fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Obiektywizm nie do konca...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
saksonka
fotografia cyfrowa
2006-08-10 10:38:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niepokorny wystawil zdjecie dziecka z ostroscia na scianie i rozmyta twarza. Dostosowujac sie do opisu ocen otrzymal konkretna krytyke i 1 punkt za wywazenie kadru i modelke. Po pewnym czasie dostalam od niego takaz sama piekna jedynke z podobnym komentarzem z zastrzezeniem, ze to nie odwet. A wiec co ? ;) No dobra, ja tam na oceny nie narzekam, zazwyczaj wysokie otrzymuje od tych, co w swoim folio maja dosc slabe lub przecietne zdjecia, za to oceny nizsze od tych, co maja na swoim dorobku juz calkiem przyzwoity material. Oceny to zbiór punktów, który mówi nie o dobrych pracach autora, a o czestotliwosci wystawiania tych prac, czyli, jak ktos tu dluzej siedzi, ma na koncie pare tysiecy punktów. Przy takim sposobie sumowania punktów (nazwa bardziej adekwatna do systemu niz "oceny") nie ma sensu zalic sie na ich brak lub niska wartosc, bo i tak za jakis czas ludzie beda z ciekawoscia zagladac do folio, tylko wtedy sami sobie utworza opinie o pracach autora. Dlaczego krytyka pracy jest przyjmowana jak krytyka osoby, tylko sam zainteresowany z kompleksem fotografi niedocenionej moze nam powiedziec. Skoro jest kompleks nizszosci w podanym punkcie, to znaczy, ze autor zna wartosc swoich prac, ale broni sie nogami i rekoma przed postawieniem tego faktu w otwartych drzwiach.
To ja Was pytam, drodzy "niepokorni", skad ten objaw sarkazmu w Waszych komentarzach, skoro nikt nie krytykuje domu gospodarza, tylko jego zaniedbanie lub nieumiejetnosc w obejsciu ? Co to jest krytyka... ? To pomoc doswiadczonych w podciagnieciu techniki samej pracy, dzielenie sie doswiadczeniem. Niestety znajda sie tacy "niepokorni", co próbuja tych pomocnych sciagnac do wlasnego poziomu, na szczescie z miernym skutkiem.
A co najdziwniejsze, autor wspomnianego komentarza i ladnego punktu (to zawsze jeden wiecej w ogólnej sumie ;)) ostal sie bez fotek i nawet nie mozna pokazac o jaka prace sie rozlega. ;)
Pozdr dla wszystkich pokornych i niepokornych ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-08-10 12:24:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
standard, dzięki za pozdrowienia ;)
-M
fotografia cyfrowa
Lukrecja
fotografia cyfrowa
2006-08-10 13:37:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiesz saksonko ale niestey tak bywa nie tylko tu ale tez i na innych forach najbardziej rozbawił mnie koles ktory za 2 prawie idenczyne fotki (makro szyszki postawił dwie praiwe krańcowe oceny ) przeżyłam strawiłam i komentuje dalej :) - mam inne wyjscie moge zdjecia chowac do szuflady - ale próznosc blondynki bierze góre i sie nimi chwale:)
fotografia cyfrowa
saksonka
fotografia cyfrowa
2006-08-13 14:52:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mialam nadzieje, ze nawiaze sie rozmowa z niepokornym, ale widac on jest wyjatkowo niepokorny ;) Witam i tu ;)
fotografia cyfrowa
Robertus
fotografia cyfrowa
2006-08-13 23:26:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
typ niepokorny hehe :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa