fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ludzie bez fotek w galerii piszacy bzdurne komentarze ...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-09-14 08:51:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... czy ktos moze jest w stanie wyjawic mi tajemnice skad sie tacy biora i dlaczego jeszcze tu egzystuja? Uwazam, ze kolejne zmiany powinny isc w kierunku ograniczenia swobody wypowiedzi tego rodzaju uzytkownika z racji: 1. Bardzo niskiej wartosci intelektualnej komentarzy, 2. Nic nie wnoszacej do tematu zdjecia wypowiedzi. Proponuje ograniczyc lub blokowac tego rodzaju "spamerow".
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-09-14 09:00:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja ci wyjaśnię, święty. Najpierw się rodzą, potem dorastają, potem interesują się fotografią, potem trafiają w miejsca takie jak to no i komentują. Czasami zdarza im się komentować dziwolagów. Serdecznie pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-14 09:05:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:DDDDDDD Oto wielka tajemnica Ludzi Bez Fotek (LBF):D
czarna_mamba >> punkt drugi i trzeci nie jest konieczny.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-09-14 09:47:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarna_mamba >> mnie sie jednak wydaje, ze robia ich w katoni.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-09-14 09:48:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
*katowni
fotografia cyfrowa
Gerard
fotografia cyfrowa
2006-09-14 09:53:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo, to niestety prawada co piszesz. Ale przyznasz mi rację, że łatwiej jest uwierzyć komuś, kto ma solidne potwierdzenie w swoim portofio.
fotografia cyfrowa
pawelm
fotografia cyfrowa
2006-09-14 09:58:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo: dokładnie miałem to samo na myśli ... jednocześnie nie każdego krytyka zdanie jest jedynie słuszne - patrz Kuba Wojewódzki :) ...

sprawa krytyków istniejących na portalach łączy się jeszcze moim zdaniem z jedną sprawą dotyczącą funkcjonowania portalu OBIEKTYWNI.
otóż punkty za krytyke powiększają konto komentującego, natomiast wystawienie samej oceny nie ... po co takiemu krytykowi dodatkowe punkty jeśli sam zdjęć nie umieszcza ... może trzeba byłoby zmienić zasade i dodawać punkty za oceny a nie za komentarze ...
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-14 09:59:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gerard >> wiedza teoretyczna, a praktyczne jej stosowanie to dwie różne sprawy - wiedzę teoretyczną można zdobyć w ciągu doby, przeczytawszy książkę na zadany temat, umiejętności praktyczne szlifuje się latami. Tak teoretycznie zbudować atomówkę to nic trudnego....
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-09-14 10:00:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadzając się w całej rozciągłości z lolo, Gerardem, a nawet ze zllotym :), powiem tak: panowie, ten post na forum ma swą zupełnie inną genezę; Saintowi nie chodzi tu chyba o fotograficzną wiarygodność komentujących - nie w tym wypadku. Ukłony
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-09-14 10:00:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy widział ktoś film (by pozosatć w kręgu popkultury) nakręcony przez Kałużyńskiego, Raczka, etc?
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-09-14 10:17:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
galex - Raczek i Kałużyński nie wzięli się z nikąd, nie są anonimowymi nickami... ;-)
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-09-14 10:32:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A masz pewność, że za nikiem jedneg z krytyków z pustym portfolio nie kryje się np. Susan Sontag ;-))
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-09-14 10:38:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarna_mamba: mnie nie chodzi o wiarygodnosc oczywiscie tylko o twoja glupote. Odpowiadajac dalej na twoje pytanie talubie i co z tego?
fotografia cyfrowa
Gerard
fotografia cyfrowa
2006-09-14 10:39:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
galex, jednak bardziej prawdopodobne, że obstawisz kogoś mniej doświadczonego:) Ja na tym portalu znam i ufam tylko jednemu krytykowi - czarna_mamba. A reszcie zaglądam do portfolio:)
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-09-14 10:42:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
galex, stawiam mojego olka przeciw pocałunowi twojego kota że się nie kryje... ;-)
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-09-14 10:46:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Saint: serdecznie pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-09-14 10:49:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarna_mamba: polecam 3 razy sie zastanowic zanim cos napiszesz ... nastepnym razem
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-14 10:52:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarna_mamba >> mdleję... ;))))
Saint >> hmm.. i niech tak zostanie :)
Gerard >> kilka osób podziękowało mi za konstruktywną krytykę onego czasu (nie oszukujmy się - nie był to lonely_wolf ;)), ponoć coś im to dało. Natomiast mogę zapytać np. Cheta, jak zrobił zdjęcie Petroniusza, że wyszło niczym z "Władcy Pierścieni" wyrwane. Tylko, że wówczas to są konsultacje.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-14 10:53:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Saint, czarna_mamba >> eee, nie ma się co kłócić, spokojnie panowie! (ktoś tu musi pilnować spokoju :DDD)
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-09-14 10:58:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlloty: wszysto toleruje, chamstwa zniesc niestety nie moge.
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-09-14 11:04:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Saint: rozumiem, że o mnie mówisz. Zgłoś administracji. Z tego co wiem, chamów natychmiast stąd wywalają.
fotografia cyfrowa
Gerard
fotografia cyfrowa
2006-09-14 11:10:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlloty, krytyków dobrych tutaj mamy sporo - ale rozmawiamy o takich, co nie maja w portfolio zdjec:) - patrz temat topicu. A z tego co sie orientuje, TY jakies posiadasz:)
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-09-14 11:23:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@mariush: "stawiam mojego olka przeciw pocałunowi twojego kota"
Radio Erewań: to nie kot, a królik. I nie mój, a córki;-)
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-09-14 19:53:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo: zgadzam sie w 95%, sa takie komentarze, ktore moga wydawac sie lub sa bez sensu, ale tez takie ktore sa kompletnym idiotyzmem wrecz w pewien sposob moga obrazac autora dlatego w przeslosci opuscilem kilka takich serwisow... glownie z powodu szczeniactwa i braku zachowania minimalnych pozorow, ze komentujacy posiada kulture osobista.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-15 10:35:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarna_mamba >> mamby z reguły bywają kąśliwe ;) Chodźmy lepiej na piwo.
Gerard >> różnica między mną, a tymi, co nie publikują zdjęć jest taka, że ja miałem odwagę się skompromitować ;)))
lolo >> gorzej, jak po lodach jest biegunka.. to może być samlonella! A poza tym zgadzam się w pełnej rozciągłości Twej wypowiedzi.
Saint >> Cóż chcesz, dusza artysty przejawia się również w wypowiedziach :) A że artystów tu nie brakuje... Zawsze można:
a) olać zawodnika
b) dać mu formalnie ignora
i po sprawie. Jak ktoś słusznie napisał - nie karmić trolli, same zdechną.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa