fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Studiozz
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2007-11-13 10:53:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zablokowales mnie ( nie wiem kiedy i dlaczego, lecz widocznie draznila Cie ktoras z moich ocen) Szkoda, dzisij zobaczylem ta fotografie: http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-232817.php
ponizej moj komentarz, ktory napisalem i probowalem wyslac, lecz oczywiscie nie wszedl:
"walory dekoracyjne fotografii - przeogromne ! Bardzo mi sie podoba ! Moje 4.5" moze powinienes sie zastanowic, czy aby nie lepiej otrzymywac wysokie oceny za naprawde wartosciowe fotografie, a nie za "podpisanie listy obecnosci"....mysle, ze to znacznie wieksza satysfkcja. Zycze tymczasem powodzenia i wiecj naprawde dobrych pomyslow!
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-11-13 11:23:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja już od dawna apeluje aby ta funkcję zdjąć....przyznam się że też z tego korzystałem ale z powodu chamskich odzywek ale juz tego nie czynię natomiast jak czytam powyżej ten komentarz to zdziwiłem się i prawdopodobnie zostałeś zablokowany z innej przyczyny
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-03 20:03:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
trzeba zmniejszyć liczbę ignorów dla płatnych kont do jednego... góra kilku... bo jak się ma za dużo to może tak jakoś się rozdaje... bo się ma...
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa