fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
WAŻNE: Jak i czy moderować zdjęcia!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-03-05 22:37:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo --> Wiemy o tym doskonale. Anonimowości (czasowej lub jakiejkolwiek innej) nie przewidujemy ani teraz ani później. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
adam_twardy
fotografia cyfrowa
2006-03-06 00:16:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
opcja 2, a co jeszcze... żeby móc oceniać konstruktywnie zdjęcie powinno sie mieć conajmniej 500 pkt na swoim koncie, a otrzymując taką krytykę od takiej osoby mamy świadomośc ze to jest opinia fachowca i sie na tym zna... nowe osoby próbują nabić sobie punkty a moim zdadniem trzeba sobie zasłóżyć, no i samymi zdjęciami osiągnąc ten poziom powiedzmy 500 pkt.
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-03-06 00:30:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: 500 pkt. o niczym nie swiadczy, a juz na pewno nie mowi nam, ze oceniajacy z takim czy wiekszym dorobkiem jest fachowcem :)
fotografia cyfrowa
petroniusz
fotografia cyfrowa
2006-03-06 00:45:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
propozycja 2
fotografia cyfrowa
adam_twardy
fotografia cyfrowa
2006-03-06 11:26:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo na pewno masz troche w tym racji. mnie by nie zniechęciło, każdy chce byc coraz lepszy robic lepsze zdjęcia i dążyć do tych lepszych a nie gorszych. limit punktowy był by jak by to powiedziec taką nagrodą... ja nie nalegam zeby coś takiego zrobic tylko tak sobie dyskutuje i rozmyślam pozdrawiam
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-03-06 13:09:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
3, przy 2 zrobi się z tego miejsca kolejny serwis zadufanych w sobie pseudo artystów robiących zdjęcie asfaltu i uważających to za sztukę. Dajcie szansę nauki dla amatorów, jak chcecie mieć totalnie moderowane zdjęcia to idźcie do Digart-a
fotografia cyfrowa
tola_tolo
fotografia cyfrowa
2006-03-06 13:26:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiekszosc juz jest.
fotografia cyfrowa
fi
fotografia cyfrowa
2006-03-06 13:50:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
2
fotografia cyfrowa
ELNA
fotografia cyfrowa
2006-03-06 13:52:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem za połączeniem dwóch opcji 1 i 3. !-sza opcja uważam, że jest konieczna na zasadzie dopuszczenia do pudlikacji, a 3-cia wielu z nas da możliwość nauczenia się sztuki fotografowania, dzięki fachowym komentarzom. Byłabym za wydłużonym czasem pozostawienia pracy na min. 48 godz. aby dać możliwość zebrania jak najwięcej uwag.
fotografia cyfrowa
josoko
fotografia cyfrowa
2006-03-07 00:46:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak sobie czytam ten wątek i nasuwają mi się nst. spostrzeżenia: za zdjęcia ewidentnie naruszajace zasady galerii powinni odpowiadać moderartorzy - wysyłanie w niebyt.
Ponieważ każdą Galerię tworzą jej użytkownicy - to oni powinni decydować o odsyłaniu zdjęć do portfolio. I nie poprzez prostą punktację, ale poprzez Konstruktywne Krytyki. I nie każdy z użytkowników, ale ci, którzy głosami wiekszości zebrali odpowiednią liczbę punktów (1000, 15000, 2000). I nie powinien to być w ich przypadku przywilej, a obowiązek - z pewnością da się to jakoś rozwiązać.
Wydaje mi się, że połączenie wzrostu uznania użytkowników, ze wzrostem ich obowiązku wobec serwisu powinien w znaczący sposób podnieść walory edukacyjne serwisu.
fotografia cyfrowa
makkak
fotografia cyfrowa
2006-03-10 00:48:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem czy ostra moderacja jest tak naprawde najlepsza, moze poczatkujacym przydala by sie pomoc, mozliwosc udzielania im podpowiedzi a nie tylko wymoderowywanie takich zdjec z uwagi na niedorobki warsztatowe. Co nam to szkodzi ze czasem pojawia sie kiepskie zdjecia, jesli nie jest to robione specjalnie i tylko poto aby wnerwic innych uzytkownikow to dlaczego moderowac? Pozniej pojawiaja sie takie zabawy jak np teletubisie na plf :) Kto zna ten wie o co chodzi :)

Mysle ze powinno sie usowac zdjecia niezgodne z regulaminem oraz te ktore sa naprawde kiepskie i zostaly zgloszone do moderacji. No ale jesli autor pisze wiem ze kiepskie bo mam bardzo slaby sprzet do tego dopiero zaczynam przygode z fotografia i prosze o rady to dlaczego mamy mu nie pomagac tylko odrazu pokazywac ze jego zdjecia nadaja sie wylacznie do kosza...
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa