fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Filtry polaryzacyjne
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
twilight
fotografia cyfrowa
2006-10-05 12:52:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marumi optycznie jest IMO rownorzedny do produktow Hoyi,ale ma jedna paskudna wlasciwosc-jest podatny na zarysowania i dlatego odradzam.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-10-05 12:57:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja miałem napisać to samo tylko dokładnie na odwrót ;)
fotografia cyfrowa
regis
fotografia cyfrowa
2006-10-05 13:38:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szamrok - skojarzenie z Sapkowskim jak najbardziej słuszne :)

Co do żywotności Marumi to nie zauważyłem najmniejszych problemów - ale przyznaję że jako filtr zapasowy ostatnio leży głównie w torbie. Z dostępnością u mnie było podobnie, ale i tak większość takich rzeczy kupuje online, więc ... :)
fotografia cyfrowa
Szamrok
fotografia cyfrowa
2006-10-05 16:20:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no tak, tylko ja poki co zamierzam kupic pierwszego polara, a nie zapasowego:) moze zdradzisz jakiego Ty uzywasz filtra jako no1..? ja wlasciwie zdecydowalem sie juz na B+W MRC slim. na ebay zaplace za niego jakies 10 funciakow wiecej niz za Marumi pod wskazanym linkiem. tyle ze w sobote jade na maly wypad a gory Atlas i filterek nie dotarl by do mnie z pewnoscia na czas. tak wiec zakupu dokonam na spokojnie jak wroce z Afryki. jakos jeszcze przezyje te 2 tygodnie...
fotografia cyfrowa
regis
fotografia cyfrowa
2006-10-05 16:56:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szamrok - heh, tak się śmiesznie składa, że właśnie tego Heliopana 105mm o którym wczesniej wspomniałeś :)
fotografia cyfrowa
Kris
fotografia cyfrowa
2006-10-05 23:15:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kupiłem już:
Hoya PRO1 DIGITAL Circular Multi Coated... dzisiaj zrobilem dwa testy (jutro wiecej) - jak ktoś chce to prosze podać e-maila to wyśle zdjecia jako załącznik...
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa