fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Jaki aparat wybrac?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
murek
fotografia cyfrowa
2006-02-15 09:31:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
witam wszystkich
znalazlem wasz serwis i bardzo sie ciesze poniewaz jestem na etapie kupna dobrej cyfrowki i nie wiem co wybrac?
zastanawiam sie nad 3 modelami aparatow i prosilbym wszystkich o udzielenie dostatecznych opinii na ten temat abym mogl sie zdecydowac.
chodzi o modele: canon s2is. sony h1 i nowosc na rynku samsung pro 815.
czekam na informacje i serdecznie z gory dziekuje.
pozdrawiam wszystkich
murek
fotografia cyfrowa
Behemoth
fotografia cyfrowa
2006-02-15 17:01:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja osobiście polecał bym Samsunga pro 815.To wyższa klasa od h1 i s2is i mimo wszystkim negatywnym komętażom które krążą po różnych forach tym aparatem można robić naprawde wyśmienite zdjęcia.
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-02-20 08:39:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z soniaka bym zrezygnował bo ten aparat jest jakiś taki niedorobiony i nie ma dobrych opinii, samsung to też nie wiadomo co, a canon to jest canon. Z tych trzech Canon to chyba najlepszy wybór. A ile kasy możesz przeznaczyć?
fotografia cyfrowa
Spawn
fotografia cyfrowa
2006-02-21 14:46:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
canon A620, a jeśli możesz dołożyć trochę kasy to G6 - wymiata pośród kompaktowych cyfrówek....ogromnym + jest jasny obiektyw.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-02-21 15:49:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Masz tu Olympusa E-300 z obiektywem za 2100 http://www.fotoexpert.pl/kamery-cyfrowe-produkt-1106.html i jeszcze Ci na filtry i kartę pamięci zostanie. A jak chcesz więcej wydać weź E-500.
Za taka kasę to o kompaktach zapomnij, nawet najlepszy kompakt nie zastąpi lustra.
fotografia cyfrowa
Trigon
fotografia cyfrowa
2006-02-23 19:00:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Słuchaj Magusa....ma chłop 100% racji :)
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-02-24 16:34:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolega murek to musi sprecyzować ile pieniądzów ma bo pomiędzy Sony H1 a Samsungiem to jest prawie 1000 PLN różnicy. i dwie klasy jakości. Musi nam powiedzieć co oczekuje od aparatu, czy jest artystą, profesjonalistą, amatorem, czy będzie strzelał foty u cioci na imieninach czy woli robić makra robaczków itd. bo bez tego to trudno cokolwiek powiedzieć.
fotografia cyfrowa
asot
fotografia cyfrowa
2006-02-27 17:55:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powinien również wykazać troszkę inicjatywy a nie podał 3 modele aparatów i oczekuje odpowiedzi :/

Człowieku, dla kogo ma być ten aparat ? Dla nas czy dla ciebie ?

Nie wiesz że ile ludzi, tyle opinii ...


Poszperaj w necie - porównaj aspekty techniczne i wybierz ...

Każdym aparatem można zrobić dobre zdjęcie ;)
fotografia cyfrowa
kate_rinka
fotografia cyfrowa
2006-03-04 10:26:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam. Nie chcę zakładać kolejnego tematu z pytaniem-podklejam się,więc pod ten. Słuchajcie potrzebuję pomocy w wyborze aparatu. Jak na razie mam kieszonkowego Soniaka Cyber shot. Chciałabym kupić coś lepszego do 1500 zł. Możecie mi doradzić co wybrać? Myślę o Minolcie Z6-warto,czy raczej szukać u innego producenta? Będę wdzieczna za szybką odpowiedź.Pozdrawiam.Kaśka
fotografia cyfrowa
lowca
fotografia cyfrowa
2006-03-04 12:26:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W Minolte bym się nie pakował bo zbankrutowała, ale ponoć z ewentualnym serwisem ma nie być problemu. Polecam stronę http://www.recenzje.net.pl/
fotografia cyfrowa
ELNA
fotografia cyfrowa
2006-03-04 12:35:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy ktoś pracował na samsung pro 815 i co może powiedzieć na temat jego wad i zalet.
fotografia cyfrowa
ELNA
fotografia cyfrowa
2006-03-04 19:11:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ejże, już tyle godzin czekam i żadnej odpowiedzi!
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-03-04 19:15:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Elna. może nikt go nie ma ?
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-03-06 13:03:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
obawiam się, że Samsung jest na tyle nowy i nie znany że niewiele osób go ma. Z opisów wynika że jest całkiem, całkiem,
fotografia cyfrowa
ELNA
fotografia cyfrowa
2006-03-06 13:24:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No właśnie, ale opisy też służą do zareklamowania towaru, a wszystkie problemy dopiero może określić użytkownik. Patrzyłam również na stronę http://foto.recenzja.pl/1170/, ale tam nie ma również ani jednej opinii.
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-03-06 13:32:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wydaje mi się, że jest za drogi i przez to mało popularny, a do firmy która robi miksery, odkurzacze i przy okazji aparaty nie każdy ma zaufanie, muszą sobie na nie zapracować i ponadto jest kilka innych aparatów za mniejszą kasę z podobnymi parametrami.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-06 14:05:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ELNA DSLR'a sobie zafunduj, nie warto bawić się za taka kase w hybrydę jeśli chce się fotografować dobrze, to dobre jest dla ludzi fotografujących tylko na wakacjach bo maja wszystko w "kupie".
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-03-06 14:23:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magnus ma rację, jak juz masz wydawać tyle kasy na Samsunga, a on kosztuje w okolicach 2700, to za tą kase kupisz już pożądną Lustrzankę, co prawda podstawę ale na jakiś drugi fajny obiektyw sobie dozbierasz. Na allegro za ta kasę kupisz już Canona 350D, albo Nikona D50, nawet D70 być znalazła, Olka E-500 albo Olka E-300
fotografia cyfrowa
Chet
fotografia cyfrowa
2006-03-06 14:32:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
finansowo lustrzanka ma jedna wade - zacheca do zakupu dodatkowych obiektywow :-)

kupujac kompakta nie ma takiego problemu.

co nie zmienia faktu ze w tym przedziale cenowym 2x bym sie nie zastanawial nad zakupem lustrzanki ;-)

pozdr.
fotografia cyfrowa
ELNA
fotografia cyfrowa
2006-03-06 14:32:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magnus, a czy to źle jak wszystko jest w kupie, a idziesz na szlak ok. 30km i odpada trochę kilogramów do dźwigania. Właśnie mam dylemat, teraz olek-500 jest w ofercie z dwoma obiektywami i cenowo to prawie jak samsung , i tu rodzi się pytanie dodatkowe, dlaczego wartość cenowo jest porównywalna, gdzie w jednym przypadku to lustrzanka do tego z dwoma obiektywami, a w drugim kompakt)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-06 14:41:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo to świetny kompakt, ale obiektywu w nim nie zmienisz. Olek E-500 to świetny sprzęt, i osobiście uważam, że nawet nie mozna smsunga z nim porównywać, dopiero DSLR samsunga, który się pokaże mozna będzie przyrównać. Ja uwielbiam olki, ale jak wolisz inną firmę to 350D czy nawet KM 5d jak najbardzie są dla Ciebie. E-500 z powodu ceny w doubel kit jest doskonałą propozycja.
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-03-06 14:46:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bierz. E-500, będziesz zadowolona. Z autopsji Ci powiem, ze kupiłem Panasonica Lumix FZ30 i mimo tego iż jest to naprawdę dobry aparat to już zaczynam zerkać na lustrzanki. Jednak Lustrzanka to jest to, jak kupisz nawet najlepszego kompakta to po jakimś czasie zacznie Ci brakować. Warto chyba jednak nosić ten drugi obiektyw w plecaku,
fotografia cyfrowa
ELNA
fotografia cyfrowa
2006-03-06 15:08:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo Wam dziękuję za porady, pewnie będzie to Olek, ale jeszcze trochę poczekam
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-06 15:09:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MOzna go nawet w domu zostawić, na allegro sprzedać, lub mnie podarowac ;-D E-300 równiez jest dobrym aparatem i nie ma się w nim do czego przyczepić po wgraniu nowego oprogramowania.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-06 15:21:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak czytam i czytam o tych Olkach - moglby sie ktos pokusic o konstruktywne porownanie np E-500 z D50 ??
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa