fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Gazety fotograficzne
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
puszek
fotografia cyfrowa
2006-10-29 20:50:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chcę sobie kupić gazetę fotograficzną . jakie polecacie???
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-10-29 22:41:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
foto video
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-10-29 23:22:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zalezy co cie interesuje... jezeli fotografia czarno biala to polecam biuletyn fotograficzny... a lepsze... jak zapomnialem kupic jeden numer i zamowilem archiwalny to przyslali mi za 7,50 zl czyli przesylke wzieli za siebie a ja zaplacilem normalna cene jak w sklepie z dostawa do domu.. polecam ze wzgledu na przyjaznosc i tresci :)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2006-10-30 08:16:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CHIP FOTO VIDEO jeśli interesują Cię:
- testy i opisy sprzętu (body, obiektywy, kompakty, skanery, karty pamięci, oprogramowanie, itede)
- praktyczne porady odnośnie obróbki fotek
- artykuły praktyczne "jak focić... krajobraz, nocne, makro, [...]"
- reklamy sprzętu ;)
- konkursy dla czytelników
- jeden artykuł prezentujący dorobek fotograficzny (np. Czarny Kwadrat, Rovencal się doczekali publikacji w FVD)

fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-10-30 09:01:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
IMHO jest tylko jedna gazeta fotograficzna, którą warto czytać (czytam wszystkie by co miesiąc utwierdzić się w tym przekonaniu) POZYTYW
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-10-30 09:43:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sama czytam
biuletyn fotograficzny
i
pozytyw
zerknij na ich www to sie przekonasz czy cie to interere
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-10-30 10:09:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czytam czasem biuletyn, ale to raczej w empiku ;> bo mnie nudzi zbyt duże teoretyzowanie.
Brakuje mi w pozytywie pozycji które kiedyś byłay "polemiki" i felietony prof. Błońskiego. - ale wartośc fotograficzna pozytywu wzrosła - to jest gazeta o zdjęciach a nie jak reszta kolorowych polskich gazet o sprzęcie.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-30 10:45:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pozytyw zdecydowanie najlepszy chodz czasami ciezko go dostac. Czasami tez sadze, ze jest bardzo ograniczony do waskiej grupy odbiorcow i w niektorych tekstach autorzy uprawiaja patrzenie z gory na potencjalnego czytelnika. Ogolnie w Pozytywie nie ma porad jest to raczej pismo, ktore prezentuje prace niz doradza czy testuje sprzet. Dla bardziej pocztkujacych polecam Foto Kurier.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-10-30 10:55:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przypomniał mi się felieton prof. Błońskiego w którym pisał, że mieszka w bloku i ma ciemnie w pokoju zrobioną i jak pracuje z powiększalnikiem a ktoś wtedy windą jedzie to mu napięcie spada i niedoświetla odbitki ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa