fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
NOWICJUSZE ........ !!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
adam_twardy
fotografia cyfrowa
2006-02-09 22:43:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
spora częśc nowicjuszy ocenia zdjecie np 5 a zdjecie może zasługiwac na 2+... wprowadził bym taką zasadę: niech ktoś powiedzmy zdobędzie ok 100 pkt dopiero bedzie miał prawo do głosowania, a jak mniej to moze sie tylko wypowiadac. co wy na to??
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-02-09 22:51:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ta zasada wejdzie w życie na dniach. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
ajdukiewicz
fotografia cyfrowa
2006-02-09 22:53:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem za
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-02-09 23:15:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobry pomysl
fotografia cyfrowa
adam_twardy
fotografia cyfrowa
2006-02-10 00:28:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aha i mogło by sie wyświetlac gdzies ile jest urzytkowników na stronie zalogowanych w danym momencie
fotografia cyfrowa
Robertus
fotografia cyfrowa
2006-02-10 09:06:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Popieram obie sugestie.
fotografia cyfrowa
matejko
fotografia cyfrowa
2006-02-10 09:28:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i co najwazniejsze WIADOMOSCI PRYWATNE ! i moze jakies kb za wypowiadanie sie na forum - to wtedy moze wiecej osob bedzie pisalo : )
fotografia cyfrowa
matejko
fotografia cyfrowa
2006-02-10 09:30:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeszcze jedno , moze dzial kupie sprzedam zamienie , bo teraz wlasnie chcialem napisac ze chce kupic statyw najchetniej w krakowie lub katowicach (okolice rowniez : ) ) uzywany wysoki tanio : ) , i nie wiem do ktorego dzialu to mam dac : P
fotografia cyfrowa
ajdukiewicz
fotografia cyfrowa
2006-02-10 17:12:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@adam_twardy - a jak motywujesz swoją sugestię odnośnie ilości użytkowników aktualnie zalogowanych? mi to pachnie zaniżeniem poziomu tego portalu - ponieważ bedziemy się podniecać statystykami zamiast po prostu robić zdjęcia i je komentować
fotografia cyfrowa
bubypl
fotografia cyfrowa
2006-02-10 19:49:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za
fotografia cyfrowa
kIEP25
fotografia cyfrowa
2006-02-11 12:42:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jestem za prowadzeniem pewnych statystyk ale np.:

ilosc zarejestrowanych uzytkownikow
ilosc zdjec w galeri i konkretnym dziale (juz widze polowanie na tysieczne fotki:D) mi sie udalo wsadzic jedna taka (przypadkiem)
srednia zdjec przypadajaca na uzytkownika
i moze pare innych

takie ogulne informacje jako ciekawostke dla nas:]
fotografia cyfrowa
adam_twardy
fotografia cyfrowa
2006-02-14 13:09:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ajdukiewicz masz racje... nie ma co tworzyc statystyk, trzeba robic fotki i nie myślec co tu zmienic... chodziło mi o to zeby wyświetlało sie ile w danym momencie jest ludzi na stronie... kumasz??
fotografia cyfrowa
ajdukiewicz
fotografia cyfrowa
2006-02-14 13:20:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale co Ci to da? chcesz wiedzieć kiedy najwięcej ludzi jest, żeby opłacało się publikować - większa oglądalność Twych zdjęć? powiem Ci - 20-23 ;) a może publikacje w czasie gdy jest mniej osób, czyli np Twoje zdjęcie jest dłużej na głównej? nie ma tu czatu, żeby liczba zalogowanych osób była tak istotna, pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
matejko
fotografia cyfrowa
2006-02-14 14:02:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale mozemy zrobic czat : P a wasze rozmowy to by byl priv hehehehe ; D
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-02-17 16:53:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wlasnie mialam o tym pisac, denerwuje mnie ze ludzie z iloscia punktow (0) chodza po serwisie i sie wymadrzaja stawiajac bardzo niskie albo super wysokie oceny, mimo ze zdjecia na to nie zasluguja. Tak wiec jestem za!
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-17 17:11:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
się robi oza, cierpliwości.
fotografia cyfrowa
Mru
fotografia cyfrowa
2006-02-18 07:23:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Się robi i sięzrobi :] Też jestem za, i dodatkowo za tym, że dopóki ktoś nie opublikuje dajmy na to 5 zdjęć to też nie może oceny wstawić, no bo co to, sam sięwymądrzy zaniży ocenę, a nic swojego nie pokaże.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-02-18 08:46:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a czy aby być krytykiem filmowym, trzeba nakręcić własny film ?

Bez przesady.

To że opublikowałem tu 5 zdjęć nie zmienia mojego sposobu komentowania.
fotografia cyfrowa
kleofas
fotografia cyfrowa
2006-02-18 08:57:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bicki --> jest sporo racji w tym co mówisz i zasadniczo podzielam ten pogląd. Znam kilku śiwtnych krytyków, którzy w życiu niewiele zdjęć zrobili, a i te co zrobili były kiepskie - jednak ich eseje o fotografii czy krytyki są doskonałe.

Moim zdaniem tu chodzi o coś innego - nowym w serwisie trzeba dać trochę czasu, żeby się zorientowali o co chodzi, czym się różnią komentarze od krytyk; żeby poczuli atmosferę. No i do tego dochodzi jeszcze marginalny, ale jednak problem "wściekłych", którzy dla zabawy chyba otwierają konta i psują - już w pierwszej godzinie swej bytności w portalu - tyle krwi, że trudno potem o nich zapomnieć.

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Chmarski
fotografia cyfrowa
2006-02-18 18:08:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
adam_twardy napisał:
"spora częśc nowicjuszy ocenia zdjecie np 5 a zdjecie może zasługiwac na 2+... wprowadził bym taką zasadę: niech ktoś powiedzmy zdobędzie ok 100 pkt dopiero bedzie miał prawo do głosowania, a jak mniej to moze sie tylko wypowiadac. co wy na to??"

Chm... Dlaczego każdego nowego użytkownika mamy traktować jako nowicjusza? A co z tymi, którzy są naprawdę dobrzy w te klocki? Mogą się zniechęcić zanim uzbierają żądane punkty.


Przy okazji oceny 2+ mam dodatkową prośbę:
Czy ktoś mi potrafi wyjaśnić jaka jest różnica między oceną 2 i 3? Według opisu do skali ocen 2 i 3 to to samo, tylko inaczej napisane. A zatem istnienie oceny 2+ jest jak najbardziej uzasadnione.

I jeszcze jedna gorąca prośba do adminów - wstrzymajcie się troszkę z wprowadzaniem doatków, poprawek itp. po jednym, dwóch postach na forum. Czasem lepiej sie nad tym trochę zastanowić.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-02-18 22:35:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chmarski --> Twój post można zrozumieć jako sugestię, że niektóre zmiany zostały wprowadzone pochopnie. Jeżeli tak, to które Twoim zdaniem? Tak się składa, że wiele zmian wprowadzanych w kolejnych tygodniach funkcjonowania serwisu było zaplanowanych przed uruchomieniem portalu, i tylko przez przypadek i wprowadzanie zbiegało się z postami użytkowników dotyczącymi tej samej materii. Zapewniam Cię, że wprowadzane zmiany poprzedzone są dogłębnymi analizami problemu.

I jeszcze jedno: proponuję dokładne wczytanie się w definicję ocen 2 i 3. Nie planuję tu przeprowadzać rozbioru obu opisów ani ich semantycznej analizy.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa