fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
A L B U M O W E !!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-11 11:27:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Warto się zabrać za projekt, który nam zajmie całe życie, dwa l ata temu ukazał się w NG artykuł opisujący życie mieszkańców małej mieściny Kuba w stanie Kansas, fotograf Jim Richardson niezależnie od innych zleceć od NG fotorgafował życie jej mieszkańców przez 30 lat. Myślę, że to zwykłe dokonanie było jego największym.
-M
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-11 11:33:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografowanie najbliższych jest najłatwiejsze (ze względów organizacyjnych - mamy ich pod ręką, mamy z nimi dobry kontakt, mamy czas by ich oswoić z aparatem, mamy wiele okazji) i najtrudniejsze zarazem (trudno uniknąć sztampy, trudno nam o dystans do własnych fotografii). to dobre ćwiczenie (dodatkowo - ćwieczenie na całe życie, nie pamietam gdzie czytałam o kobiecie która przez wiele lat, co tydzień robiła portret swojej córki - powstała z tego niezła wystawa potem...)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-11 11:39:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja dla odmiany, poza innymi zdjęciami robionymi Ewie, fotografuję ją regularnie 7-mego każdego miesiąca. Tego dnia przyszła na świat. Zdjęcia ma różne, we śnie, zaraz po przebudzeniu, w trakcie zabawy. Wystawy z tego nie będzie, ale ciekawa pamiątka na pewno :)
fotografia cyfrowa
spinout
fotografia cyfrowa
2006-04-11 11:48:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt - jak już napisałem - nie mam absolutnie Ci niczego za złe. Natomiast obiektywnie musisz przyznać, że to co pisze pierwsza osoba pod zdjęciem ma b. istotny wpływ na pozostałe wypowiedzi. Zresztą nie jest to tylko mój wniosek ale również wielu innych user'ów... Można powiedzieć, że na Pierwszym ciąży wielka odpowiedzialność :). Dlatego zresztą wiele osób nic nie napisze - jako pierwsze.

-M i Maniszewska - świetna idea. Tylko problem polega na właściwym wyborze tematu na całe życie... W końcu mamy tylko jedno...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-11 11:58:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
spinout - to nie tylko spostrzeżenie userów, ale prawidłowość społeczna ;)
-M
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-11 12:20:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fakt, że wielu userów sugeruje się często ocenami i komentarzami innych. wiele dlatego niedocenionych zdjęć. ale na to nie poradzisz - wiele osób robi zdjęcia ale nie potrafi ich oceniać. ani swoich, ani cudzych. można się tego nauczyć, uważam jednak, że tylko pod warunkiem posiadania choćby podstawowej wiedzy o fotografii i odrobiny wyobraźni.
bo wybaczcie - powtarzanie opini zasłyszanych na forach i portalach (że kadr to powinien być taki a śmaki, coś tam jest nie tak) jeśli nie jest podparte własnymi przemyślniami nigdzie nie prowadzi userów (jako twórców, bo sugerując się jedynie cudzymi wypowiedziami, dodatkowo nie rozumiejąc ich, sami zaczynają robić nieciekawe zdjęcia - ale za to często fotografują aktualnie modne bądź offowe tematy;)) a często jest oznaką ignorancji komentującego

boze ile ja dygresji potrafię w jednym poście zmieścić.
fotografia cyfrowa
spinout
fotografia cyfrowa
2006-04-11 13:12:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
-M - 100% racji owczy pęd - to jest to :). Chcesz być dobry? - Musisz klakierów zatrudnić! :)
-Maniszewska mądrze prawisz - ale dokładnie na tym polega popkultura... Nie szukajmy własnego stylu, tylko pokazujmy to co się masom podoba. :(
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-11 13:20:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dlatego też, z powodu owczego pędu, żeby mimowolnie mu nie ulec, staram się komentować zdjęcia bez czytania tego, co napisali moi poprzednicy. Niesie to ryzyko powtarzania czegoś, co już raz zostało powiedziane, ale przynajmniej mam jakąś gwarancję, że nie ulegam tłumowi.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-11 13:23:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zawsze mozna sobie mowic, ze jak się jakaś opinia powtórzy, to może autor potraktuje ją bardziej serio :)
fotografia cyfrowa
spinout
fotografia cyfrowa
2006-04-11 13:30:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt - staram się robić podobnie - najpierw odlądam (zazwyczaj na fs) pracę. Potem piszę... a na końcu czytam co napisali inni.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-11 14:38:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja właśnie uzupełniłam mój album :)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-11 14:46:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rozumiem, zapraszasz do swojej galerii? ;)))

A ja chwilę temu zrobiłem porządki w swojej galerii na innym portalu. I od razu poczułem się lepiej.

Swoją drogą i przy okazji, taka zagadka:

Czym się różni zdjęcie atrakcyjnej, częściowo rozebranej kobiety od udanego zdjęcia architektury?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-11 14:49:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kobieta jest z marmuru a cegła z gliny - łatwiej ją urabiać :))))))
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-11 14:53:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Calme, przeczytalam ze cegle latwiej UBRAĆ.
i chciałam pisać, ze święta prawda. :))
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-11 14:55:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mania nic mi nie mow na temat wizyt w sklepach z odzieza bo nie wytrzymam cisnienia !@#$$ ;]]]
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-04-11 15:01:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mania - hehe usmialam sie, jak najbardziej prawda;))
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-11 16:00:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Temat ubierania kobiet, jak widzę, nie tylko dla mnie nie jest łatwy ;)
No i co, to tyle odpowiedzi na zagadkę? Ja wiem, że rozwiązanie jest oczywiste, ale dajcie z siebie coś więcej :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa