fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
prosze o pomoc
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
dzesidzejms
fotografia cyfrowa
2006-02-05 14:59:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem zuplenie zielony w fotografi zrobilem kilka zdjec ale w porownaniu do tych co mozna zobaczyc w galerii sa beznadziejne . Mam olymupusa c8080 i najwiekszy moj problem to to : ze przy konfiguracji manualnej zdjecia cos gorsze od tej automatycznej . Od czego zaczac procz instrukcji jak najlepiej zaprogramowac aparat itd itd itd ... prosze o pomoc
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2006-02-05 18:07:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tam jest kilka artykułów o początkach fotografii cyfrowej: http://www.cyfrowka.com/
fotografia cyfrowa
matejko
fotografia cyfrowa
2006-02-05 18:25:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotopolis.pl czytaj : )
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-02-06 11:56:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.agfa.imagecenter.pl/index_kursy.php Jak to wszystko przeczytasz i przećwiczysz (zajmie Ci opanowanie tego koło 12 miesięcy) to będzie toba lepiej. masz świetny aparat. Nie jest to lustrzanka, ale najlepsze hybryda jką zrobiono IMHO, więc nie będziesz miał problemów z aparatem podczas nauki. Ostrość, kontrast etc ustawiasz sobie w menu aparatu, proponuję ściagnąc instrukcję. Ucząc się fotografii zacznij odrazu robić zdjęcia w RAW i ściagnij sobie rawshotera. Zapomnij, że jestnieją programy tematyczne, rób wszystko sam, wtedy najszybciej się nauczysz. U mnie w aparacie nie ma programów, jest manual, priorytet czasu, przysłony i automat (który włączam jak chce by ktoś mnie zrobił zdjęcie) i nic więcej do szczęścia nie potrzebuję i nie chcę.
fotografia cyfrowa
asot
fotografia cyfrowa
2006-02-06 19:22:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zły dział ;)
co to ma wspólnego z tym serwisem ?
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-02-06 19:36:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo słuszna uwaga asota.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa