fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Example image
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-08-23 15:36:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam.

W photoblink.com jest bardzo uzyteczna funkcja example image >> .
Pozwala ona każdemu użytkownikowi na dodanie poprawionej fotografii według swoich wizji innemu użytkownikowi,co niesamowicie pomaga skraca czas,i nie trzreba rozpisywać się jak by się chciało widzieć taką a taką fotografię, początkującym wiele nauki by to dostarczyło.
Nie wiem czy rozumiecie mnie dlatego podam link:
http://www.photoblink.com/imageview.asp?imageid=194031&period=day&page=1

użytkownik wystawił pająka wydawał mi się za jasny dlatego po swojej korekcie gamma correct wysłałem propozycję do niego jak bym to widział.

Nie wiem na ile jest to skąplikowane technicznie żeby na obiektywnych było coś takiego,ale fachowcy od prowadzenia serwisu mogliby o tym pomyśleć.
Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-08-23 15:41:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekawy pomysł - do kajecika z nim. Przyszło nam nawet do głowy, jak to rozwiązać.
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-08-23 15:42:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trochę za bardzo sprowadza to istotę zdjęcia do samego li tylko postprocessingu...
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2006-08-23 15:49:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie rowniez podoba sie pomysl (na photobliku) ze strzałeczką, pokazującą punkt, o którym się mówi. Świetne!
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-08-23 15:54:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale bardzo często są ładne fotografie pod względem kompozycji itd. ale pozostałe parametry leżą jak np.prawidłowe wyostrzenie nasycenie,kontrast.
Zawsze lepiej dla początkującego jak zobaczy na oczy to co proponuje doświadczony fotoamator.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-08-23 15:55:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo dobry pomysł jestem ZA
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-08-23 15:56:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
TomiU-
Strzałeczka to coś innego o czym ja pisałem,ale i ona jest fantastyczną funkcją którą proponuje wprowadzić
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2006-08-23 16:09:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiem papkin, że coś innego. Ja tylko podpiąłem propozycję z strzałką pod Twój wątek, jak już przy photoblinku jesteśmy... :)
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-08-23 16:12:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
TomiU -jasne:)
fotografia cyfrowa
xdarox
fotografia cyfrowa
2006-08-23 16:14:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fajnym pomyslem jest tez na interklasie to samo praktycznie tylko ze poprawione fotki maja wlasna galerie : poprawialnia gdzie je mozna wszystkie zobaczyc :) - a autor w trakcie wystawiania fotki decyduje czy zgadza sie na udostepnienie fotki do ewentualnych modyfikacji .... tez uwazam ze cos takiego powinno sie znalesc aby uniknac ewentualnych pretensji userow ktorych prace zostalyby zmodyfikowanie....
to pisalem ja
xdarox
fotoamator nizszej kategorii...
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2006-08-23 16:24:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
[koncert zyczen mode on]

Niegłupi jest też "ficzer" z sugerowanym kadrowaniem :))

[koncert zyczen mode off]
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-08-23 16:30:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oj TomiU- tak funkcja też by sie przydała.
Serwis obiektywni powinien sie rozwijać,takimi szczegółami technicznymi można podnieść poziom prezętowanych fotografi.
fotografia cyfrowa
Hya
fotografia cyfrowa
2006-08-23 18:41:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zgadzam sie z xdarox .
nie kazdy moze sobie zyczyc zeby modyfikowano jego zdjecia.
sam pomysl bardzo ciekawy
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-08-23 18:47:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
papkin: mam wrażenie, że od niemal roku nic innego nie robię, tylko rozwijam serwis Obiektywni.pl...
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-08-23 18:58:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
adminjk
Przepraszam że uraziłem,ten post nie był po to żeby krytykować administratorów że nic nie robią ,wiem że nie można zrobić wszystkiego od razu:)
Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-08-23 19:13:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Się nie gniewam.. :) Jak sam zauważyłeś, nie da się wszystkiego zrobić za jednym razem, a serwis tego rodzaju musi być rozwijany stopniowo.
Abstrahując już od podanego tu przykładu skądinąd ciekawej funkcjonalności, nie wszystko to, co na portalach zachodnich sie przyjęło w Polsce trafi na ciepłe przyjęcie ze strony userów.
Już niedługo kolejne istotne rozszerzenie (nie zmiana) funkcjonalności w tut. serwisie - myślę, że wielu z Was ucieszy.
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Kobieta
fotografia cyfrowa
2006-08-23 19:58:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oj musi, musi... :))) Stopniowo a coraz piękniej i ciekawiej... I to chyba cieszy Wszystkich Panie Adminie JK :))) (tylko) Kobieta
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa