fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Od Kareza do Obiektywnych
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
licaeon
fotografia cyfrowa
2006-09-28 20:59:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pozwoliłem sobie na zamieszczenie kilku słów od Michała, które chciał skierować do użytkowników Obiektywnych a których nie może napisać, gdyż nie ma już konta. Oto one:


"Przykro mi, że tak się stało ale czasem człowiekowi jest smutno co dzieje się z miejscem, któremu poświęcił tyle czasu. Zaprosiłem tu wiele osób dlatego, że uważałem, iż warto. Cieszyłem się. Znalazłem miejsce gdzie na prawdę była szansa na stworzenie czegoś sensownego. Moja reakcja - zbyt agresywna była tylko stłumionym krzykiem, który odbił się od grubych ścian. To nieprawda, ze nagle coś mi strzeliło do głowy. Sygnały dawałem juz dawno temu ale oczywiście bez rezultatu i Bicki dobrze o tym wiedział bo rozmawiałem z nim o tym 2 lub 3 razy na privie. Teraz nagle zdziwienie. Jeśli kogoś uraziłem - przepraszam, ale swojej opinii na temat demoralizacji i nadinterpretacji myśli przewodniej tego portalu nie zmienię. Nazwa i hasło jest już nieaktualne co pewnie wiele osób zauważyło. Szkoda, że zamiast słuchać strzela się komuś od tyłu w łeb. Pozdrawiam i zyczę więcej obiektywizmu".
Karez
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2006-09-28 21:21:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a dloaczego go wydybali?
fotografia cyfrowa
Migawa
fotografia cyfrowa
2006-09-28 21:23:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo powiedział kilka słów prawdy bez wazeliny
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-09-28 21:25:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Słowa prawdy przydają się wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy chcą byc obiektywni. Wulgaryzmy i obrażanie innych nie będą jednak tolerowane.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa