fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Konta Premium. Wiele udogodnień. NOWOŚĆ!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
piku
fotografia cyfrowa
2006-10-30 09:01:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dołaczę swój głos do chóru krytyków systemu 20 zdjęć/ 7 dni. MZ największy sens Obiektywnych (na pewno dla mnie, ale jestem przekonany że dla wielu innych również) to komentarze. Już teraz nie jest z nimi najlepiej - jak sobie oglądam swoje obrazki z maja i z teraz to widzę, że komentarzy jest coraz mniej i mniej. Tymczasem gdy dojdzie PREMIUM ilość ta stanie sporadyczna. Ot 2-3 osoby zagłosują, 1 powie "OK" albo "kicha" i zdjęcie przeminie.

Więszośc zdjęć jest komenatowana jako nowości. Teraz wyobraźnmy sobei sytuację że każdy mozę dodac ich sporo więcej. Powoduje to ze zarazem każde zdjęcie utrzymuje się jako "Nowe" ileś tam razy krócej, co powoduje że mniej osób na nie trafia i mniej komentarzy dostaje fota. Głowny atut Obiektywnych przestaje być realny! Koniec.
Oczywiscie wszytsko zalezy od tego ile osób wykupi abonament, ile na prawdę bedą wrzucac fotek (choć pokusa by wykorzystac limit będzie przemożna - w końcu zdjecie zawsze można usunąć po jakimś czasie zdjecie srednie lub slabe :) itd.
Mam jednak obawy że Premium załątwi Obiektywnych.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-10-30 09:21:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolejny raz ponawiam apel - zdjąć gwiadkom jakiekolwiek ograniczenia dot. ilości umieszczanych zdjęć w tygodniu.

-M
fotografia cyfrowa
Ttrrrrrt
fotografia cyfrowa
2006-10-30 09:25:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
M, dlaczego?
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-10-30 09:30:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie ma takiej opcji bym wstawiał 20 zdjęc tygodniowo, nawet 10 jest nierealne - i co z tego, że mam taki limit?
Średnio pewnie będę wrzucał tak jak do tej pory z 4 zdjęcia tygodniowo, w "lepszym tygodniu" może nawet 7 wrzucę, ale bez przesady.
Dajcie się temu rozwiązaniu sprawdzić a userom ochłonąć po zakupie konta, wszystko wróci do normy.

Kupiłem premium bo:

Chcę mieć 50 userów w ulubionych i statystyki konta.
fotografia cyfrowa
piku
fotografia cyfrowa
2006-10-30 09:48:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jasne sprawdzimy jak to się ma w praniu. Ale gwarantuje, że ludzie beda wrzucać nie 3 a 10 fotek. Poza tym kwota abonamentu nie jest wygórowana, więc chętnych nie zabraknie.
fotografia cyfrowa
piku
fotografia cyfrowa
2006-10-30 09:50:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poza tym 'z pewnoscią' większa ilosc zdjęć nie dotknie 'ustawionych' tych co są rozpoznawalni po nicku i mają dużo punktów. Gorzej bedzie z nowicjuszami
fotografia cyfrowa
albeit
fotografia cyfrowa
2006-10-30 10:12:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus - mówiąc o sobie masz na myśli rozsądnego fotografa znającego swoje możliwości i limity... poczekaj aż po 10 zdjęć tygodniowo zaczną wrzucać tu oszołomy, które tydzień temu kupiły pierwszą cyfrówkę i sądzą, że samo cyknięcie czegokolwiek jest równoznaczne z odkryciem Ameryki... i żeby nie było nieporozumień - nie mam nic przeciwko nowicjuszom... mam raczej poważne obawy, że zamiast rozsądnych wskazówek uzyskają tu tylko magazyn do przetrzymywania swoich fotografii...
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-10-30 10:21:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę, że jak zdjęcia będą słabe - "nowy" zbierze kilka "0" i moderator go odwiedzi to może ochłonie.

Tak pod wpływem twojego postu wymysliłem nową funkcjonalność.
Narzędzie dla moderatorów :>

Możliwość zablokowania wstawiania zdjęć dla osoby "x" na 48h za "dramatycznie niski poziom prac i nie stosowanie się do otrzymanych wcześniej wskazówek"
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-10-30 10:30:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus, świetny pomysł!

Można by jeszcze tak zrobić, że zdjęcie ze średnią ujemną liczy się do limitu podwójnie, a przestrzeni konta ubywa, zamiast przybywać... :-)
fotografia cyfrowa
bockand
fotografia cyfrowa
2006-10-30 10:31:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam
dwa krótkie pytania:

1. Gdzie jest dostępny nr konta i czy wystawiacie faktury VAT ?
2. Czy za abonament można zapłacić prowizjamiz programu partnerskiego ?
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-10-30 10:38:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk - no thx za aprobatę, może administracji się spodoba.

Myślę, że tego uzywałoby sie sporadycznie, przynajmniej taka mam nadzieję, rolą portalu jest min uczyć, jak ktoś wstawia słabe zdjęcia, ale dostaje wskazówki i robi postępy to nie ma go co blokowac bo się uczy, ale jak ktoś wstawia bezkrytycznie ciągle chłam i twierdzi, że to sztuka i nie stosuje się do wskazówkek to warto by go "zblokować" by się zastanowił.
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-10-30 12:01:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bockand... jak zamawiasz to pojawia Ci sie formularz do wypełnienia i tam zaznaczasz ze chcesz FV...
ja tak zrobiłem i mam PDFa

co do programu partnerskiego to nie mam pojecia... musisz z adminem pogadac
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-10-30 12:10:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja osobiscie uwazam ze wstawianie zdjęć powinno sie odbywać tak jak to ktoś napisał... ze dla tych którzy wykupili konto to max 4 w tyg
a dla tych ktorzy n ie wykupili 1 na 48h....
poza tym jeszcze jestem za tym zeby ilość zdjęć generowała sie na podstawie punktów jakie zdobędzie wstawiane zdjęcie.

Poza tym i tak cos tu jest inaczej generowane. Bo ja kupiłem konto, a pisze mi ze moge wstawić tylko 9 zdjęć. A nie 20 jak to pisze w opisie...

mam nadzieje ze admini to wytłumaczą - co i jak...

fotografia cyfrowa
bockand
fotografia cyfrowa
2006-10-30 13:01:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma
weź pod uwagę to,że nie wszyscy wystawiąją tu zdjęcia tylko pod ocenę i opinie
a
również po to, by mieć w miarę tanią stronę internetową ze swoim zdjęciami
Jest to i tak o wiele taniej, aniżeli chciałbyś wykupić własną domenę i ją utrzymwyać
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-10-30 13:09:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma,

20 zdjęć na tydzień, z czego 10 możesz wstawić do galerii, a 10 do portfolio.
Z prowizjami z programu partnerskiego, jak najbardziej, można kompensować.

Pozdrawiam
Przemek

fotografia cyfrowa
piku
fotografia cyfrowa
2006-10-30 13:30:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nadal uwarzam, ze trzeba COŚ zrobić aby zdjecia tak szybko nie znikaly w galerii nowości - bo jak dojdzie krotnosc nowqych zdjec to swietne (ale i te gorsze) zdjecia beda szybkko spadac i szansa na OBIEKTYWNE komentarze (albo nawet byle jakie komentarze) bedzie mizerna
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-10-30 13:52:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@bockand... jak by na to nie patrzec - zawsze wiadomo ze to sa Obiektywni...
ja tego nie traktuje jako swoją strone.... choć owszem, jak ktoś chce zobaczyc moje zdjecia odsyłam do PF własnie tu na Obiektywnych.
i chyba zaczne wstawiac zdjecia tylko do PF
fotografia cyfrowa
zapomnij
fotografia cyfrowa
2006-10-30 15:33:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po przemyśleniach mógłbym zapłacić za Premium jeśli dodatkowo administracja dołoży jedną ważną opcję: 'Ukryj zdjęcia z listy Śmieciowców'.
Mógłbym wrzucać tam nicki tych osób, którzy moją cierpliwość nadużyli zalewając mnie swoim chłamem. :-)
Na żadnej stronie zdjęcia tych osób by mi się nie pokazywały.
No, możemy wykluczyć główną stronę lub Vox Dei czy Populi.
Myślę, że to dobry pomysł niekolidujący z tym, co już w Premium sprzedane.
Bo 'Ignorowani' to całkiem inna sprawa.

Z.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-10-30 15:53:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Eeee, lepiej nie wprowadzajcie tego, bo wówczas nikt już nic nie będzie pisał pod moimi zdjęciami ;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-10-31 01:24:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wcale niegłupi pomysł... tylko wtedy nie będziesz wiedział czy twoje zdjęcie jeszcze jest na 1 stronie czy już dawno na 3ciej... a tobie się zdaje... ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-10-31 08:09:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Po przemyśleniach mógłbym zapłacić za Premium jeśli dodatkowo administracja dołoży jedną ważną opcję: 'Ukryj zdjęcia z listy Śmieciowców'."

Jesr dostępna opcja niewyświetlania zdjęć, które nie osiągnęły określonego pułapu średniej... czy ktoś z niej w ogóle korzysta?

-M
fotografia cyfrowa
piku
fotografia cyfrowa
2006-10-31 09:11:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wchodzi konto Premium, może równoczęsnie wprowadzić funkcjonalność niejako zmuszająca do komentowania. Tak jak się daje -1 albo 5, takze przy pozostalych ocenach winna istniec koneicznosc napisania opinii aby system umozliwil wystawienie oceny i dodanie pojemnosci do konta. W koncu komentarze to esencja Obiektywnych!!!
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-10-31 18:51:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM - przecież to nie to samo... :)
może tak... coś w tym pomyśle jest do wykorzystania... choć nie wiem czy jest dobry w całości tak podany... ale skoro płacić to im więcej takich opcji tym ciekawiej... ;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-26 19:31:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
można już to podsumować...
niestety rok temu dokładnie przewidzieliśmy jak będzie... i jest... niezmienione PREMIUM popsuło portal... :/
teraz przypomina piaskownicę... :)
więc przerzucam piasek i robię sobie babki... :D
co nie oznacza złej zabawy... ;)

i czekam... czy dosypią piasku czy wyrównają podłoże... a tu ani jedno ani drugie... trwamy... ;)
fotografia cyfrowa
tysjusz
fotografia cyfrowa
2007-11-26 19:41:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kasia, kasia, kasia, znaczy mamona.
Czyli nigdy nie wykupię tego konta.
; )

Owszem, fajnie by było widzieć kto ma Cię w ulubionych, ale nie chciałbym tego zwiększonego limitu.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Strona 6 | 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa