fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Jaki aparat wybrac?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-06 15:24:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie nie nie - odradzam porównania bez punktu odniesienia - to wywoła wojne systemową mała (dużą wywołuje porównanie Canona z Nikonem) napisz może co chcesz fotografowac i pod tym kątem z przyjemnością Ci odpiszę który IMHO byłby dla mnie lepszy gdybym chciał to fotografować co ty.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-03-06 15:53:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ekhm.... radzę zauważyć iż przez najbliższy tydzień w sklepach Vobis będzie wyjątkowo korzystna CENA na D50 + torba. TYLKO TYDZIEŃ :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-06 16:16:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki - a jaka to cena ma byc ??
Magus - w zasadzie to nie ma chyba sensu zaczynac watku bo i tak jestem zdecydowany na Nikona - pytalem z ciekawosci jak np cenowo to wyglada - lampy obiektywy itp
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-03-06 16:43:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
--> Lolo, rozumiem że żona Ci jest potrzebna żeby to wszystko nosić za tobą? hi hi hi
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-06 20:03:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No wiesz jak sobie nie wychowales zony od poczatku to takie sa skutki..... :]]]]]]
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-03-07 08:36:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
piknie piknie lolo, matriarchat u ciebie panuje jednym słowem
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-07 09:15:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A gdzie można zobaczyć zdjęcia żony??
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-03-07 10:22:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
--> lolo a to nie lepiej było iść na jakieś studia albo kurs, taniej by wyszło niż ożenek, i spokój byś miał ;-), pytam się bo ja za pół roku też popelnię ten błąd.
Dobra przeproaszam wszystkich za zboczenie z głównego tematu tego postu. Wniosek jest taki, że lustarzanki tanieją i to lustrzanki są już konkurencją dla zaawansowanych kompaktów a nie odwrotnie.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-07 10:50:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekaw jestem np do ilu spadnie D50 do pazdziernika ;) bo zeby wprowadzili cos nowego z jego segmentu w pazdzierniku/listopadzie to raczej nie licze
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-07 10:58:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dlaczego chcesz D50 ??
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-07 12:29:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem pod wrażeniem, ściagni żonę tu do nas!!

Co do nikona - jak masz szkła to wybór staje sie prosty (mimo tego ja się canona pozbyłem i tylko tego szkła mi żal).
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-07 12:44:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus - z wielu powodow - pasuje mi jak zaden inny jesli chodzi o ergonomie- chodzilem i ogladalem mase lustrzanek - bawilem sie menu - sprawdzalem jak lezy mi w dloni itp - Nikon najb mi "pasuje" - nie bez znaczenia dla mnie jest tez cena samego body - poza tym jesli chodzi o D70s nie ma w nim az tak wielu przydatnych mi rozwiazan, ktorych nie ma D50 aby doplacac ponad tysiac - lepiej dolozyc te 1000 do szkla IMHO
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-07 12:46:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lolo - gratuluje zony !! Piekny dorobek
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-07 12:53:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
IMHO gdybym miał brać nikona wziąłbym D70 zamiast D50 - D70s jak wspominasz droższe troszkę. najwazniejsze, że tobie pasuje i na 100% da się nim doskonałe zdjęcia robić, mnie osobiście nie pasuje zupełnie, ale dla każdego według potrzeb.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-07 13:53:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus - tak z czystej ciekawosci - czemu tak nie podzedl D50 - a co tak sie spodobalo w Olku ?
Jak to mowia czlowiek nie krowa i zdanie moze zmienic tym bardziej, ze zakupy planuje dopiero kolo pazdziernika....
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-07 14:07:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiesz ja nikogo nie chce namawiać, bo to nie sprzęt robi zdjęcia a człowiek i każdemu co inego pasuje.
Dla mnie ISO 200 jako minimum jest niedopuszczalne, kart SD równiez nie śa moimi ulubionymi nośnikami.
W olku najważniejszy był DOSKONAŁY obiektyw w kicie z E-1 i to, że body ma wszystko wyrzucone na korpus i nie grzebałem w menu jeszcze podczas żadnej sesji, to dla mnie ważne.
To tak w supertelegraficznym skrócie.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa