fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
jest tu kto??? - szukam gopspodarza....
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-21 23:18:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak sie zastanawiam... czy jest tu jakiś gospodarz??? na portalu???
moze po prawie roku może by się w końcu z nami zintegrował?
może w końcu administracja by się troche zaczeła udzielać pod zdjęciami i na forum ?

toz to wstyd chyba zeby userzy organizowali wewnętrzne konkursy - zeby w końcu coś sie zaczęło dziać?

pomijam atmosfere... bo nie chce sie denerwować...

już kiedyś myślałem ze sie to rozkreci jak pisałem o etc... i jeden z adminów mi odpisał...

czuje sie jakiś olany...

taaa... pewnie mnie zaraz ktoś odeśle do maminego cycka...
---------------------------------------
chciałbym tylko zwrócić uwagę że ... jest tu naprawde spora ilość ludzi - która żyje tym portalem...
myśle ze im/nam się należy...
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-09-21 23:21:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma, napisałeś idealnie to samo co i ja myślę, inicjatywa Mani jest świetna i godna polecenia ale adminom chyba powinna dać do myślenia ..........
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-21 23:24:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak myśli 98% userów... dzieki ktorym ten portal istnieje...
2% to są ludzie którzy olewają wszystko i wszystkich...
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-21 23:42:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jestem tylko ciekawy czy ktoś z administracji lub włascicieli coś napisze... wytłumaczy,

a tak na marginesie... i o konkursach... przy takiej oglądalności strony... na bank jakiś Fotojoker, Fotonet czy inna firma z branzy foto w zamian za reklame ufundowałaby jakąś cieniutką książeczke NG za 12 zł.... która uradowałaby niejednego amatora...
ze nie wspomne np o stałce Nikkora 50tce ... która kosztuje ok 500 zł...
fotografia cyfrowa
Karez
fotografia cyfrowa
2006-09-21 23:53:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma czy Ty nie KUMAsz, że to OB są dla Was i powinniście dziekować, że możecie tu wstawiać zdjęcia. To wcale nie Wy tworzycie ten portal bo gdyby go nie było to gdzie byś wstawiał? ;-). W pewnym momencie poczułem się tutaj jak na dywaniku u szefa podczas rozmów z adm na privie. Dajcie spokój...strata czasu
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-21 23:59:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
eee Karez... wyluzuj :D
zyłka Ci pęknie... a roboty mam full :D:D:D

wiesz... trzeba myśleć pozytywnie... jak to mój znajomy powiedział... trzeba myśleć pozytywnie bo portal nie jest jedyny....

a tak na marginesie... nie przystoi tak pisać... nawet w złości...i wiesz co mam na myśli...

mam tylko nadzieje ze w końcu sie obudzą z letargu i faktycznie zacznie się coś dziac... nawet moga banować... ja lubie akcje...

i uwielbiam Science Fiction.... i znając zycie to potoczy się wszystko własnie tą drogą...

fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-09-22 00:01:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Karez w tym co piszesz jest trochę racji, ale nigdy nie zgodze się z tym że to nie userzy tworzą ten portal, gdyby nikt tu zdjęć nie wystawiał portalu by nie było.
Jakaś inicjatywa ze strony administracji też by się przydała, wcale nie chodzi o nagrody, wystarczyłby wpis w PF że ktoś coś tam wygrał, chodzi o pewne urozmaicenie .....
fotografia cyfrowa
podinspektor
fotografia cyfrowa
2006-09-22 00:05:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza, dla naszego serwisu, admin P******** S*****, polskiej fotografii tecza.
Ciągle pracuje!
Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!
To mówiłem ja - Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam admin sto lat!


To jeszcze ja - Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo bana mialem. Wiesz o tym zapewne bo sam mi go dales.
Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam admin tego serwisu. Niech żyje nam. To śpiewałem ja - Jarząbek.
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-22 00:08:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nieeee ...grafix... tu n ie chodzi o wyciaganie kasy od wlascicieli...

tu chodzi o integrację... o to zebym ja - user wiedział że:
1. admin/własciciel sie udziela... wybiera np zdjecia spośród wszystkich do zdjęcia tygodnia... i robi ankiete... my głosujemy... tak jest np na fotorecenzji...
2. admin/własciciel robi sobie jaja razem z nami
3. admin/właściciel był jakimś autorytetem...

a na dzien dzisiejszy jest cisza... anarchia total... nawet widac ze mody sie coraz mniej udzielają...

nawet Stalin pił wódke z wlasnym wojskiem.... co prawda ja nie mowie dosłownie o wódce... ale ....
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-09-22 00:13:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No mniej więcej i ja tak myślę, trochę urozmaicenia na portalu nie tylko ze stronu userów ale i administracji, ale poczekajmy, napewno będzie jakiś odzew :)
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-22 00:16:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
taaaa w postaci wykasowania posta, ciszy przedwyborczej, bana :D

wybierz to na co masz ochote :)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-09-22 00:18:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma - nie narzekaj.... ciesz sie, ze portal sprawnie dziala, jest funkcjonalny, reakcja ze strony adminow jest szybka gdy dzieje sie cos zlego, szybko znikaja obrazliwe komenty itp itd
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-22 00:22:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
masz racje... ale... :)

równie dobrze moge pomyslec ze zamiast adminów działają roboty... czyt. boty

bo zazwyczaj... poza tym jednym razem kiedy... faktycznie raz odpisał z jajem... hasła admina są standardowe...
"proszę o zaprzestanie wycieczek osobistych" i kuniec :D
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-09-22 00:25:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma - a co ty bys chcial? To jest ich praca....nie siedza i nie dlubia w nosie caly dzien;)
fotografia cyfrowa
Karez
fotografia cyfrowa
2006-09-22 00:26:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chyba znowu zostałem źle zrozumiany. Przecież to włąśnie chodziło mi o to, ze to userzy tworzą portal i gdyby ich nie było to żaden portal by nie funkcjonował dlatego zastanawia mnei, ze nikt nie słucha tego co mają do powiedzenia.
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-22 00:26:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
imputujesz mi coś ? :D
fotografia cyfrowa
bratek
fotografia cyfrowa
2006-09-22 02:13:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciiiicho...
Wielki Obiektywny Brat patrzy... :P
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-09-22 07:30:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma, masz trochę racji i trochę racji nie masz.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-09-22 07:45:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
admin :)

kuma, niezmiernie mi przykro że należę do dwóch procent które na wszystko sobie leją... bo z tym co napisałeś nie mogę się zgodzić.
poza tym, wiesz, gdyby się adminowie udzielali tak jak tego od nich oczekujesz... nie mieli by czasu na robienie tego co aktualnie robią. było by gadanie na forum o zmianach, nowych pomysłach... ale nie było by nikogo kto by je wprowadzał.
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-09-22 08:14:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Najlepszy admin, to... niewidoczny admin. ;-)

Niech każdy robi swoje: my - zdjęcia, oni - administrację.

A pieniacze niech biją pianę ;-)
Na zdrowie.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-09-22 08:57:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a mnie interesuje co innego - kto by mial oceniac te prace konkursowe
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-22 09:22:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak to kto miałby oceniać... my i redakcja...
Mania... po części tak... ale czy ktoś mówi zeby admini udzielali się 24h?
wystarczy ze coś konkretnego napiszą czasem na forum... wystarczy ze postawią jakiś komentarz pod zdjęciami...
da się... na bank...

pozdrawiam
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-09-22 09:40:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kuma, a nie wydaje ci się ze zdjęcia które trafiają do voxdei to jest pewien komentarz od administracji co do naszych zdjęć?
a co mają pisać na forum, że "poleją" jak ktoś przekroczy 100 000ptk ?
a może wdawać się w dyskusje "czym według mnie jest fotografia" i "co to znaczy poprawne zdjęcie" i "czy cyfra jest lepsza od analoga"?

imho to co robią admini jest jak najbardziej ok. gaszą pożary. rozwijają serwis. wprowadzają poprawki (zazwyczaj właśnie w wyniku naszych postów na forum)
mają jeszcze organizować nam "godziny wspólnej aktywności" ? warsztaty lepienia z plasteliny?
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-09-22 09:43:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja bym poprosil o zajecia z rytmiki migawki i architektury uszczelek do korpusow. W wolnej chwili mozna by tez bylo przerobic jakis material z zakresu komponowania matrycy i obrotnosci obiektywow staloogniskowych.

No co...
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-09-22 09:45:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
swoją drogą pamiętam, że administracja kiedyś zaangażowała się w temat dotyczący paraolimpiady fotograficznej... rzut statywem... pamiętacie ? :D
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa