fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wstrząśnięty, ale niewz/ruszony/ uśmiecham się pobłażliwie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
onager
fotografia cyfrowa
2006-08-17 13:28:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

i pragnę oznajmić, iż nie jestem masochistą/chociaż przyznaje, że otrzymując minusowe jedynki uśmiecham się i jestem pozytywnie nastawiony do wystawiającego/.
Teraz ad rem;
Po przeczytaniu „jpk 2006-08-14 13:15:38 | ocena = -1

No i znowu czeka nas kolejny wątek na forum, jak to nowicjusze są dyskryminowani.”
roześmiałem się w głos/He,He,He,He,He/ i pomyślałem sobie, że – Twoje niedoczekanie, nijaki jpk.
Fotografię traktuję hobbystycznie, z przymrużeniem oka. Nie widzę powodu żeby się denerwować na moderatora, który bez pardonu usuwa moje zdjęcia z galerii/a jedno z owych wygrało niedawno konkurs, niektóre zaś publikowane są w gazetach/. Nie chodzi mnie tutaj o chwalenie ale o sposób podejścia przez niektórych „miszczów „ fotografii do pokazywanych zdjęć, a w szczególności wystawiania ocen na zasadzie wzajemności. Smnieszą mnie w szczególności 4 bez uzasadnienia /co jest swego rodzaju wymogiem, przy tej ocenie/. Pokazywanie po kolei całej swojej rodziny ,tych; Jasiów,Grzesiów,Julć, przekrwione oczy modelek/przemęczonych/ jest przerażające Cóż z tego, że jest; poprawne kadrowanie, GO itd.,ja te zdjęcia są martwe, one nie żyją-są martwe.
I już na koniec, wiem, że i tak nie uzyskam odpowiedzi ,ale ciekawi mnie bardzo?- dlaczego przy zdjęciu, które uzyskało rekordową ilość minusowych jedynek, nikt nie zapytał się –kogo ono przedstawia, kiedy ono zostało zrobione i z jakiego powodu.
Pozdrawiam serdecznie
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-08-17 13:40:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jesli informacje maja znaczenie masz pole "Komentarz autora" jeśli nic w nim nie wpisujesz co hipotetycznie może wpływać na odbiór zdjęcia to sam jestes sobie winnny.

Jestem niezmierne ciekawy które z twoich zdjęc wygrało konkurs i co to był za konkurs?
fotografia cyfrowa
onager
fotografia cyfrowa
2006-08-17 14:39:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus,komentarz autora pod zdjęciem,ukierunkowuje w jakiś sposób ogląd zdjęcia.Ogladajacy zdjęcie,mający wątpliwości,zastrzeżenia,ciekawy winien sie spytać autora.
Jak widze czasami komentarz autora,to zmykam,bo debrał mi to co dla mnie najważniejsze..... Ja nie mam żalu o jedynki,mnie tylko zastanawia takie sztampowe podejście do oceniania zdjęć-przecież,wystwaić ocenę bez słowa komentarza,to swego rodzaju obraza dla wystawiającego.|Tutaj,zresztą i nie tutaj ,wszystko odbywa sie maszynowo,że też Was to nie razi
Co do konkursu,to powiem tylko,że był to konkurs/ot taki konkursik/ dla ludzi majacych do czynienia z fotografią a tytuł jego....,nie!Nie był to oczywiście jakiś wielki i dla super znawców,raczej dla ludzi lubiacych fotografować.
fotografia cyfrowa
Hetman
fotografia cyfrowa
2006-08-17 14:59:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to się kolego zdecyduj, chcesz coś dopowiedzieć do swojego zdjęcia - to wpisuj w pole komentarz, nie chcesz, to przyjmij oceny innych tak jak oni to zdjęcie widzą. A jeśli nas choć trochę tutaj szanujesz to wystaw zdjęcia, które np. wygrały konkurs, a nie podrzucaj nam tutaj ochłapy. Przykro mi, że takie dyskusje się tutaj muszą toczyć. Nie obrażaj się na innych, że inaczej widzą świat, może co najwyżej próbować wytłumaczyć swój punkt widzenia a inni wtedy albo go przyjmą albo odrzucą.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-08-17 15:03:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
taaaaa..... z tą całą rodziną to chyba do mnie czy tez nie?? :D:D:D:D:D:D:D Co mamy pytać?? nas nie musi interesowac przy jakiej okazji pstryknęłęś ptaszka na gałęzi. Wstawiasz zdjęcia które ani artystycznie , ani technicznie nie są rewelacyjne. Dziwisz się że dostajesz jakieś tam oceny?? Gdyby ocena była tylko odemnie mógłbyś mi zarzucić brak sympatii do Ciebie, niecheć, stronniczość, natomiast moze warto się zastanowić jeżeli ileś innych osób pisze Ci to samo?? Różni autorzy a oceny takie same. Wymoderowali ci zdjęcie?? Do tego potrzeba dwóch moderatorów a żeby było smieszniej oni się nie znają i nie wiedzą kto jeszcze jest modem więc o spisku już wogóle nie może być mowy.
Piszesz że zdjęcie wygrało konkurs?? Możliwe ale na Twoim miejscu zastanowiłbym się jaki był poziom tego konkursu i jaką miało konkurencję. pamiętaj że równać nalezy do najlepszych żeby się rozwijać.
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-08-17 15:15:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No właśnie... konkurs konkursowi nie równy. Na przykład w jakiś tam gazetkach to byle zdjęcia głupich min wygrywają konkursy typu 'moje śmieszne dziecko' albo 'wakacyjny konkurs plażowy'.
;)
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2006-08-17 15:22:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z jednym sie zgodze. Ostatnio liczba fot wzrosla i zaczyna sie nam tutaj robic plfoto pomalu .... Maszynowo....
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-08-17 15:24:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A mialo byc tak pieknie i sinusoidalnie.........
[ps. tak tak mamba pamietam zmienilem zadnie]
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-08-17 15:28:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Spokojnie, dajmy nowym uzytkownikom czas na odrobine rozwoju... albo odpadniecie :)
fotografia cyfrowa
akwar
fotografia cyfrowa
2006-08-17 21:25:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na co liczysz Onager,jeżeli na zrozumienie swojego tekstu,to jesteś w błędzie. Poruszyłeś kilka tematów,a odpowiedź otrzymałeś jedną-naucz się robić "dobre" zdjęcia,o spisku nie ma mowy.
A miało być tak pięknie i sinusoidalnie/wysyłam do basha/ i pozwolę sobie od czasu do czasu zacytować,he,he.
Pięknie i sinusoidalnie..... jaja jak berety.
fotografia cyfrowa
bartpat
fotografia cyfrowa
2006-08-17 22:48:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
onager, najpierw piszesz:

"Smnieszą mnie w szczególności 4 bez uzasadnienia /co jest swego rodzaju wymogiem, przy tej ocenie/"

po czym piszesz:

"komentarz autora pod zdjęciem,ukierunkowuje w jakiś sposób ogląd zdjęcia.Ogladajacy zdjęcie,mający wątpliwości,zastrzeżenia,ciekawy winien sie spytać autora. Jak widze czasami komentarz autora,to zmykam,bo debrał mi to co dla mnie najważniejsze..... Ja nie mam żalu o jedynki,mnie tylko zastanawia takie sztampowe podejście do oceniania zdjęć-przecież,wystwaić ocenę bez słowa komentarza,to swego rodzaju obraza dla wystawiającego."

Wg mnie to jakaś niekonsekwencja... skoro brak komentarza do oceny jest brakiem szacunku do autora, to może też brak komentarza do zdjęcia jest przejawem braku szacunku? Komentujący musi się pytać autora o jego intencje a autor nie może się zapytać oceniającego o przyczynę takiej a nie innej oceny? Jeśli oceniam jakieś zdjęcie bez komentarza, to znaczy, że chcę powiedzieć dokładnie to, co jest podane w definicji danej oceny i ani słowa więcej! Podobnie, jak autor prezentujący zdjęcie bez tytułu czy bez komentarza chce powiedzieć oglądającemu tylko to, co widać na fotografii i nic więcej... Definicje ocen na obiektywnych są na tyle długie i rzeczowe, że sama ocena bardzo dużo mówi - to nie plfoto, gdzie "wybitne" nie mówi absolutnie nic... nawet nie wiadomo, co tak na dobrą sprawę jest wybitne...
fotografia cyfrowa
akwar
fotografia cyfrowa
2006-08-17 22:56:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bartpat,myślę,że nie masz racji,bo jak ja czytam np taki komentarz;
"Nawiązanie do mojej pracy o tym samym tytule oraz do mojej pracy p.t.
"Walka o wolność".

Albumowe?? To będzie raczej ponury album !!!!!

80% kadru

Zdjęcie z dedykacją dla Yarko12 który twierdzi że przy fotografowaniu dzieci nie
ma 10 sekund ani tym bardziej 15 sekund na dobre kadrowanie."

to co mi pozostało do myślenia?
Masz prawo do swojego zdania.
fotografia cyfrowa
bartpat
fotografia cyfrowa
2006-08-17 23:06:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
akwar, zgadzam się z tobą, a sam pisałem o czymś zupełnie innym :)
fotografia cyfrowa
Skipper
fotografia cyfrowa
2006-08-18 07:52:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Onager:

Daruj, wybacz, ni chce mi się czytać całej tej dyskusji powyżej,
uważam, że na forum fotograficznym powinny przemawiać fotografie,
a nie teksty i komentarze.
(choć czasami konieczne dla wyjaśnienia, ale nie do "młócenia słomy")

Dlatego przede wszystkim poszedłemobejrzeć Toje fotki,
i z przykrością stwierdzam, że są SŁABE.

Możesz się obrażać i protestować, ale zamiast tego poczytaj trochę,
pooglądaj zdjęcia w internecie (i może w uznanych albumach),
a później wróć do swoich i porównaj...

Może to coś da...
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-08-18 08:37:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
akwar mnie słabo się robi jak ktoś bezmyślnie wstawia tytuł po angielsku tłumaczac go w sposób dosłowny z polskiego w którym on zaistniał w skutek pomysłu tłumacza a nie wiernego przekładu. Przykład?? Twój "Immortal" tłumaczone BEZMYSLNIE z "Nieśmiertelny" który w orginale nosił tytuł "The Highlander" Nie uważasz że jest znaczna różnica w znaczeniach pomiedzy The highlander a Immortal??

Cytujesz mój opis?? Prosze bardzo cytuj niemniej jednak jako autor mam prawo w komentarzu zawrzeć informacje które moim zdaniem są istotne. Piszesz o braku szacunku?? Zacznij od siebie, zacznij szanować innych żeby zasłużyć sobie na szacunek, i bynajmniej nie mówię tutaj o sobie bo szczerze mówiąc wisi mi Twoje zdanie zarówno na mój temat jak i na temat moich prac. Mówię tutaj o ludziach którzy w przeciwieństwie do Ciebie i Onagera mają pojęcie o fotografii bo jak ktoś uważnie prześledzi Twoje komentarze to zobaczy ze już czepiałeś się Maniaszewskiej, Pietro77, Hobbes-a, Madcoy-a, TomiU, a to nie sa laicy na Twoim poziomie.
fotografia cyfrowa
akwar
fotografia cyfrowa
2006-08-18 20:08:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
adres;
No dobrze zgadzam się,ale prosze mi powiedzieć czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypów sa w stanie zdeterminować neutralna cywitatywę absolutnego relatywizmu immanentno-transcendantalnego,solipsystycznej jaźni.
Tak więc;
czy abrakadybryczne elukubracje immenentnej negacji transcendentalizują nicość samą w sobie.
Pozdrawiam Grzesia,Krzysia,całą rodzinkę zresztą!
fotografia cyfrowa
akwar
fotografia cyfrowa
2006-08-18 20:09:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przepraszam za błąd-powinno być oczywiście andres!
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-08-18 20:23:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to akwar pojechales po bandzie :-DDDDDDDD
fotografia cyfrowa
akwar
fotografia cyfrowa
2006-08-18 20:37:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vodek;
wszystkim tym "Andresom" można tylko takowe cos zadedykować/chyba i tak to do nich nie dotrze/

Mów do mnie jeszcze... Za taka rozmową
tęskniłem lata.....każde twoje słowo
słodkie w mym sercu wywołuje dreszcze....
mów do mnie jeszcze...
Mów do mnie jeszcze....Ludzie nas nie słyszą,
słowa twe dziwnie poja i kołyszą

To swoiste podziękowanie wszystkim tym,którzy piszą,opowiadają ambaje,kłamia i konfabulują
Przypomne tylko,że jest to tekst wiersza kazimiera Przerwy Tetmajera
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-08-18 21:45:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
akwar: Ty andresa nie lubisz, co?
fotografia cyfrowa
akwar
fotografia cyfrowa
2006-08-18 22:26:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uwielbiam film pt Kill Bill.Andres przypomina mi jedną postać z tego filmu.Chociaż nie jestem Panną młodą, to........
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-08-18 22:36:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uważaj akwar co piszesz....
fotografia cyfrowa
akwar
fotografia cyfrowa
2006-08-18 22:48:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Well roared Black Mamba....
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-08-18 23:10:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roared? hehe ;))
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-08-18 23:24:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tu widzę jedno... p*** o szopenie ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa