fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Dobry Start
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-09-13 13:53:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może sam pisz krytyki bez wezwań, choćby i 100 dziennie?

fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-13 13:56:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus >>eee, jeszcze trafię na takich, co to krytyk nie lubią.. ;) a paru takich się znajdzie.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-13 13:57:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chodzi o to, że jak ktoś chce się czegoś nauczyć i nie za bardzo wie, jak zacząć, to żeby mu podpowiedzieć co i jak. Ja sam zaczynałem od eksperymentowania, coś tam niecoś doczytałem, ale gdyby mi ktoś na początku podpowiedział co i jak, to zapewniam Cię, że bym teraz nie wrzucał takich gniotów, jakie są w moim portfolio.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-13 13:58:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale zauważyłem pewien pozytyw - jeszcze nikt się nie przyczepił, że piszę krytyki dla punktów :>
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-09-13 14:03:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niestety wiele osob klepie te krytyki chyba tylko po to :/
fotografia cyfrowa
evilook
fotografia cyfrowa
2006-09-13 14:12:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/uzytkownik/index.php?pokaz=zdjecie&id_zdjecia=56059 prosze o krytyke ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-13 14:52:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus - tak jak napisał zlloty, mozna lapac poczatkujacych i pisac im krytyki tak, po prostu od siebie. Niestety jest ryzyko, ze taka "poczatkujaca" osoba wcale nie bedzie zadowolona z takiego stanu rzeczy. Zakladajac ten watek wiedziałem o osobach, którym zależało na krytykach ich zdjęć a nie miały odwagi spytać się kogoś i poprosić wprost. Ten wątek miał to ułatwić.

-M
fotografia cyfrowa
AUGUSTUS40
fotografia cyfrowa
2006-09-13 15:03:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/uzytkownik/index.php?pokaz=zdjecie&id_zdjecia=57117.czekam
fotografia cyfrowa
Kobieta
fotografia cyfrowa
2006-09-13 16:31:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
AUGUSTUS! To jest właściwy link do Twojej fotki:
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-57117.php
Pozdrawiam :) Anna
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-13 20:06:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@zlloty... mnie tam rybka czy piszesz krytyki czy nie... chodziło mi dokładnie o to co napisał Magus...

bo szum na portalu kazdy robi... trza to robić tak zeby wszyscy byli zadowoleni (poczatkujący), a żeby szumu nie było...

a czytając poraz 100000000 tekst "dajcie linki napiszemy Wam krytyke" jest już do zrzygania nudny...

ja nie krytykuje Twojej krytyki - bo przyznam szczerze ze jeszcze zadnej nie przeczytałem :)

i mam nadzieje ze nie uraziłem Cie tym textem... ale daj szanse popisać tym którzy faktycznie mają o czym pisać :D

pozdrawiam
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-13 20:34:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma, ja nie rozumiem, dlaczego zllotemu się dostaje skoro to był mój pomysł?
Nie nudzi Cię czytanie za każdym razem nazwy portalu? Nie nudzą Cię napisy Vox Dei, Vox Populi, kolor zielony Cię nie znudził?
Człowiek robi coś, żeby pomóc początkującym, żeby wprowadzić trochę dobrej woli na portal... a tutaj okazuje się, że szkoda klawiatury?

-M
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-13 21:29:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jiiiiz... jak sie dostaje ??

-M bez jaj... ale chyba nie przeczytałes o co mi chodziło :)
a pisz i pomagaj... chwała Ci za to... ale po co pisać 100 razy to samo ?
i kto napisał ze szkoda klawiatury ?

bo ja napewno nie...
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-13 21:40:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma i inni niezadowoleni>> postaram się wyjaśnić, jak wygląda sytuacja. Mój punkt widzenia odnośnie funkcjonowania tego typu wirtualnych zbiorowisk możesz poznać tutaj: http://www.obiektywni.pl/forum/watek-1208-0.php#p39768

W chwili obecnej wykorzystywanie forum jest jedyną możliwością prowadzenia "Dobrego Startu". Jeżeli po przeczytaniu tego, co pod linkiem, nadal uważacie "Dobry Start" za spam, to cóż mogę rzec - szanuję Wasze zdanie.
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-13 21:41:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
qrffff... czy ja napisałem ze jestem nie zadowolony ?
no jaciesz pierdzielesz....

eeech...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-13 21:49:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma, 100 razy to samo, bo jak nie bedzie na pierwszej stronie to nikt nie bedzie wiedział o tej akcji.
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-13 22:02:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na moje oko... to ja bym zrobił tak... i stawiam głowe ze Admini by sie zgodzili...
napisałbym do nich, zeby zrobili krótką notkę w NEWSACH i juz...
:)
byloby na okrągło na pierwszej stronie...
bo przecie to jest swietna sprawa dla wszystkich, tylko wiesz... zagłaskac kota to jest najprosciej :)

fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-13 22:09:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma... nie będę się bawił w stałe ogłoszenie na pierwszej stronie i angażowanie adminów, jeżeli nie zrobię rozeznania rynku. Marudzenie zaczęło się po dwóch, trzech dniach. Moim zdaniem to za krótko, żeby cokolwiek orzekać.

-M
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-13 22:13:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
TO tu są newsy? aaa, faktycznie! Przedostatni dotyczy wydarzenia z 12 sierpnia.. :>
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-13 22:15:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
-M bo prawda jest taka, ze ta idea zgasnie szybciej niz sie narodziła :)

jesli faktycznie są ludzie ktorzy chca pomagac poczatkującym i chcą to robic. to ja mysle ze własnie trzeba cos takiego zrobić.
tylko trzeba chcieć....

bylem kiedyś na portalu FlashZone... po smierci papieża zebrało sie 150000000 osob bo strone mieli robić o papiezu... full wypas...
cudowali przez 3 dni...

strona nie powstała do dzisiaj...
*********************************
gdybym miał wiecej wiadomosci to ja chętnie bym sie przyłączył do tej pomocy, ale niestety sam musze liczyć na to aż czegoś sie dowiem od lepszych...

pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-13 22:22:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma, nie pitol, że nie masz wiadomości, bo nie sądzę, że zdjęcia, które masz w galerii, zrobiłeś przypadkiem :>
Widzisz, problem polega na tym, że globalna ilość otrzymanych krytyk = globalna ilość wystawionych krytyk.
Jesli wszyscy siądziemy sobie wygodnie w fotelach, wrzucimy po fotce i będziemy wyłącznie czekali na krytyki to co będzie?
Idea gaśnie, bo niezadowolonych zawsze będzie więcej, niż tych, którzy wykazują się inicjatywą. I zamiast pisać krytyki żremy się tutaj wzajemnie.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-13 22:23:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma póki co przyczyniasz się do gaśnięcia idei, bo mi się odechciewa komukolwiek pomagać, gdy czytam takie posty. Najciekawsze jest to, że nie stoisz ani w grupie pomagających, ani w grupie potrzebujących pomocy.

Nie interesuje mnie co się dzieje na flashzone... Zajmuję się własnym podwórkiem.

-M
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-13 22:30:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jezu ale jakie ?

dobra... skoro ja mam być przyczyną tego ze idea zgasnie to nie bede pisał nic wiecej...

ale qrfff niech do was dotrze to ze nie neguje samej idei... a ten text..... " wyślij link a skrytykujemy ci zdjęcie"

trza bylo dopisac pod spodem .... ZAKUPY MANGO
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-13 22:32:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rożnica polega na tym, że za otrzymanie krytyki nie trzeba płacić :>
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-13 22:46:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma... jak nie lubisz mango, wyłącz telewizor.

-M
fotografia cyfrowa
tota
fotografia cyfrowa
2006-09-14 12:41:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak sobie czasem czytam posty na temat wrzucania prac przez "zielonych" uzytkownikow,mowie o tych, ktorzy zaczynaja swoja zabawe z fotografia. Czytam, ze niby powinnismy sie doczytac i doszkolic zanim wrzucimy swoje prace do galerii... OK, ale moze warto pomyslec o stworzeniu dwoch galerii, pt profesjonalisci i amatorzy? Prace amatorow nie razilyby tak swoja amatorskoscia i brakiem warsztatu, nikt z wielkich nie mialby za zle, ze jego praca "stoi" obok jakiegos gniota, a profesjonalisci gdyby chcieli zaszczycic czasami galerie nieudacznikow i podpowiedziec co po co i dlaczego, byloby super. Decyzja w kwestii kiedy dany osobnik dostalby "awans" albo i nie nalezalaby do osob najwyzszych ranga :-) Mniej wiecej podobny pomysl mial Zlloty. Inaczej tylko sie nazywal :-) Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Strona 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa