fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Warsztaty fotografii mody- WROCŁAW
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
SPOT_M
fotografia cyfrowa
2006-10-12 13:28:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Warsztaty fotografii mody
Nasze ostatnie przedsięwzięcie- niezwykle udana wystawa fotograficzna pt. „Szepty Mody” skłoniła nas do odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony młodych artystów fotografików. Odpowiedzią tą jest organizacja warsztatów fotograficznych.
Wielu z uczestników wystawy planuje zająć się fotografią poważnie, być może zarobkowo. Wielu widzi swoje miejsce w fotografii mody lub gdzieś na pograniczu fotografii mody i fotografii ludzi. W tym obszarze mieści się również fotografia do portfolio początkujących lub bardziej doświadczonych modelek i fotomodelek. Jednak, aby móc realizować się na tym polu trzeba posiąść pewną wiedzę i nabyć pewnych umiejętności. To właśnie chcemy przekazać młodym fotografom na warsztatach, które organizujemy.

Warsztaty będą miały formę weekendową- 11-12 listopada oraz 25-26 listopada w godz. 11.00- 15.00. Prowadzone będą przez fotografów, którzy zajmują się modą (Sylwia Mużyło, Wiktor Rzeżuchowski), a także przez producentów sesji fotograficznych.

Ramowy program warsztatów obejmuje:
1) fotografię sylwetki i portretową (zasady kadrowania, pozowania modelki);
2) fotografię mody;
3) produkcję sesji fotograficznych;
4) ogólny zarys makijażu fotograficznego;
5) zajęcia praktyczne- sesja zdjęciowa z modelką oraz z profesjonalnym wizażem i stylizacją.

Koszt uczestnictwa: 120 PLN. Zgłoszenia do 6 listopada 2006.
Zapisy: SPOT Management Joanna Głowacka, Wrocław, Podwale 36a lok. 14, tel. 071 343 95 09, 0 604 995 985, j.glowacka@spotmodels.pl
Wszelkie zapytania- telefonicznie bądź mailowo.



fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-10-23 11:57:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kto sie wybiera?
fotografia cyfrowa
Robert
fotografia cyfrowa
2006-10-25 13:24:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
myślałem o wybieraniu się, ale jak dla mnie za mało zajęć praktycznych, nie widze mozliwości oceny moich zdjęc przez fachowców i poprawienia sobie warsztatu w ten sposób, brakuje mi w programie kwesti ustawienia oswietlenia na różne sposoby,
ale dla osób nie majacych styczności z fotografia mody to chyba ciekawa propozycja
fotografia cyfrowa
Budzix
fotografia cyfrowa
2006-10-25 15:27:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szkoda ze we wroclawiu, pewnie bym sie skusil ...
fotografia cyfrowa
Tiamat
fotografia cyfrowa
2006-10-25 20:40:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja się wybieram :)
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2006-10-25 22:18:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja mam traumę po ostatnich warsztatach, na jakich byłem. :D
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa