fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wstrząśnięty, ale niewz/ruszony/ uśmiecham się pobłażliwie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Hya
fotografia cyfrowa
2006-08-18 23:51:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barteq :D
popieram w calej rozciaglosci :)
fotografia cyfrowa
czekoludek
fotografia cyfrowa
2006-08-19 02:58:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Akwar: Lepper chcąc zamknąć usta dziennikarzom również używa słów, których sam nie rozumie.
fotografia cyfrowa
akwar
fotografia cyfrowa
2006-08-19 22:11:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza,specjalnie dla Ciebie;
Intelligence is like a river - the deeper it is, the less noise it makes !
I jako bonus za ostatnie,fajne zdjatka
Inteligencja nie polega na tym, że się błędów nie robi, lecz na tym, że szybko się je naprawia. Bertold Brecht (1898-1956)
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
akwar
fotografia cyfrowa
2006-08-19 22:14:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czekoludku-luksus własnego zdania-nie jest luksusem
Barteq-jak już ,to o Chopinie,chooooooopie,he,he
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-08-19 22:31:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o ile mnie pamiec nie myli, to juz dawno wprowadzono do jezyka polskiego pisownię SZOPEN... obie te formy sa poprawne.
to raz...

dwa.. najlepiej to sie szuka po sieci czyichs cytatów i namietnie wkleja się je nie rozumiejąc treści.... ba nie stosując się do nich samemu...

ja Ci powiem tak... też se zacytuje ... a co...

"... gdyby głupota miała skrzydła - fruwałbyś jak gołębica..."

pozdrawiam
fotografia cyfrowa
akwar
fotografia cyfrowa
2006-08-19 22:59:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma;
zaczynam kumać pomału-dzięki.
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-08-19 23:51:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
droga administracjo.... czy moze wreszcie coś zrobicie ??
bo obawiam sie ze poleca ostre bluzgi...
nie wzruszają mnie oceny, ale koles chyba z lekka przesadza - wystarczy poczytac jego komentarze... przynajmniej dla mnie sa obraźliwe...

moze w koncu ktoś zacznie coś robić???
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-08-19 23:52:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
akwar - ze co?
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-08-20 00:52:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak czytam różne pierdoły to mi się zbiera na refleksje...

i tak,
jeżeli chodzi o użytkowników z małą ilością punktów wynikającą ze słabych zdjęć i ich sposobu traktowania użytkowników z dużą ilością punktów wynikająca z dobrych zdjęć, to generalizując i upraszczając, można wyróżnić dwie grupy: słodkie misie "och i ach" oraz popaprani partyzanci.
pierwsi liżą dupy gdzie się da, drudzy natomiast z maniakalnym uporem zwalczają "lepszych" stosując żałosne argumentacje dla niskich ocen, wdając się często w jeszcze bardziej żałosne dyskusje...
pierwsi chyba zagubili własną tożsamość, nie mają zdania i osobowości; drudzy mają przerost ego i nadwyżkę w produkcji hormonów.

od wszelkich przejawów działań pierwszych, jak i drugich, robi mi się niedobrze. a teraz jest czas na samodzielną refleksję, pozdrawiam serdecznie ;)
fotografia cyfrowa
Quadrifoglio
fotografia cyfrowa
2006-08-20 12:52:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Onager, awanturujesz się z powodu niskich ocen pod twoimi zdjęciami. Masz rację, naprawdę, gdyby nie ten wątek nie zwrócił bym na nie uwagi, poza jadnym które dostało średnią 3. Powiem ci jedno - łatwiej jest oceniać i śmiać się na widok "rodziny, przekrwionych oczu itd" niż samemu zrobić dobre zdjęcie. W twoich nie ma nic, co by mnie zainteresowało, przy którym powiedziałbym "chciałbym zrobić takie zdjęcie". Mówię to oczywiście subiektywnie, bo nie ma czegoś takiego jak całkowicie obiektywna ocena zdjęcia. Na twoim miescu zamiast grać osobę której inni nie rozumieją przyjrzałbym się swoim pracom po raz kolejny i 3/4 wywalił z galerii - sam zresztą tak robię, choć niektóre mimo niezbyt wysokie oceny i tak zostawię.
fotografia cyfrowa
Kosafwc
fotografia cyfrowa
2006-08-20 21:13:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
np ja zrobilem czystke ostatnio :) Mam malo pkt ale i tak przez ten czas nauczylem sie troszke i widze ze niektore zdjecia sa kiepskie ;) zapewne za jakis czas poleci jeszcze wiecej :D
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa