fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wymiociny się rodzą
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
pawulon
fotografia cyfrowa
2006-02-01 00:30:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak patrze na coraz to nowe fotki pojawiajace sie w galerii to mi się robi niedobrze ( jest tez sporo zdjec, ktore oglada sie przyjemnie), te gorsze (bardzo mocno gorsze) wypaczają mój zmysł piekna. Zastanówcie się co publikujecie, proszę!!!
fotografia cyfrowa
Robertus
fotografia cyfrowa
2006-02-01 00:46:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
trudno sie nie zgodzic z tym co piszesz ale kazdy kiedys zaczynal i dopoki beda rozsadne komenty pod takimi fotami mozemy liczyc na poprawienie sie autora przy nast. zdjeciu. jednak jakies poczucie gustu trzeba miec bo fakt ze zdarzaja sie gnioty.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-02-01 09:16:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To prawda - nie wszystkie publikowane zdjęcia są na wysokim, a nawet średnim poziomie. Natomiast serwis wyposażony jest w funkcjonalność, która w dużym stopniu może zmniejszyć ryzyko wystąpienia dysfunkcji organizmów co wrażliwszych użytkowników. Otóż w ustawieniach profilu użytkownika dostępny jest prosty system filtrów, który pozwala zablokować wyświetlanie zdjęć o średnich ocenach niższych niż założone. Polecam.
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-01 09:55:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Adminie, niestety bywa, że zdjęcie jest ocenione przez 3 uzytkowników i srednia wychodzi +2, reszcie nawet nie chce się kliknąć... Bywa, że inne dostaje ocenę od np. 30 uzytkowników i średnią +1,5. I co wtedy? Gdzie funkcjonalność filtra, o którym mówisz..? Chyba, że chodzi Ci o filtr "Minimalna ocena za zdjęcie" (zresztą innego nie widzę) - to trochę inna sprawa... :)

Pawulon -> khem, khem...
Czekamy na więcej Twoich.
I mamy nadzieję, że nie wypaczą naszego zmysłu piękna... ;)

Pozdrawiam (obydwu). :)
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-02-01 09:58:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mówię dokładnie o tej funkcjonalności - Minimalna ocena za zdjęcie.
fotografia cyfrowa
pawulon
fotografia cyfrowa
2006-02-01 11:32:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jezeli chodzi o piane za statkiem (jakies tam zdjecie zrobione na wakacjach po kielichu na statku) to dałem ja specjalnie, a noz zbierze wysokie noty, jak wiele podobnych gniotów :-))))
mam wiele zdjec, ktorych nie bede publikowal z kilku powodow - nie wyrazaja na to zgody moi klienci, albo nie chce upubliczniać swoich pomysłow - ważne, że podobaja sie moim zleceniodawcom.
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-01 12:29:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pawulon -> aaaaa! :>
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-02-01 12:31:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pawulon - doskonale rozumiem motywację i powody decyzji o niewystawianiu konkretnych fot. Rozumiesz jednak, że tu będą Cię oceniali po tym co pokażesz.... :)
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-01 12:40:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Macher -> ...dopowiedziałeś cała resztę. :)
fotografia cyfrowa
pawulon
fotografia cyfrowa
2006-02-01 16:32:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak wszedzie potworzyły się koła wzajemnej adoracji, pieją z zachwytu wzajemnie nad swoimi zdjęciami, po obejrzeniu wielu zdjeć i komentarzy z tego forum natrafiłem na nieliczne przypadki obiektywnego oceniania fotografii. Niektórzy boja sie wystawic złą ocenę, bo dostaną "oko za oko", a wolą dostawać w zamian dobre oceny. Nie potrzebuje, zeby oceniano moje foty w ten sposób, ja nikomu nie bede wazelinował. Zdaje sobie sprawę, że jest wielu lepszych fotografów niż ja, na forum sa fotki lepsze niz ja robie, ale to chyba nie dla mnie zabawa. Bawcie sie dobrze. pozdrawiam
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-02-01 16:48:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak, po trzech dniach oglądania i wystawieniu dwóch fot wiesz już dokładnie co się tu dzieje, nawet udało Ci się zidentyfikować konkretne TWA, wiesz co komu w głowie siedzi, jakie ma obawy i czego się boi. No i też jeszcze się przekonałeś, że tak sobie powitano tu Twoją twórczość. Oj, przykre. Na szczęście na wymioty Ci się już nie będzie zbierało. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
prawdziwek
fotografia cyfrowa
2006-02-01 17:19:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ktos mnie dziwnie zablokował, ciekawe czemu - nie przeklinam, nikogo nie obraziłem, napisalem prawde - to chyba nie ladnie z mojej strony. Ze strony Admina blokowanie wypowiedzi uzytkownikow przypomina cenzure.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-02-01 17:39:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prawdziwek? Nikt prawdziwka nie blokował. Czy dobrze rozumiem, że masz w serwisie jeszcze jedno konto?
fotografia cyfrowa
prawdziwek
fotografia cyfrowa
2006-02-01 17:43:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zablokowaliscie mnie to musialem zalozyc nowe konto
czemu pawulon zostal zablokowany??
fotografia cyfrowa
prawdziwek
fotografia cyfrowa
2006-02-01 17:43:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
konto mam jedno
tamto zostalo zablokowane, wiec je stracilem
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-02-01 17:44:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Posiadanie więcej niż jednego konta jest niezgodne z zasadami. Dotyczy to również pawulona i prawdziwka. Jeżeli masz z tym problem, to skontaktuj się z administracją, jednak nie na forum.
fotografia cyfrowa
prawdziwek
fotografia cyfrowa
2006-02-01 17:52:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie wiem gdzie mam napisac - na jaki adres
nie mam problemu z tym ze mozna miec jedno konto - to wiadomo
ale jak jest zablokowane to jak mam dalej cokolwiek powiedziec
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-02-01 17:53:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Adres: redakcja [at] obiektywni.pl.
fotografia cyfrowa
Trigon
fotografia cyfrowa
2006-02-01 19:45:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zmysł piękna.....a kto powiedział, że fotograia ma być tylko piękna? Dla mnie jedyna wartość fotografii jak i kazdej sztuki wizualnej polega na wzbudzaniu emocji.Nawet jesli zdjęcie jest brzydkie i niepoprawne technicznie ale oddziałuje na moje emocje to wyżej je cenie niż piekne i technicznie idealne fotografie nie wzbudzajace we mnie żadnych emocji.Pozdro
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-02 08:19:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pawulon -> siejesz ferment. Nie dostrzegam żadnych kół wzajemnej adoracji, a jestem tu prawie od początku. No, ale to może z braku obiektywizmu... :>
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-02 08:20:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trigon -> podpisuję się pod tym co napisałeś. :)
fotografia cyfrowa
Keyko
fotografia cyfrowa
2006-02-02 10:18:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja jestem tu od godziny i już zastanawiam się czy warto co kolwiek pokazywać,ktoś tu gubi zasady dobrej zabawy i nauki na bazie komentarzy.Znalazłem się tu ze strony Nikon.org.pl. napewno tez tam zaglądacie lub istniejecie,mimo czarnego tła jest tam o wiele cieplej ;-)
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-02-02 10:38:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Keyko: witaj w serwisie i na tym forum. Ja wiem, ze pierwsze wrażenie jest ważne, ale - z całym szacunkiem - wydaje mi się, że niewiele można konkretnego powiedzieć o serwisie (jakimkolwiek) po godzinie przeglądania jego zawartości i doświadczeniach z zaledwie garstką obecnych tu w tej chwili uzytkowników. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-02 10:52:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Keyko -> właśnie. warto pokazywać i nie wstydzić się błędów. To nie jest (jak juz gdzieś pisałem) wystawa tylko miejsce do nauki (chyba, że coś się zmieniło, a o czym nie wiem)... Czekam na Twoje zdjęcia. Tymczasem pooglądaj sobie nasze. :)
fotografia cyfrowa
Keyko
fotografia cyfrowa
2006-02-03 13:29:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
macher->
gryllus->
Witam
Dziękuje za zaproszenie i skorzystam z rady gryllusa na razie będe obserwował i czytał.Przepraszam że nie odpisałem zaraz ale coś powaliło mi sprzęt biurowy.Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa