fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Draństwo
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Piciu
fotografia cyfrowa
2006-08-18 21:01:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moje zdjęcie było w Galerii ledwie godzinę otrzymało 9 pkt i zostało wymoderowane to jest draństwo. Trzyma się jakieś knoty po zero lub ninusowe. Jak to jest do cholery??
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-08-18 21:05:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proponuję policzyć do dziesięciu ;-).
A moderatorzy - cóż, nie znają się ;-)
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-08-18 21:08:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
można liczyć tylko na to że z knotami zerowymi i "ninusowymi" też się rozprawią ;)
pozdr.
fotografia cyfrowa
Piciu
fotografia cyfrowa
2006-08-18 21:16:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie potrafię zrozumieć tej polityki, no ale cóż to tylko ludzie. Niemniej strasznie mnie to zniechęciło do tego portalu i jeszcze ten głupkowaty komentarz, służący za wytłumaczenie usunięcia zdjęcia.
fotografia cyfrowa
Piciu
fotografia cyfrowa
2006-08-18 21:18:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/uzytkownik/index.php?pokaz=zdjecie&id_zdjecia=49674 Mam prośbę może tą drogą powiecie, czy było warte usunięcia. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
akwar
fotografia cyfrowa
2006-08-18 21:18:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"....Wymoderowali ci zdjęcie?? Do tego potrzeba dwóch moderatorów a żeby było smieszniej oni się nie znają i nie wiedzą kto jeszcze jest modem więc o spisku już wogóle nie może być mowy."
takowe coś napisał mi nijaki andres,On sie zna,to jest "miszczu" na tym portalu.
Popatrz,a tego nie wymoderowali,ba nawet otrzymało wiele punktów.
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-42110.php
Wiesz dlaczego?-ja niestety nie wiem,he,he
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-08-18 21:20:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
piciu nie dawaj linków do zdjęcia na swoim koncie, tylko do zdjęcia w galerii. http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-49674.php
fotografia cyfrowa
Piciu
fotografia cyfrowa
2006-08-18 21:25:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
maniaszewska, dzięki za uwagi, biorę je do serca. Co do światła, to było zachodzące naturalne żadnych sztuczności + filt Sky. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-08-18 21:44:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piciu drogi, następnym razem się zastanów, zanim zaczniesz używać słów. A jeszcze lepiej się zastanów przed wrzutką zdjęcia. A jest ono takie sobie co najwyżej - dwa kociaki, nieciekawie oświetlone, skadrowane byle jak. Zresztą Ms Maniaszewska sporo Ci juz powiedziała. Więcej pokory. Że dużo innych, niby gorszych wisi? Jak już powiedziano, pewnie się z nimi rozprawią prędzej czy póżniej. A i nie wszystko co niby gorsze jest faktycznie gorsze.
fotografia cyfrowa
Piciu
fotografia cyfrowa
2006-08-18 21:50:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No, ok. uniosłem się trochę, ale skoro zdjęcie zaczyna być oglądane i zdobywa pierwsze punkty, to do diaska dlaczego po godzinie jest usuwane, a np. takie http://www.obiektywni.pl/upload/m148/48523_680723.jpg wisi kilkanaście godzin bez punktu. Proswzę o odpowiedź.
fotografia cyfrowa
remik36
fotografia cyfrowa
2006-08-19 01:52:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piciu, widzisz tak to już jest.
Tutaj zdjęcie nie musi być dobre, musi być "markowe" podpisane przez KOGOŚ i to wystarczy
a Ty masz tylko 131 punktw. :)
pozdr
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-08-19 07:47:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Remik36 - z caly szacunkiem ale pierdolisz smuty - zobacz ilu nowych userow teraz przybylo i jest tak, ze czasami nawet 1 ich zdjecie wchodzi do maxa - ba nawet do dei - autor sam wyrabia sobie marke swoimi pracami - dobre zdjecia nawet jesli user nie jest znany sa zauwazane i doceniane - i na tym ma to polegac - wiec uwazam, ze demonizujesz sprawe - co do zdjecia wymoderowanego zgadzam sie z Mamba.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-08-22 10:39:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piciu! Bez stresu! Zdjęcie pewnie było dobre, jeno moderatorzy zauważyli w Tobie ukryty potencjał i motywują Cię do zrobienia jeszcze lepszego zdjęcia. Jak w ciągu 20 minut będziesz miał jaką setkę punktów, to założę się, że nie tylko zostawią, ale i do "top ten" trafisz ;)

A tak na poważnie - ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, a ten portal traktuj jako źródło wskazówek co poprawić, żeby było lepiej, a nie laurów. No i więcej luzu. Polski fotograf nie ma luzu! ;)
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-08-22 11:45:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlloty: chyba zostaniesz moim największym ulubieńcem. Nie to, żeby ten tytuł coś znaczył, ale podoba mi się Twoje podejście. :)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-08-22 12:32:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CZarna Mambo! Byłbym zaszczycony :D
fotografia cyfrowa
Piciu
fotografia cyfrowa
2006-08-22 14:33:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pomyślmy jednak odrobinę "obiektywnie". Chodzi mi o pewną zasadę. Jeśli wymoderowuje się zdjęcie po ok. godzinie od zamieszczenie i jesli ono uzyskuje punkty w tym czasie i to dwie bądź trzy "3", a inne wisi godzinami i dniami bez punktu, nawet z krytką i minusami. to powiedzcie dobrzy ludzie, gdzie tu obiektywizm?
fotografia cyfrowa
Quadrifoglio
fotografia cyfrowa
2006-08-22 14:41:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piciu, Świat nie jest sprawiedliwy ;)) pogódz się z tym albo trafisz z czasem na leczenie do poradni ...
fotografia cyfrowa
Piciu
fotografia cyfrowa
2006-08-22 14:50:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Quadrifoglio (457) ja naprawdę jestem z tym pogodzony i nie mam jakichś specjalnych z tego tytułu fobii, ot tak sobie snuję refleksje na temat "obiektywizmu" ale widzę że czas zakończyć wątek i tu serdeczna prosba do moderatorów o zamkniecie tego wątku i wymoderowanie go!
Z poważaniem.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-08-22 15:03:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oprócz punktów powinno się przyznawać misie. Na pocieszenie.
fotografia cyfrowa
hofman1989
fotografia cyfrowa
2006-08-22 16:21:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na poczatku tego systemu o ile dobrze pamietam pisane bylo ze zdjecie moze zostac wymoderowane albo cos po min 3godz albo jakos tak ;)
fotografia cyfrowa
abcd
fotografia cyfrowa
2006-08-22 16:35:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piciu zapisz ise do jakiegos tutaj (a jest ich kilka) TWA i juz sprawe punktow bedziesz mial zalatwiona :)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-08-22 19:42:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piciu - Z tego co wiem to uzytkownicy zglaszaja zdjecia do moderacji... a pozniej moderatorzy decyduja czy wywalic czy nie.... widocznie Twoje zostalo zgloszone kilka razy czyli kilku uzytkownikow doszlo do wniosku ze to gniot i ne powinien wisiec w galerii....
to jest do cholery ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa