa
2006-10-29 14:44:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
*************************************************

Już teraz jest zalew g***a, a po wprowadzeniu 20zdjęć/7dni (10 do galerii) to już będzie jak na plfoto - jedno dobre zdjęcie na 3 strony i mało komentarzy.
Proponowałbym zmiany w kierunku ograniczenia ilości dodawanych zdjęć a nie odwrotnie. Ci co kupią "Premium" niech np. dodają tyle co teraz, a pozostali np. jedno tygodniowo.

Możliwość szybszego dodawanych nowego zdjęcia powinna być premią za _ilość_ zdobytych punktów za ostatnie wrzucone zdjęcie. Dzięki temu jak ktoś zrobi coś dobrego to może szybciej publikować, a jak gniota to niech sobie poczeka np. tydzień, wtedy się dwa razy zastanowi zanim uraczy pozostałych swoją twórczością. Ale że nie chodzi o wyższy poziom tylko o kasę to wiadomo jak będzie....

*************************************************
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-10-29 14:53:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MaMa:
"Dzięki temu jak ktoś zrobi coś dobrego to może szybciej publikować, a jak gniota to niech sobie poczeka np. tydzień, wtedy się dwa razy zastanowi zanim uraczy pozostałych swoją twórczością"
Naprawdę wierzysz w to, że ilość punktów świadczy o wartości zdjęcia? Nie widziałeś tu naprawdę dobrych zdjęć z nikłym dorobkiem punktowym i - vice versa - wysoko ocenianych gniotów?
fotografia cyfrowa
MareckiMarek
fotografia cyfrowa
2006-10-29 14:55:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
galex:
Widziałem, ale nie jest to regułą. Statystycznie rzecz biorąc to VoxPopuli prezentuje lepszy poziom niż pozostałe zdjęcia.
fotografia cyfrowa
everyman
fotografia cyfrowa
2006-10-29 15:03:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...zgadza się jakiś czas temu zostały wprowadzone ograniczenia co do ilości fotek, a teraz znowu robi się masówka :/
boję się, że doprowadzi to do takiej sytuacji, jaka jest obecnie na dig'u - wrzuca się zdjęcie, a po 30min znika ono w otchłani portalu
premium ma swoje plusy, jednak z nich nie skorzystam, bo 4 fotki na tydzień to dla mnie wystarczająca ilość
z pozytywnych rzeczy mogę powiedzieć, że w moim odczuciu poziom całej galerii jednak idzie ostatnio do góry... no i dobrze, że stronka się rozwija :)
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-10-29 15:08:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trochę zmienię teamt: pokazywanie w zakładce 'Autorzy" jedynie tych ogwiazdkowanych, to IMO przesada :-(
fotografia cyfrowa
zazy
fotografia cyfrowa
2006-10-29 15:18:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wypowiedź MarkaMareckiego POPIERAM ! ... bo to samo mówiłem kilkanaście postów wcześniej.
fotografia cyfrowa
albeit
fotografia cyfrowa
2006-10-29 17:00:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o jak sie cieszę... według listy Autorzy nie istnieję już w tej galerii... to jakieś proroctwo???
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2006-10-29 17:09:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odnośnie wyróżnionego loginu. Obserwując tempo w jakim rosną konta premium prognozuję, że niedługo prawie wszyscy będziemy mieć widoczne gwiazdki, a wyróżniać się będą ci, którzy mają "normalne" konta :D
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-10-29 18:21:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja też testuje konto premium ale gwiazdkę wyłączyłem .................... ludzie czytajcie co macie w edycji własnych danych, tam można ją wyłączyć ........................
fotografia cyfrowa
Marezzo
fotografia cyfrowa
2006-10-29 22:52:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Testowalem te PREMIUM i powiem szczerze ze nawet jakby bylo za 1 zloty tobym tego niechcial , zalosne to te szpiegostwo, poco to komu wiedziec ???
DO tego 20 zdjec na tydzien kurde to niejest jakies allegro!!!!! Wiecie ze sesje u David La chapelle trwa czasami pare dni, a z sesji wybierane jest tylko jedno zdjecie. WIec pytam sie na jakim poziomie jest ten portal ze mamy 20 fotek na tydzien wsadzac. ?
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-10-30 00:10:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mi "zwykły" limit wystarcza, bo ja mało płodny jestem
a funkcje dodatkowe typu "kto mnie..." to mi bardziej do serwisu towarzysko-randkowego pasują.
jestem na "nie"
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5 | 6 | 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa