fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zablokowane konto alexsob. Do pana administratora który nie odpisuje ma moje maile
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
alter242
fotografia cyfrowa
2020-10-30 12:14:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Specjalnie założyłem konto żeby się zapytać pana administratora dlaczego moje konto jest cięgle zablokowane pod loginem alexsob, nie odpisuje pana na miale dotyczące zablokowania mojego, pozatym 22.12.19 zgłosiłem włamanie na moje konto i nikt nie zareagował na to. To co chodzi.
Jeśli o to chodzi ze obiektywni.com.pl jest strona dla paru kolesi pana administratora to wystarczy polikwidować wszystkie konta i macie spokój. bedziecie wystawiac sobie nawzajem plusy jeden drugiemu
fotografia cyfrowa
alter242
fotografia cyfrowa
2020-10-30 13:32:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W związku z tym ze nie chcecie odblokować mojego konta alexsob proszę administratora o likwidacje mojego konta
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2020-10-30 18:42:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
alter242, czy alexsob - ponieważ upubliczniłeś temat udzielamy publicznej odpowiedzi.
Odnośnie włamania do konta alexsob - zereagowaliśmy błyskawicznie i otrzymałeś w tej sprawie odpowiedź.
Odnośnie zablokowania konta - konto nie było nigdy zablokowane. Wysłałeś dzisiaj kilka maili w krótkim okresie czasu w tej sprawie. Po zbadaniu tematu otrzymałeś w dniu dzisiejszym odpowiedź j.w z nowym hasłem do loginu alexsob.
Proponujemy więcej opanowania bo nikt tutaj nie dzieli użytkowników na lepszych i gorszych.

Pozdrawiamy A.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2020-10-30 18:46:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przy okazji - konto alter242 zostanie zablokowane po upływie 24h jako podwójne konto. Pozostawiamy je czasowo do celów ewentualnej komunikacji z użytkownikiem alexsob, gdyby były jakieś problemy.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa