fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Złośliwości
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-09-15 18:43:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hobbes - byli tu juz tacy co upatrzyli sobie kogos kogo nie lubia, nastawiali mu -1 a potem dawali szybko ignora zeby nie mogl przypadkiem u nich niczego napisac.... poza tym - tak ja powiedziales... zaczeloby sie ignorowanie tych ktorzy maja cos do powiedzienia, zeby za duzo nie powiedzieli przypadkiem....;))
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-15 18:45:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza >> Rety! Jesteś jednym z niewielu dziesieciotysięczników - nawet jak się znajdzie oszołom, co Ci wszędzie nastawia -1, to tracisz ile? Kilkadziesiąt punktów? A poza tym gdzieś tu był post, w którym ktoś dziękował administracji za szybką eliminację tego typu klienta i jego ocen.

Co do limitów ignora - ograniczenie faktycznie ma sens, ale 1 to stanowczo za mało - powinno być jakieś 5, czy coś.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-15 18:46:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
agami >> udanego wieczoru! :)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-09-15 18:50:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlloty - rece mi opadaja... probuje Ci wytlumaczyc dlaczego mozna dac jednego ignora... dla mnie osobiscie nie ma to znaczenia, ja ze swojego nawet nie korzystam.... jak ktos chce niech mi stawia -1 pod kazdym zdjeciem, nie umre od tego ani swiat mi sie nie zawali...
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-15 18:52:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza >> toć i zrozumiałem :) Uszy do góry - robisz naprawdę dobre zdjęcia, więc nie masz się czym przejmować (w końcu te 11600 punktów ot, tak się nie pojawiło :)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-09-15 18:56:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A to odnosnie czego? bo nie widze zwiazku?
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-15 18:57:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odnośnie tego, że co jakiś czas pojawi się jakiś minusojedynkowiec i najrozsądniej jest olać takiego.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-09-15 18:59:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ok, drodzy państwo, wątek spada z pierwszej strony.
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-09-15 19:02:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeszcze nigdy od kiedy tu jestem nie postawilam odwetowej oceny... a jak mam ochote byc odrobine zlosliwa to przewaznie mam ku temu powod ...
i sobie jestem zlosliwa.. i sobie bede:P
Koniec tematu..
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa