fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Usuniete z galerii.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
suscraft
fotografia cyfrowa
2006-09-27 11:53:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powody przesunięcia zdjęcia z galerii do portfolio:

"Niestety, ale jakość zdjęcia jest niewystarczająca aby zostało zaprezentowane w galerii fotograficznej.
Zdjęcie niewątpliwie posiada wartość, ale jest ona dostrzegalna praktycznie tylko dla autora.
Przyroda stanowi niewątpliwie ciekawy temat fotograficzny. Dobre zdjęcie powinno spełniać wymagania techniczne, ale i przedstawiać otoczenie w sposób interesujący dla odbiorcy."

Jest to pierwsze moje zdjęcie wymoderowane w tej galerii, ale i pierwszy raz spotykam się z próbą wyjaśnienia powodów ów wymoderowania. W innych galeriach na zazwyczaj podaje się lakoniczne stwierdzenie "bo jest słabe technicznie" i już. Jak by moderatorzy twierdzili, że nie wiedzą czemu ale wywalają bo tak im się widzi. Wiem, że wyżej cytowany tekst wygenerowała maszyna ale jest w nim choć więcej uzasadnienia niż gdzie kolwiek indziej zauważyłem.
Dlatego chciałem, korzystając z łam tego forum podziękować moderatorom za to, że wykazali sie kulturą i taktem.
Oczywiście nie mam do nikogo pretensji i jestem świadom niedoskonałości swojej umiejętności robienia zdjęć.
l
ink do zdjęcia:
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-60910.php

Pozdrawiam serdwcznie,
user.
fotografia cyfrowa
Kosafwc
fotografia cyfrowa
2006-10-01 17:05:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
e tam u mnie napisali ze przesadzilem z obrobka w PS albo w ciemni, a nic przy nim nie robilem oprocz normalnego wywolywaia ;) bielutkie bylo bo mcne swiatlo na tlo poszlo i tyle ;) tak wiec bym sie tak nie emocjonował tymi wyjasnieniami ;)
fotografia cyfrowa
fotodziadek
fotografia cyfrowa
2006-10-12 22:15:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Również chciałem podziękować moderatorom za ich ciężką pracę i w dodatku bardzo niewdzięczną. Co ich spotyka - wyłącznie żale autorów. Mnie również moderatorzy na Obiektywnych "cofnęli" jedno zdjęcie z galerii do portfolio. Ubaw polega wyłącznie na tym, że jest to zdjęcie o najwyższej średniej ocen przyznanych przez użytkowników Obiektywnych spośród wszystkich zdjęć w moim folio. :) Dla mnie wystawianie, komentowanie i ocenianie zdjęć jest pewnego rodzaju rozrywką i odskocznia od problemów codziennych, nie mam presji na oceny, ani ich ilość. Bawmy się dalej nie krzywdząc swoimi komentarzami i ocenami innych użytkowników serwisu. Niniejszym wyrażam szacunek dla ciężkiej pracy moderatorów, czasami nawet zbyt pobłażliwych.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-10-12 23:57:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak jest :)
właściwie wywalenie do portfolio z niczym wielkim się nie wiąże... na innym portalu byłoby usunięte i już...
to taka delikatna sugestia, że może autor sam tym zdjęciem szkodzi szkodzi swojemu wizerunkowi... ;)
ja mam kilka szkód ale kilka po przemyśleniach jednak skasowałem... :)

za fotodziadem... ups... dziadkiem ;) bawmy się dalej, itd... :)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-10-13 08:52:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a co sądzicie o tym.jeśli jako autor nie wykazałem samokrytycyzmu i zdjęcie uzyskało słabe oceny np;2,3 2,5 to może usuwać je samemu nie czekając na moderatorów.pytanie jak najbardziej poważne
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2006-10-13 19:42:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To ja np. musiałbym w ogóle nie publikować zdjęć, które chcę robić albo które uważam za dobre, ani tu ani prawdopodobnie nigdzie (zdaję sobie przy tym sprawę, że tak w ogóle jestem tu potrzebny jak zawiasy w plecach...), albo musiałbym poprzestać na otrzaskanych pejzażach lub doskonałych technicznie łbach ważek wypełniających kadr ;-)
Ale a'propos prezentowanej foty: czyżby wreszcie zaczęły wylatywać banały? ;-))
Tak więc doceniam pracę moderatorów (mimo że się czasem z ich decyzjami mocno nie zgadzam), ponieważ i tak działają tu znacznie lepiej, z większą konsekwencją i taktem niż na znanym, wiodącym portalu "X" :-)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-10-13 22:12:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl >> zawiasy w plecach przydają się aniołkom ;) Publikuj zdjęcia, publikuj, niektórzy szaleńcy uczą się na nich!
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa