fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ludzie bez fotek w galerii piszacy bzdurne komentarze ...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
MareckiMarek
fotografia cyfrowa
2006-11-01 10:45:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Problem się pojawia w momencie kiedy pojawia się taki debil jak czarna_mamba który złośliwie daje mi komentarz do portfolio w odpowiedzi na.... moje posty na forum, nawet nie starając się zachować pozorów że to ma jakiś związek ze zdjęciami.
Sam niczego jeszcze nie pokazał (puste portfolio i żadnego wystawionego zdjęcia), za to jest bardzo mądry w komentowaniu innych a co gorsza krytyce. Takie dzieciaki powinny być przez administrację forum wykopane stąd bez prawa powrotu.
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-11-01 22:59:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmmm...

Jeśli mam być szczery to Twój komentarz do jego portfolio, nie stoi bynajmniej na wyższym poziomie. A taka reakcja (MZ zupełnie niepotrzebna) Tobie również nie wystawia najlepszego świadectwa.

Obrzucanie kogoś inwektywami też na pochwałę nie zasługuje i nie jest może być w żaden sposób usprawiedliwione.
fotografia cyfrowa
MareckiMarek
fotografia cyfrowa
2006-11-02 15:22:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk: Jeśli ktoś nie potrafi zrobić chociaż jednego zdjęcia a tylko wyżywa się na innych to znaczy że Obiektywni.pl nie jest miejscem dla niego i nie można pozostać biernym na zachowanie takich ludzi jak czarna_mamba. Powiedz mi po co korzystać z takiego portalu skoro nie ma się nic do zaprezentowania a swoją aktywność ogranicza się do wymądrzania nad cudzymi zdjęciami? Forum jest po to żeby sobie pokrytykować i wymądrzać nad innymi zdjęciami czy po to żeby doskonalić swój warsztat fotograficzny?
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-11-02 17:31:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadzam się w 100%, że jego komentarz do Twojego PF jest nie na miejscu, ale bądź uprzejmy zgodzić się ze mną, że Twój komentarz w jego PF jest jeszcze bardziej nie na miejscu, jako że został napisany "w odwecie". Przy każdym takim wpisie jest mały symbol koszyczka, zamiast odwzajemniać się zwojemu adwersarzowi należało po prostu zgłosić problem administracji z prośbą o usunięcie komentarza, jestem pewien, że zostałoby to uwzględnione. Sprzeciw generuje agresję, czy nie lepiej znudzić przciwnika konsekwentnie ignorując jego poczynania?

Nie wiem ile masz lat, ale zachowałeś się nieco niedojrzale, a to, co zrobiłeś, jak również to, że napisałeś na forum o takim zjawisku na pewno go nie zlikwiduje, a osoba, która usiłowała Ci dogryźć ma satysfakcję, że jej się udało wyprowadzić Cię z równowagi. Krytykujesz takie zachowania, a sam nie dość, że podgrzewasz nastrój to jeszcze prezentujesz absolutnie identyczne. Jeśli nie chcesz pozostać biernym, to skontaktuj się z Adminem, dotychczasowe doświadczenia wskazują, że działa znacznmie szybciej i skuteczniej od Ciebie.

A teraz bardzo proszę, odpowiedz mi na pytanie: czy jeżeli pod zdjęciem pojawi się komentarz złośliwy, niesprawiedliwy, jeżeli ktoś postawi ocenę -1, to czy zdjęcie zrobi się przez to gorsze?
fotografia cyfrowa
MareckiMarek
fotografia cyfrowa
2006-11-02 21:06:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk: administracji zgłosiłem już jakiś czas temu ale albo mają nawał pracy i nie mają czasu albo mają to gdzieś. Pytasz czy złośliwy komentarz i ocena -1 coś zmienia? Nie, nie zmienia, ale komentarz do portfolio jest czymś innym, czymś co znacznie bardziej rzuca się w oczy i powinno być bardzo wyważone.
Ja oczywiście nie twierdzę że robię dobre zdjęcia, ale jeśli ktoś chce krytykować to niech robi to merytorycznie, a nie tak jak czarna_mamba którego zachowanie można porównać do kogoś kto poszedł do galerii i na środku zrobił kupę bo zdjęcia się nie podobają...
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-11-02 21:22:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uff... ręce opadają...

Z tego co zrozumiałem uznałeś że pisanie komuś niemerytorycznych, niefotograficznych, złośliwych komentarzy w PF jest czynem nagannym i powinno zostać wyeliminowane. Wytłumacz mi więc dlaczego właśnie coś takiego wpisałeś innemu obiektywnemu? Moralność Kalego się kłania?
fotografia cyfrowa
MareckiMarek
fotografia cyfrowa
2006-11-02 22:25:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk: ponieważ administracja nie działa i nie usuwa komentarza w moim PF uznałem że czarna_mamba nie może pozostać bezkarny i odwdzięczę się tym samym. BTW prośbę o usunięcie pisałem dwukrotnie.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa