fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Komentarz bez sensu
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-13 21:51:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
galex >> no to np. wprowadźmy test wiedzy o fotografii podczas rejestracji konta - nie zdasz, nie zarejestrujesz. A potem jedno zdjęcie tygodniowo. Ciekawe ile nowych profili powstanie i ilu ich właścicieli będzie się chciało nie tylko wrzucić co tydzień zdjęcie, ale i rzeczowo skomentować zdjęcia innych... Jeszcze raz powtarzam - rozwiązaniem nie jest hermetyzacja, rozwiązaniem jest umiejętne zagospodarowanie nowych członków portalu.
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2006-09-13 23:13:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
galex, ten sam fragment przytoczyłem 4 dni temu tutaj;)
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-1181.php
jeszcze ludzie sobie pomyślą że Ty i ja to ta sama osoba ;-)

Zaś co do tego zdania ;

Jeszcze raz powtarzam - rozwiązaniem nie jest hermetyzacja, rozwiązaniem jest umiejętne zagospodarowanie nowych członków portalu.

to częściowo się zgadzam, piszę częściowo ponieważ mam na myśli tych członków którzy opanują przynajmniej abecadło,
to w gruncie rzeczy nie jest az tak wiele, jeśli komuś naprawdę zależy na rozwijaniu swoich umiejętności to opanuje je bardzo szybko,
a jeśli komuś nie zależy to mi tym bardziej nie zależy żeby takowi się tu pojawiali

fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-14 00:24:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W sumie... jeżeli ten portal nie ma uczyć... to po co w ogóle nam komentarze.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-09-14 00:31:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
M popieram Twoja incjatywe "krytyka na zyczenie" mysle ze niezly pomysl...
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-09-14 09:13:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
KrisBe: "galex, ten sam fragment przytoczyłem 4 dni temu tutaj;)
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-1181.php
jeszcze ludzie sobie pomyślą że Ty i ja to ta sama osoba ;-)"
Zaprzeczam tym pogłoskom;-))

A hardnut po prostu mądrze napisał (dotyczy to zresztą całego jego 'pożegnalnego" wpisu na plfoto), stąd tak często jest cytowany.
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-09-14 09:15:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
-M:
"W sumie... jeżeli ten portal nie ma uczyć... to po co w ogóle nam komentarze."

W sumia, można zapytać, czego ma uczyć: abecadła, czy pisania pełnymi zdaniami?
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-14 10:13:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo, taka wrażliwość to tu się trafia i u dziesięciotysięczników ;)
Powiadają, że człowiek w całym swoim życiu najmądrzejszy jest po maturze - udowodnił właśnie, że coś wie, a nie ma pojęcia, ile jeszcze nie wie...
Dlaczego początkujący rzadziej pytają o to, co jest nie tak, niż ludzie na średnim poziomie? MZ to brak świadomości tego, że coś może być nie tak ze zdjęciem. Swego rodzaju techniczne wyrobienie spojrzenia jest u takiej osoby jest zerowe. To tak, jakbyś miał oceniać samoloty (zakładając, że jesteś w tej kwestii zupełnym laikiem) - który Ci się bardziej podoba. Wybierzesz któryś, a projektant zaraz stwiedzi - gniot.
Hę? W końcu okaże się, że wybrałeś samolot z najcięższych materiałów i beznadziejnych właściwościach aerodynamicznych, itp. I dopiero od tego momentu wiesz, na co zwracać uwage, o co pytać. "Z czego jest zrobiony ten samolot?", itp, itd.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa