fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
jest tu kto??? - szukam gopspodarza....
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-22 12:34:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Taa.. i skończy się na Barmanie... ;)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-09-22 12:38:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To bedzie calkiem niezle, w koncu ktos zadba o nasze gardla, a i zwierzyc sie bedzie komu ;D
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-22 13:02:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Polewka kontrolowana.. polewka kontrolowana.. ;)
fotografia cyfrowa
Karez
fotografia cyfrowa
2006-09-22 14:15:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i jak zwykle zero konkretów tylko żarty i sztuczny uśmiech...
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-22 18:09:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Karez, admin dał znać, że wątek czyta i... i cóż można więcej dopisać?
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-22 19:41:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak to co ?? ... kopytko... :D
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-22 20:38:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jestem jak najbardziej za... a nawet przeciw :)
tym bardziej ze juz dawno sie chciałem spotkać z Bernim i jego "połóweczką" :D:D:D:D Aktia... o Tobie mówie :D:D
a jesli Ty dołączysz to będzie mi potrójnie miło...
fotografia cyfrowa
podinspektor
fotografia cyfrowa
2006-09-23 04:31:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo dziwna reakcja Administracji. Userzy sygnalizuja problemy a odpowiedzia dosc glupie zarciki. Szczegolnie poziom dowcipow adminjka na tak niskim poziomie, ze rece mi opadly. Znizajac sie do poziomu adminjka moznaby napisac, ze dobitnie dowdupne te dowcipy sa.

zlloty- czy ty piszac np. wniosek o podwyzke, tez juz jestes zadowolony jesli twoj szef to tylko przeczyta?
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-23 08:09:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Panie Eligiuszu, już Panu odpowiadam. Jako były redaktor naczelny Młodzieżowej Agencji Fotograficznej z pewnością ma Pan olbrzymie doświadczenie w zakresie zarządzania społecznościami ludzkimi związanymi z fotografią. Wie Pan doskonale, że aby kierować daną organizacją/społecznością należy mieć wizję dalszego jej rozwoju i konsekwentnie ją realizować. I tu pojawia się pytanie zasadnicze: czy Pan, albo ja znamy zamysł administracji tego portalu, co do jego celu, wizji dalszego rozwoju? Spróbujmy prześledzić, co sami o tym piszą.
Przy nazwie Obiektywni w lewym, górnym rogu napisane jest: "rzeczowo i z kulturą". To juz coś. Zerknijmy do Zasad Użytkowania:
"Obiektywni.pl to interaktywna galeria skupiająca sympatyczną i szybko rosnącą społeczność fotografów. Najważniejszą zasadą, na jakiej opiera się serwis jest konstruktywna krytyka, czyli rzeczowy komentarz do zdjęcia niosący wartościowe wskazówki pomagające ulepszyć warsztat fotograficzny."

Stąd wniosek, że ideą portalu może być kulturalne i rzeczowe krytykowanie fotografii szybko rosnącej społeczności fotografów w galerii w taki sposób, by nasza wypowiedź była rzeczowym komentarzem do zdjęcia, niosącym wartościowe wskazówki, pomagającym ulepszyć warsztat fotograficzny.

Zapewne do tego miejsca zgodzi się Pan ze mną, będąc człowiekiem trzeźwo myślącym.

No więc znamy cel. Pamiętając Pańskie spotrzeżenie, że właścicielem Obiektywnych jest Corporate Services sp. z o.o. (i tu należy jeszcze zaznaczyć, że chodzi o spółkę z Krakowa, zajmującą się tłumaczeniami, a nie spółkę-córkę Impact Management), należałoby sobie zadać pytanie - kto stawia ten cel i czy to jest rzeczywistym celem funkcjonowania portalu. Zerkając na stronę CS (http://www.csx.pl/home/index.php), z miejsca widzimy, że w lewym, dolnym rogu jest napisane:
"Corporate Services prowadzi rekrutację na stanowiska: Redaktor tekstów polskich; Tłumacz tekstów finansowo-prawnych; Kandydat na tłumacza."
Stąd wniosek, że na brak pracy, a co za tym idzie - brak kasy nie narzekają.
Więc proszę mi wyjaśnić, Panie Eligiuszu, dlaczego CS mając przerób gwarantujący solidny zysk, rozwijając potencjał przerobowy poprzez zwiększanie zatrudnienia, miałoby inwestować w portal fotograficzny, czyli pchać się w zupełnie nową branżę, gdy na swojej działce mają znaną im, sprawdzoną i dobrze prosperującą kopalnię złota? Motyw finansowy raczej odpada. Dalsze wnioski pozostawiam Panu do wyciągnięcia.

No więc wracając do reakcji, a właściwie jej braku na moje sugestie (było ich jeszcze kilka wcześniej) odnośnie poprawek portalu - właściciel portalu może mieć swoją własną wizję jego rozwoju, która nie musi pokrywać się z moimi pomysłami. Szanuję to, gdyż to on zainwestował to swój czas i pieniądzew ów portal. Jak Pan by zareagował, gdyby ktoś, po wizycie na Pańskiej stronie napisał "Panie Eligiuszu! Proszę wyrzucić galerię 'portret 2', gdyż mi się nie podoba."? Oczywiście nie zalogowałby się Pan w te pędy na serwer i nie usunął wspomnianej galerii (i całe szczęście, bo byłaby to ogromna strata - jeśli jednak mógłbym coś zasugerować, to literki menu możnaby na biało, żeby tak ciutkę bardziej czytelne..). I własnie o to chodzi.
Porównanie mojej sugestii do wniosku o podwyżkę jest chyba raczej lekko nietrafione, celniej byłoby porównać moją sugestię do rozpoczęcia dyskusji wśród załogi pt. "Słuchajcie! Co sądzicie o podwyżce o tyle i tyle?".

pozdrawiam
zlloty
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa