fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ennio i Keramodnor w obiektywie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
AndrzejK
fotografia cyfrowa
2006-10-19 21:36:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://onephoto.net/info.php3?id=339218


;-)
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2006-10-19 23:03:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzieki
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2006-10-20 14:34:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja polecam "tekst wprowadzający do wystawy 13 zimowych szat" z tego linka: http://www.sixty9.pl/galeria.php wygłoszony przez Marka na wernisażu, może to bardziej pozwoli Wam nas poznać a dla wielu może to być przydatna instrukcja jak robić dobrą fotografię i jak odbierać zdjęcia innych i je oceniać
fotografia cyfrowa
AndrzejK
fotografia cyfrowa
2006-10-20 14:44:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
se zapisałem
BO bardzo chciałbym się nauczyć "jak robić dobrą fotografię i jak odbierać zdjęcia innych i je oceniać"

;-)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-20 14:51:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja cos moze z innej beczki - ostatnio wybralismy sie z Ktubru do Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego na w zasadzie takie pierwsze odwiedziny - chcielismy sie zorientowac jak wygladaja spotkania o czym sie dyskutuje - ogolnie 1 taki rozpoznawczy "wypad".
Hmm co moge powiedziec - nie wiem czy ja mam juz wypaczony gust przez te galerie netowe czy cos ze mna jest nie tak ale wisialy wlasnie prace przygotowywane do wernisazu autora na temat kopalni Bogdanka na Lubelszczynie - strach mowic ale wiekszosc z nich powieszona na OB zaloze zostalaby wymoderowana no i moze osiagnela srednia 1,0 = sam nie wiem jak to jest - bylo kilka osob ze swoimi zdjeciami i byly dyskusje - co zauwazylem jako osoba postronna - obserwator - sa kolka zainteresowan i przekonan sprzetowych - zwolennicy analogowej foto neguja w zasadzie wszytko co nie jest w BW :))) i zrobione jest cyfra - cyfrowcy nie czuja niczego ciekawego w zdjeciach z ziarenkiem wywolywanych na fimach - kazdy kloci sie o jakies "pierdoly" - i na koniec tak podsumowywujac wyszedlem calkowiecie skolowacialy - nie wiem wiec dalej kto i jak wytycza kanony "dobrej fotografii" po prostu nie wiem.......
fotografia cyfrowa
AndrzejK
fotografia cyfrowa
2006-10-20 14:55:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja znam jednego wybitnego fotografa z Lublina. Pan Jacek Zaim. Podobno najlepszy twórca w Polsce - B
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:00:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Znaczy sie dobry jak na B czy na calosc ? :)
fotografia cyfrowa
MAS
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:04:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
www.zaim.pl POLECAM ŁÓDKI (trudno uwierzyć, ale fotki robione nad naszym zalewem O.O )
fotografia cyfrowa
MAS
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:06:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nad naszym tzn. Zemborzyckim ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:07:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No faktycznie bym nie pomyslal :) ale chyba stemplowania to tam sporo bylo ;))) dzieki za linka
fotografia cyfrowa
MAS
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:10:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Znam tego Pana i myślę, że raczej nie nadużywa programów graficznych ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:11:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No dobra - ogladam wlasnie dzial Roztocze widoki powiedzcie mi jak na OB oceniono by takie zdjecia np.

http://www.zaim.pl/widoki_r/strona.php?zdjecie=104
http://www.zaim.pl/widoki_r/strona.php?zdjecie=116
http://www.zaim.pl/widoki_r/strona.php?zdjecie=102

I niech mi to ktos teraz wytlumaczy :)))))
fotografia cyfrowa
AndrzejK
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:21:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme. poruszasz śliski temat, pan Zaim NIE UŻYWA PROGRAMÓW GRAFICZNYCH !
gdy mu raz wysłałem kopie mojego zdjęcia robionego z tego samego miejsca tego samego obiektu
z tym,ze na moim były słupy wysokiego napięcia a u nie go nie, to mnie nazwał debilem

;-)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:24:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andrzej nie wiem czy sliski czy nie nie znam go wiec napisalem to co widzialem na zdjeciu - znam teren zalewu dobrze - byc moze robil go o takiej porze, ze faktycznie nic nie widac przez mgle - albo we wczesniejszych latach - co do strony czesc zdjec b mi sie podoba - ale jest tez troche takich, ktore nie tyle, ze sie nie podobaja ale sa po prostu mz b przecietne jak na tematyke swoja - takie mam zdanie narazie po przejrzeniu polowy www
fotografia cyfrowa
AndrzejK
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:27:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
stronę ma fajną,graficznie bardzo dobrą, niektóre zdjęcia są naprawdę ciekawe, ale niektóre powinny zostać na raczej na karcie
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:28:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Swoja droga nie rozumiem osob, ktore koniecznie chca innym narzucic swoj sposob widzenia fotografii - ktos nie chce sie kalac obrobk ok - ktos inny wprowadza pewne modyfikacje - ok to jego wizja - wyzywanie jednego czy drugiego od debili jest mz smieszne

;)
fotografia cyfrowa
MAS
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:28:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie no myślę, że nad zalewem można zrobić takie fotki - obszedłem rok temu CAŁY ZALEW dookoła... To nie żart... Są naprawdę ciekawe zakątki ;)
fotografia cyfrowa
AndrzejK
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:37:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tereny macie super do fotografowania,szczególnie wczesną jesienią Trasa Lublin- Biłgoiraj - Zamośc i tamte okolice - bajecznie
nawet bez suwaków w szopie
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:38:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No mamy tylko gorzej z czasem ;)
fotografia cyfrowa
MAS
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:39:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A najlepszy jest Kazimierz i okolice :D
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:39:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme: o gustach się nie dyskutuje. Fotografia to jedna z dziedzin sztuki, istnieje różnica między idealną rejestracją fotograficzną jak pokazuje to np Wolf na swoich niektórych ZDJĘCIACH a prawdziwą FOTOGRAFIĄ niezrozumiałą dla fotografów-rejestratorów. Ten temat był wielokrotnie poruszany tutaj i na innych forach. Ktoś kto nie łyknął historii sztuki, nie chodzi do muzeów, galerii, na wystawy nie zrozumie sztuki (fotograficznej). Do tego dochodzi wrażliwość człowieka, czasem bardzo mocno tkwiąca a czasem gruboskórna. I tak jak w malarstwie są różne trendy, tak i w fotografii są. Można nie do końca zrozumieć "co autor miał na myśli" ale z pewnością człowiek wrażliwy dostrzeże w każdym dziele sztuki coś wyjątkowego. O wiele trudniej o "miód dla duszy" na zdjęciach pocztówkowych, ładnie cykniętych kwiatkach czy robaczkach bo w nich nie ma duszy. Dlatego warto istnieć w jakimś towarzystwie fotograficznym jeśli ma się ambicje być prawdziwym fotografem. Internet to ułuda rzeczywistości, im dłużej w niej tkwisz tym bardziej jej ulegasz.
fotografia cyfrowa
AndrzejK
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:44:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zgadzam się z Eligiuszem. w internecie każdy możę być każdym a kilka słów w relu o fotografii obnaża dyletanctwo ;-)
fotografia cyfrowa
MAS
fotografia cyfrowa
2006-10-20 15:46:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ennio - mądre słowa...
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2006-10-20 16:13:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme w pełni się z Tobą zgadzam, strasznie nie lubię jak ktoś podaje różne tezy na temat dobrej fotografii
w taki sposób jak byłby co najmniej wyrocznią w tej dziedzinie,
i wszytko co mówi musi być prawdą absolutną jedyną i nie powtarzalną.
Dla mnie taka osoba jest raczej kimś kto rozpaczliwie próbuje wykreowanie się jako wybitny artysta,
ktoś kto posiadł wszystkie modrości na temat sztuki.
I jak Ennio napisał, o gustach się nie rozmawia.
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2006-10-20 16:31:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
KrisBe: a w czym się zgadzasz z Calme? Rozwiń swoją wypowiedź dotyczącą postu Calme a nie atakuj innego wypowiadajacego się autora. W ostatnim zdaniu zaprzeczasz sam sobie. A jesli chodzi o mnie to wypowiadam się jako ennio i mam do tego prawo. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o moim autorytecie fotograficznym to kliknij w googlach moje imię i nazwisko i przeczytasz wypowiedzi fachowców (fotografów), czym większość bywalców galerii internetowych nie może się pochwalić:)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa