fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Małe, drobne usprawienie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-21 11:29:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam

Taka mała prośba z mojej strony - gdy przychodzi nowa prywatna widomość, przy loginie pojawia się mrugająca kopertka. Czy dałoby się jakiś taki aletr zrobić, gdy któryś z "ulubionych" wrzuci nowe zdjęcie? Mając np. 10 użytkowników w "ulubionych" ciężko jest za każdym razem sprwadzać, czy któryś nie wrzucił czegoś nowego.

A teraz czekam na brak odzewu.

pozdrawiam
Zlloty
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2006-09-21 11:50:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dla mnie np. ciekawym rozwiązaniem byłyby powiadomienia na e-mail, albo chociaz zeby zamiast avataru pojawiało się najnowsze zdjęcia autora... ale to tylko takie moje skromne zdanie na ten temat. Ogolnie narazie leje na to czy to będzie czy nie. Bo ogólnie ten serwis pewnymi zachowaniami zaczyna mnie dobijać :(
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-21 11:54:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dokładnie... @mat...

jestem za tym, aby jak najszybciej zlikwidować ogniska zapalne, nawet banami... bo jeszcze troche to sie takie szambo zrobi ze głowa mała...
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-09-21 12:03:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja bym chciał by było powiadomienie o awanturach..

:D:D:D


Panowie .. spokojnie


To tylko awaria :D
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-21 12:05:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
taaa... najlepiej zeby powiadamiali smsami...
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-09-21 12:07:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A co to kurna????? Koncert zyczeń??
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-21 12:17:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pewnie... a co?? n ie wolno ?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-09-21 12:20:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Szansa na sukces" hie hie
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-21 12:22:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
calme kupiłes juz ?
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-09-21 12:24:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gdzies jest jakas awantura? :)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-21 14:35:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma >> bany były już przerabiane...
A tak z ciekawości - czy w ogóle jest sens zgłaszać jakieś pomysły/uwagi, itp., czy raczej jest już ustalony kształt techniczny serwisu i nie ma przebacz?
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-09-21 14:46:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja się cieszę, że TU nic takiego nie ma. Dochodzisz do setki ulubionych i nie masz już absolutnie czasu na komentowanie kogokolwiek innego.

Ja wchodzę do galerii i klikam na miniaturach, ktore rokują nadzieję na "podobanie mi się" i nie bardzo mnie interesuje kto jest autorem. Jak ktoś ulubiony wystawi słabe zdjęcie, to go po prostu ominę. Nie uważasz, że tak jest uczciwiej?
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-09-21 15:34:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@jpk - zgadzam się, nie ma co kisić się w zbyt wąskim gronie, ja też nie korzystam z opcji "Ulubione", po prostu blądzę sobie, szukając rodzynków.
@zlloty - sens jest, portal od początku istnienia przeszedł już dość dużą ewolucję, właśnie wskutek zgłaszanych pomysłów.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-21 15:43:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ok, wyjaśnię do czego używam ulubionych - bardzo lubię śmigłowce, zwłaszcza wojskowe i ich fotografie. Z reguły tego typu fotografie robią konkretne osoby - np. Bucho, czy qalimar. Jako, że nie ma osobnej kategorii "śmigłowce bojowe", musiałbym ryć za każdym razem wszystkie okoliczne galerie. Stąd też przydałoby mi się powiadomienie, kiedy któryś z w/w panów wrzuci fotkę, gdyż lubię patrzeć na to, co fotografują (pod warunkiem, że lata i jest z metalu;)
galex >> od kiedy tu jestem, widziałem kupę pomysłów przewijających się przez forum, jakieś zapewnienia że coś tam się dzieje i ... to wszystko. Żadnych namacalnych zmian. A z pewnością zauważyłeś, że portal ewoluuje, coraz więcej użytkowników, coraz więcej punktów widzenia, zaczynają się tarcia, itd.
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-09-21 15:50:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@zlloty - a wyobraź sobie, że admini reagują natychmiast na każdy zgłaszany pomysł... Oj, działoby się ;-)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-21 16:27:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
galex >> niech zareagują na JAKIKOLWIEK zgłaszany pomysł.. :>
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-09-21 16:59:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlloty - chyba nie doczytałeś, pozwolę sobie powtórzyć: "portal od początku istnienia przeszedł już dość dużą ewolucję, właśnie wskutek zgłaszanych pomysłów."
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa