fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Co tu się dzieje na tym portalu?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2012-08-31 14:50:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odkąd jestem na OB co jakiś czas wraca jeden i ten sam wątek narzekania na portal Obiektywni .pl.
Narzekano kilka lat temu ,lata mijaja i wciąż co jakiś czas wraca jak bumerang podobny ,jak ten wątek.Jedynie nagłówki wątków czasem się zmieniają.
Wieczne biadolenie i tysiące recept na uzdrowienie Obiektywnych.
Najdobitniej z humorem całość podsumował @roving i chyba tyle w tym temacie :)))
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2012-08-31 19:22:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
muddy- stara jestem a nie znałam bajki o zapałkach, dzięki.
Cris70_ - to się nazywa życie. Jedni umierają, rodzą się drudzy.
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2012-08-31 21:47:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sprawa jest prosta, jest tu kilku zadomowionych użytkowników co myślą sobie, że są najmądrzejsi :/ piszą komentarze tak jak to by było zdanie wszystkich a nie tylko jego...a... sami fotki mają przeciętne... jest tu też wielu bojących się cokolwiek napisać by nie stracić renomy... wszech obecna zazdrość o ocenę 4... i skrzywienie miny jak dostaję się 3... i tak trudno wielu tu artystą jest zrozumieć inny punkt widzenia...
co do strony OB to system oceniania już dawno powinien być zmieniony/poprawiony... i kilka innych rzeczy... by galeria się rozwijała a nie stała w miejscu lub cofała... a to niestety widać po braku wielu tu utalentowanych artystów fotografów którzy tu kiedyś gościli :( woleli odejść a się nie użerać lub ciągle widzieć narzekanie, chamstwo...(chamstwo!!! a tak!!! bo jak piszesz pod czyjąś pracą słowo gniot czy kosz bez niczego to to jest właśnie chamstwo i lepiej by było dla ciebie byś tylko ocenę postawił bo tam jest napisane dlaczego taka ocena...)
jak tak wam bardzo zależy na zmianach to dlaczego nic nie robicie? nie zbierzecie się i napiszecie wiadomość do moderacji do właściciela OB z prośbą o zmiany tylko ciągle narzekacie i obrażacie stronę OB (pisząc, że ta strona jest słaba, głupia, nudna itd) w mentalności macie to swojej? lepiej jest pisać, zakładać co róż wątki o narzekaniu?
właściciel strony OB już dawno was nie słucha bo widzi jaką drogą podążacie...

fotografia ma ścisły związek z człowiekiem z jego duszą... same robienie ładnych fotek nie usprawiedliwia bycie nie dobrym człowiekiem, ignorantem, mądralińskim itp... więc co nie którzy powinni sobie te słowa wziąć do serca :[] :)
fotografia cyfrowa
atsf
fotografia cyfrowa
2012-08-31 22:56:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Narzekanie na narzekanie to też jest narzekanie ;-)

Było by dobrze mniej się przejmować cudzym gadaniem, co wszakże sprowadza się do tego, że ktoś również będzie się mniej przejmował moim/twoim gadaniem. Czy to nieprzejmowanie się spowoduje obniżenie poziomu? Nie sądzę, w każdym jest bowiem choć drobna żyłka rywalizacji, która go lepiej motywuje niż jakiekolwiek uwagi z zewnątrz. Chamstwo i obcesowość, brak taktu usprawiedliwiany niesłusznie brakiem czasu czy zbędnością rozpisywania się "bo przecież to nie szkółka" wywołują tylko pyskówki i psują klimat. Mowa jest srebrem a milczenie złotem, jak powiada stare przysłowie, więc lepiej milczeć, niż bezceremonialnie krytykować; nie będzie wtedy ripost i odwetów. Milczenie jest wyraźnym znakiem, że zdjęcie nie chwyciło, a jeżeli już się chce wypowiedzieć dlaczego, to taktownie, bo tu nikt nikomu krzywdy nie robi, jak wystawia kiepskie zdjęcia!!! No i lepiej jest do takich wpadek podchodzić z humorem, niż śmiertelnie poważnie w mentorskim tonie. A tak poza tym, to biorąc pod uwagę definicje tutejszej skali ocen, to wszystkie od 1 w górę już wskazują, że zdjęcie jest dobre, a zero, że takie sobie ;-)

fotografia cyfrowa
qixu
fotografia cyfrowa
2012-09-01 02:16:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wszystko przez to, ze Kierownik Internetu zapowiedzial, ze za kazdy zdobyty punkt na koniec roku bedzie wyplacal zlotowke + order z ziemniaka. Nic dziwnego, ze taka presja jest i nerwowka. Sam bym najchetniej skasowal konto i przestal tu zagladac, ale brat kuzyna mojego sasiada kaze mi tutaj wchodzic, wysylac zdjecia i oczekiwac na upragnione punkty obgryzajac paznokcie.
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2012-09-01 02:43:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)))))))))))))))))))))))))))))
fotografia cyfrowa
qixu
fotografia cyfrowa
2012-09-01 04:13:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeszcze zapomnialem dodac, ze liczy sie tez prestiz - niedlugo chyba sobie zrobie naszywke "Jestem gosc, bo mnie lubia na obiektywni.pl" (no moze poza jednym osobnikiem, ktory mnie kiwnal bym mial poczuc sie dziwnie - smiertelnie narazilem mu sie stawiajac zero bez slowa wytlumaczenia, a on przeciez zer nie pstryka, same trojki, czworki a nawet szostki).

No a z taka naszywka to juz w ogole latwo w zyciu bedzie - beda usuwac sie na ruchomych schodach, w urzedzie beda milsi, a w kerfurze zakupy zrobie bez kolejki. Jutro ide na disko i juz teraz sobie wyobrazam co to bedzie jak z taka "insygnia" tam wyskocze!

Poki co mam przy monitorze naklejone "Badz cwaniakiem w sieci i rzadz internetem". Chyba pomaga.

fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-09-01 11:01:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
są utyskiwacze których zadaniem jest mijanie się z prawdą i nieustająca amnezja . przecież pamięta się tylko to co dobre a to , że kogoś / osobnika / wyzywało się od głupców i psów to już obejmuje wspomniana przypadłość .
ale jest na to rada omijanie z daleka .
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2012-09-01 12:40:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdjęcia like a boss...

http://najbardziej.com/smieszne/rob-zdjecia-like-a-boss/
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-09-01 15:29:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
errata do tego co powyżej

http://plfoto.com/popup/full.php?photo=2324129&color=F8F8F8
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-09-02 11:53:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bardzo mi się podoba jak opisując innych opisujecie siebie ;]
fotografia cyfrowa
qixu
fotografia cyfrowa
2012-09-02 16:23:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No ja zrobilem dokladnie na odwrot :)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-09-02 16:44:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli opisując siebie opisałeś innych? :]
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-02-02 16:52:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ponieważ zdjęcie, pod którym wczoraj była dyskusja zostało usunięte przez Autora to dopiszę się tutaj, by nie zakładać nowego wątku.
Właśnie skończyłam czytać ( ale zbieżność:)) wywiad ze Stephanie Sinclair, dziennikarka i fotografką, autorką wystawy "Too Young to Wed" pod auspicjami ONZ.
Zacytuję i proszę userów o przemyślenie, zwłaszcza dwóch panów B i P. Zdjęcia dołączone do wywiadu pokazują przepięknie ubrane dziewczynki.

" - Wszystkie zdjęcia, które Pani pokazuje, zostały wykonane za zgoda rodzin - zarówno panien młodych, jak i przyszłych mężów. Nie napotkała Pani trudności?

Nie. Ale prawdą jest, że w latach 2003-2004 było łatwiej. Dzisiaj obrazy zalały planetę. Moje zdjęcia mogą z łatwością wrócić do miejsca, w którym zostały zrobione. Gdyby zostały opublikowane bez wiedzy bohaterów w jakiejś lokalnej gazecie czy w Internecie, byłoby to strasznie upokarzające dla tych ludzi."

fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-02 17:43:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kto to jest pan B , a kto pan P ???
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-02-02 18:58:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Słusznie, przepraszam. http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-628945.php
fotografia cyfrowa
Ulala
fotografia cyfrowa
2013-02-02 20:56:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-628945.php

?
fotografia cyfrowa
Ulala
fotografia cyfrowa
2013-02-02 20:57:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barola za bardzo się nie wychylaj...!!!!!!!!!!!!!!
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-02-02 21:24:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
U la laaaaa :)
fotografia cyfrowa
Ulala
fotografia cyfrowa
2013-02-02 22:16:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
b a ro laaa......za bardzo się wychylasz i [przez to jesteś BARDZO ŚMIESZNA...!!!!!
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-02-02 22:20:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... do ziemi ją, na glebę, za dużo gada! :)
to do baroli, żebyś przypadkiem adresata nie pomyliła ;p
fotografia cyfrowa
Ulala
fotografia cyfrowa
2013-02-02 22:35:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jesteś ŚMIESZNA...!!!
fotografia cyfrowa
Ulala
fotografia cyfrowa
2013-02-02 22:36:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MUCHA CC , gdzie usiądzie tam Sra...!!!
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-02-02 22:46:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To nie jest smieszne Ulala, to tylko prostactwo.
fotografia cyfrowa
Ulala
fotografia cyfrowa
2013-02-02 22:57:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jabe z twojej strony...buhaha
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa