fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
USTAWKA 2/2009
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mimosa
fotografia cyfrowa
2009-03-09 00:57:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
trzeba było zrobic tak:
1)zadzwonić do Corporate Services Sp. z o.o do pani sekretarki Zosi
2)ta pani Zosia budzi admina informacją że ma bombę na portalu
3)pan admin w końcu przestaje grać w pasjansa i roztrzęsiony dzwoni do żony bo zapomniał hasła do panelu administratora
4)w końcu jest a tam wiadomość takiej treści:
"kochany panie aminku. robimy taką zabawę i chcielibyśmy żeby pan wystawił zdjęcia ze swojego profilu a my wtedy moglibyśmy swobodnie komentować i polecać. po okresie anonimowym przerzuciłby pan nasze zdjęcia pod odpowiednie profile"
5)pan aminek choć nie ma czasu przyjmuje prośbę bo lepsze to niż bomba w gaciach.

ALE NARÓD TO CIEMNY I GUPI JEST.
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2009-03-09 01:02:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:D

Dobrej nocy :)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2009-03-09 01:44:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony,
naprawdę fajny zestaw fotografii został zaprezentowany.



Szkoda, że na forum nie można w postach umieszczać miniaturek zdjęć.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2009-03-09 02:49:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
[img src="http://www.obiektywni.pl/upload/m148/389401_494152.jpg" border="0" alt=""]
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2009-03-09 12:18:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie tez sie podobaja.
Ponadto nareszcie zrobilo sie cicho...
:)

Co do zdj. z linka - chyba wiem, czyje...
112 chyba kursuje w tamtych okolicach ;)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-03-10 01:53:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a finalnie to jakie są te zasady w ver 7.0 na 30 minut przed rozpoczęciem? :):) zerknąlem na kilka prac ale ogólnie chciałbym wiedziec o co chodziło w ostatniej stabilnej wersji... umie to ktoś podsumować?
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-03-10 02:00:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czytając ten wątek ostatniej uwagi to poza spinaczem "przysłowia polskie" widzę jakis galimatias i metody przeróżne oceny i prezentacji i w ogóle... Mam trochę wrażenie jakby sie nierówno to potoczyło...

jest za to kilka ciekawych prac i chyba to najbardziej cieszy. Następnym razem warto to jakos odrębniej i zawczasu zorganizowac i trzymac sie od początku jednych zasad (nawet jesli złych ale zbiorowo akceptowanych) ku chwale ogółu. I warto sie z adminem albo redakcją dogadać, może zechcą ułatwić Wam życie.

Oczywiście nie brałem udziału wiec mozna moje rady pominąć:)
fotografia cyfrowa
buddabar1
fotografia cyfrowa
2009-03-10 06:23:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na wstępie chce podziękować wszystkim uczestnikom ustawki jak również kibicom.

Widzę że wiele osób piszę ciagle VD VD VD VD VD - a ja napiszę że dobrze że VD - jest na swój sposób wyróznienie dla fotografa który podłoł sie wyzwania.
Dlaczego Wy wielcy krzykacze VD - sami udziału nie bierzecie - czyzby Wasza fotografa to tylko jeden wielki przypadek?

Uważam że USTAWKA ma tylko w tedy sens - kiedy wyrównione zdjęcia maja prawo bytu być w VD i inaczej tego nie widzę.

Wielcy krzykacze Wy również możecie wziąść udział w USTAWCE.

Co do Administracji - prosił bym o wstrzemięźliwość w wieszaniu psów na niej - bo z tego co wiem zaangazowała się w organizację 3 edycji USTAWKI.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2009-03-10 07:52:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja mam w nosie VD... Całą ustawkę traktuję jako zabawę, ale przede wszystkim jako rozwijanie się. Mało istotne są warunki, czy je zmieniano, czy nie, mało istotne jest kto wygra. Fajnie że te 11 osób chciało poświęcić swój czas, żeby zrobić zdjęcia pod konkretną tematykę. Podoba mi się to, że trzeba było się wykazać jakąś tam fantazją, żeby dopasować zdjęcia do przysłowia.
Mam nadzieję, że trzecia edycja się odbędzie i podobnie jak druga, będzie miała rzucony temat. Ale właśnie... niech to będzie temat na zasadzie ustawki #2 niż na zasadzie ustawki #1.
Jeżeli dojdzie do ustawki street vs macro z założeniem , że Ci od streeta robią macro a ci od macro robią streeta też może być ciekawie, bo takie coś wymusi na uczestnikach rozszerzenie zainteresowań fotograficznych. Pytanie tylko ilu fotografów macro by się podjęło wyzwania, bo jakoś dziwnie jestem spokojny o steetowców.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2009-03-10 08:26:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jako macrowiec, moge sprobowac swych sil street'cie :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-03-10 09:28:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vodek4791 (08:26:30) - no tak, ale Ty jesteś wielofunkcyjny ;)
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2009-03-10 11:41:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no dobrze...
a ja kiedyś robiłem dużo makro a teraz dużo po mieście chodzę - co miałbym teraz fotografować?
;))
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2009-03-10 11:58:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barteq, no jak to co?, możesz przecież połączyć te dwie dyscypliny, i strzelić np. jakiegoś rozdeptanego ślimaczka pod butem przechodnia,
będzie wszystko w jednym, makro, sreet, przesłanie w stronę ochrony środowiska, nawiązanie do pogoni za sławą po trupach istot żyjących itd... ;-)
fotografia cyfrowa
buddabar1
fotografia cyfrowa
2009-03-10 14:32:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres - bardzo podoba mi się podejście do ustawki.
Jak wiadomo - ten typ zabawy musi sie dotrzeć - z pomoca administracji napewno się uda.
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2009-03-10 22:05:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to kiedy nastepna ustawka...tylko cos co bedzie rownie dobre jak przysłowia...:-)
spodobała sie zabawa...przyda sie trochę myslenia na codzien;-)
fotografia cyfrowa
Bramka
fotografia cyfrowa
2009-03-10 23:00:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a co jesli nie jest sie ani specem w street ani w makro? ;)
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2009-03-10 23:05:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oooo dobre pytanie....dolaczam się...;)
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2009-03-10 23:10:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No cóż, każdy temat ustawia pewne preferencje jeśli chodzi o uczestników... nie wiem, kiedy to będzie, ale pewnie mamy jeszcze z tydzień na nauczenie się tych dziedzin fotografii ;)))
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2009-03-10 23:12:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Anonimowość nadal trwa... Myślę, że po jej zniknięciu porozmawiamy nieco bardziej obszernie o zdjęciach, które tutaj wystawiliśmy.
Fajnie było wziąć udział w tej akcji tematycznej. Motywujące i miłe doświadczenie.
Sprawy organizacyjne zdecydowanie do dopracowania.
A pomysł na kolejną ustawkę?
Hmmm...
Cytaty sławnych ludzi, aforyzmy? ;)
Ta zamiana tematyczna też ciekawie się zapowiada.
A może Street vs Reszta Świata? ;)
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2009-03-10 23:17:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
temat pewnie się znajdzie na ustawke 3...mam nadzieję:-)....
ja tez czekam na zdjecie anonimow...ciekawe czy udało mi sie trafić w autora;-)...
prace wystawione w ustawce 2 są naprawde bardzo ciekawe, podoba ja mi się...
troszke myslenia...kreatywności i mozna stworzyc cos fajnego....
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2009-03-10 23:36:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bramka,
wtedy nie ma znaczenia co sobie wybierzesz, aby odleglejsze od zainteresowań podstawowych.
Ja kiedyś popełniłem tylko jedno makro: http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-142764.php
Ubaw może być i z tych makro i ze streetu.
;-)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-03-10 23:51:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor
2009-03-10 23:36:57

to ja bym chciał CIę Kera zobaczyc w ckliwionym phtoshopie takim z wielkimi odzieciecymi oczyma... itp. wiesz na pewno o co mi chodzi. ;);)

No właśnie, może zróbcie ustawkę: fotografia jakiej najbardziej nie lubię:) (nienawidzę)
coś czego osobiscie nie szanujecie i nie cenicie. smiejecie sie i naigrywacie, docinacie albo zwyczajnie przemilczacie i omijacie . Co Wy na to? Całkiem odważne i ciekawe doswiadczenie jesli zalożycie że trzeba w tej dziedzinie zrobić to rzetelnie i dobrze ale bez kpiny i szydery....
Wyliczam 'Wy' bo ja poki co (do zakupów) pauzuję :)
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2009-03-11 00:30:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moje skromne zdanie:

wszelka ustawka niech będzie na zadany temat.
konwencja pojedynku (jacyśtam vs. trochęinni) wprowadzi zbyt wiele zamieszania (a kto, a co, czemu to, a ci są lepsi, dlaczego oni... itp).
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2009-03-11 00:31:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z tym robactwem bym zaczekał aż wylezie ;) Wolałbym mieć jakiś wybór, a nie tylko olbrzymie pająki domowe. I nie jestem przekonany do podziału tak nielicznej grupy ustawiaczy na dwa obozy tematyczne (macro-street) - wyniki będą mało porównywalne (6 makr i 3 streety), a ma to swoje uroki :) By zachęcić większą rzeszę ustawiaczy proponuję zacząć od czegoś prościutkiego, w niedalekim zasięgu np. od 'prostej formy' - jakiś cień na ścianie, architektura itp. - w VD są teraz dobre przykłady takich banalnych prac ;)))
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-03-11 01:02:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skimi (00:31:57) - proponuję "KIJ OD SZCZOTKI"

temat wypróbowany (poważnie!)
przedmiot łatwo dostępny (a jak kto nie ma kija w domu, to za 2,50 można takowy nabyć)
i stwarzający wielkie możliwości inscenizacji dowolnej :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Strona 12 | 13 | 14
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa