fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
[stowarzyszenie] Dla ludzi zainteresowanych fotografia (poszukiwani rzetani członkowie załorzyciele)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-31 22:29:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ennio: Widze, ze czepiasz sie szczegolow. Nikt tez nie powiedzial, ze bede prezesem. Z powodu jednego bledu tez nie widze powodow aby miec asystenta. Nie watpie, ze sam nie popelniasz bledow.
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2006-10-31 22:58:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oj, Saint, błędów jest tutaj bez liku, oczywiście, że sam popełniam błędy, nie odbieraj tego osobiście, znam wielu mądrych ludzi dyslektyków, którzy posiłkują się "asystentami" w swojej karierze
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-31 23:27:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ennio: zajmij sie czyms innym bo bijesz piane.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-01 22:33:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jako "asystenta" proponuję Firefoxa 2 - ma sprawdzanie błędów w okienkach tekstowych. Problem powinien więc załatwić :)
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-11-08 00:21:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na moje forum (http://www.aparatycyfrowe.net.pl/index.php?c=10), na którym utworzyłem specjalne działy dotyczące stowarzyszenia, w których sprobujemy zorganizować spotkanie i powołanie stowarzyszenia do życia. Myślę tez, ze w niedrugim czasie dorobimy sie strony internetowej i forum, ale w chwili obecnej nie jest to priorytetem. Proszę o rejestracje na forum, zapewniam, że nie będę wykorzystywali w żaden sposób waszych mali chodzi głównie o bezpieczeństwo, rozpoznawanie siebie na wzajem i ochronę przed niepotrzebnym spamem.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-11-13 12:52:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szkoda, ze jak przychodzi co do czego nikt sie juz nie chce wypowiedziec i caly zapal zniknol :(.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-11-13 16:37:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To dziwne bo niczego od ciebie nie dostalem.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-11-20 11:56:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Milo mi poinformowac, ze przy dworcu kolejowym w moim miescie (Skierniewice - w pol drogi do lodzi i warszawy) udalo mi sie prawie wynegocjowac lokal, ale wszystko bedzie jasne w piniedziake - czyli za ok tydzien - kiedy udam sie na finalne negocjacje z pkp dworce kolejowe. Czeka mnie zapewne troche pracy gdyz lokal znajduje sie w kompleksie zabytkowego dworca i jest w zlym stanie w srodku nie mniej jak prace remontowe zostana ukonczone zawsze osoby ktore by byly towarzyszone w naszym towarzystwie mogly by liczyc na udostepnienie studia w miare mozliwosci.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa