fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
[stowarzyszenie] Dla ludzi zainteresowanych fotografia (poszukiwani rzetani członkowie załorzyciele)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-30 10:40:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Stowarzyszenie powstaje w wyniku podjęcia przez co najmniej 15 członków założycieli uchwały o założeniu stowarzyszenia. Forma prawna stowarzyszenia zarejestrowanego jest odpowiednia dla grupy osób (minimum 15 członków), które chcą wspólnie działać i realizować wyznaczone przez siebie cele. Członkowie stowarzyszenia sami decydują jaką działalnością chcą się zajmować."


Szukam człownków zalorzycieli (Warszawa i okolice) do rejestracji stowarzyszenia związanego z fotografia, a właściwie Towarzystwa Fotograficznego. Osoby zainteresowane prosze o kontakt na privie.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-10-30 10:41:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szkoda, że Warszawa - zbyt daleko dla mnie.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-30 10:43:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus: glowny problem to zebrac te 15 osob w jednym miejscu zzeby spisac protokol zalorzycielski, ale jak masz ochote i bedziesz mial czas aby wpasc do warszawy na taki spotkanie to zapraszam.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-10-30 11:17:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fajny projekt :)
niestety mi do Wawy teraz nie po drodze.
Powodzenia :)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-10-30 11:29:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A mi po drodze i przemysle sprawe :)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-10-30 11:53:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To fajnie, że Towarzystwo, itp, ale chciałem zapytać - czemu to miałoby służyć?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-10-30 12:02:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
np. propagowaniu wiedzy fotogrficznej...
-M
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-10-30 12:06:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cel szczytny, ale czy w chwili obecnej nie posiadamy odpowiednich środków/struktur do tego celu?
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-10-30 12:39:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlloty... kazda inicjatywa jest dobra... bo ja np wole sie z kims spotkac i pogadac niz psuc oczy od monitora 60mhz :P :P :P:D przykladem jest moj dzisiejszy wyjazd prawda M ?? :D
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-10-30 13:35:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale czy zaraz trzeba do tego towarzystwo powoływać? Nie mnóżmy bytów ponad potrzeby - jeśli już ktoś chce powoływac towarzystwo, to wg mnie dlatego, że chce osiągnąć cel, który da się osiągnąć tylko za pomocą założenia towarzystwa. Inaczej będzie to sztuka dla sztuki.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-30 14:19:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rozwiazania organizacyjne, sa o tyle dobre, ze mozna od miasta uzyskac np. lokal na dzialalnosc kulturalna mozna tez dostac granty na taka dzialalnosc z UE czy ze srodkow rzadowych w koncu mozna dostac 1% z podatku od ludz jako organizacja pozytku publicznego.
fotografia cyfrowa
zazy
fotografia cyfrowa
2006-10-30 15:14:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No ja np. pracuję i mieszkam w Wawie. Również przemyśle sprawę.

Saint - można więcej konkretów ? Też sie zastanawiam po co od razu lokal, granty itp. Nie można się spotkać normalnie na browarku czy plenerze ? :)

Pozdrawiam,
Szymon
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-10-30 15:55:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aaaa, to ja, Saint, zaczynam rozumieć ideę - można dostać lokal, w lokalu np. zorganizować wystawę prac członków, za kase można organizować warsztaty... I teraz to nabiera rumieńców! Może w Krakowie coś takiego też zorganizujemy?
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-30 16:00:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zazy: Ja posiadam kompletny sprzet studyjny ... lampy, wieszaki, statywy i inne duperele ... wszystko lezy w piswnicy jest wykorzystywane okazjonalnie gdyz z regoly wynajmuje studio w warszawie jesli byl by lokal mozna by bylo organizowac w nim warstaty studyjne z modelkami ... to jedyniue przyklad. Granty i dotacje przez to mozna organizwoac wewneczne konkursy, zkupic sprzet czy oprogramowanie z ktorego osoby stowarzyszone mogly by korzystac. Zakladajac to, ze ktos ma ograniczone srodki finansowe, nie ma tylu pieniedzy aby kupic bardzo dobry aparat, a ma checi i umiejetnosci lub chcialby czy chcialby sie cczegos nauczyc lub zrobic jakis ciekawy projekt to dzieki organizacji latwiej jest wyrwac dotacje na realizacje takiego projektu czy korzystac z dobrego i drogiego sprzetu ktory moglby byc udostepniony w jakis sposob. Inna rzecza jest to ze producenci latwiej nawiazuja kontakty z organizacjami niz z osobami mowie tu z doswiadczenia. Moim zdaniem kazdy wniesie swoje 3 grosze i napewno cos z tego wyjdzie ... i nie mowie tu o strikte materialnej swerze bo czasami bardziej istotna rzecza sa kontakty niz inne rzeczy.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-30 16:02:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlloty: moze nie wszystko na raz zawsze mozna zrobic odzial regionalny nie widze najmniejszego probleu, ale na poczatku trzeba zebrac ludzi z motywacja i z checiami, ktore nie umkna po 15 mintach.
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2006-10-30 19:09:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Saint liczysz na dotacje z UE? czy lubisz wypełniac skomplikowane sprawozdania do MF?
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-30 19:18:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PREZES_KGT: lubie dostawac dotacje z UE ;). Dlaczego sadzisz, ze wszystko zrobie sam po to ludzie organizuja sie w grupie aby podzielic sie obowiazkami.
fotografia cyfrowa
zazy
fotografia cyfrowa
2006-10-30 20:41:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Saint - ok, dzięki za odpowiedz. Powiedzmy, że mnie przekonałeś ;) Jestem za.
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2006-10-30 20:56:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Saint to twoja pierwsza inicjatywa?
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-30 21:56:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PREZES_KGT: ksiazke piszesz? powaznie to robilem juz jedno stowarzyszenie.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-10-31 06:42:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odnoszę wrażenie, że Saint co najmniej trochę wie, o czym pisze. Jeśli o mnie chodzi, to jestem "za". Beam me up, Saintty! ;))
fotografia cyfrowa
shaddixx
fotografia cyfrowa
2006-10-31 10:45:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jezeli poparcie skromnego studenta sie przyda to jestem za. Od roku szukam jakiegos punktu zaczepienia w stolicy ale takich inicjatyw jest przeokrutnie mało.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-31 20:28:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciesze sie, ze kika osob zadeklarowalo swoj udzial ... narazie pracuje nad jakims projektem statusu postaram sie tez zakupic jakas domene i postawic na niej forum aby łatwiej sie rozmawialo osoba zainteresowanym ewentualnie chwilowo utworze specjalny dzial na moim forum.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-31 21:09:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem.
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2006-10-31 21:37:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jako prezes musisz znależć więc asystenta, który nim nie będzie, piszę poważnie i bez prześmiestwa
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa