fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Krok do tyŁu.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Migawa
fotografia cyfrowa
2006-11-07 20:30:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z przykrością muszę stwierdzić, że serwis Obiektywni zrobil krok do tylu. Publikacja 20 zdjęć tygodniowo to "lekka" przesada. Znów będzie ilość a nie jakość i wiele dobrych prac pozostanie w tlumie niezauważonych. Jeszcze bardziej smutne jest to że ten krok jest raczej nieodwracalny, bo jak wytlumaczyć komuś kto zaplacil swoje 50 zlotych, że to byl bląd i teraz może publikować np 7 zamiast 20 zdjęć?
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-11-07 20:41:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie 20 tylko 10 w galerii i 10 w PF. Ja wpłaciłem tydzień temu i jak dotąd wstawiłem jedno.

A pewnie jutro pokażę drugie... :-)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-07 20:46:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dokladnie nie gonmy w pietke - watpie aby ktos komu w miare zalezy na folio wrzucal co tydzien 10 prac - malo realne,,,,
fotografia cyfrowa
Migawa
fotografia cyfrowa
2006-11-07 20:53:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
OK, jpk i Calme są porządni, ale co z resztą? ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-07 20:55:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Migawa to bedzie zalezalo od ilosci wykupionych kont moim zdaniem - narazie wiele osob jest na okresie testowym jeszcze - wiec trudno powiedziec - trzeba by patrzec na statystyki ile przybywa zdjec po tej zmianie hmm
fotografia cyfrowa
hartman
fotografia cyfrowa
2006-11-07 20:55:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pozyjemy zobaczymy, regulamin mozna chyba zmienic...nie??
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-11-07 20:58:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a moderowac sie nie bedzie takich kont?
e, jutro wrzucam 20 gniotów ;)
fotografia cyfrowa
Migawa
fotografia cyfrowa
2006-11-07 20:59:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hartman- wyobraź sobie np. że kupujesz abonament Cyfra+ i po pól roku wylączają ci polowę programów. To nie takie proste
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-07 21:10:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wg mnie to dobry pomysl ale i nie obszedl sie bez wad.. bo... serwis zarobi a my bedziemy mogli puszczac wiecej zdjec... ale jak wspomniano wiele prac moze zostac niezauwazonych wiec wtedy zapewne zwiekszy sie "szybkosc zycia" na obiektwynych.... sa jeszcze przypuszczenia ze serwis zasypia gnioty.. ale "gniociarze" lub poczatkujacy nie bede placic 50 zeta zeby wrzucic TYLKO wiecej zdjec...

dzieki temu serwis zarobi kasiore a wg mnie nadal sie nic nie zmieni. skoro juz sie nie zmienilo... :D
fotografia cyfrowa
hartman
fotografia cyfrowa
2006-11-07 21:12:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale gdyby dali 50kb do fotki na start wiecej i decyzje o zmnieszeniu ilosci, jestem ciekaw...... nie, tak tylko se marudze......, ale z drugiej strony placic by wrzucac jakies padaczki...nie az tak chyba zle nie jest z ludzmi
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-07 21:24:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dokladnie. ja uwazam ze ci co beda placic to nie dla ilosci zdjec a jako darowizna na utrzymanie serwisu imho. ale zawsze sa wyjatki ;)
fotografia cyfrowa
jalens
fotografia cyfrowa
2006-11-08 00:09:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmmm, a ja jestem słabym człowiekiem i przez pierwszy okres - jak się obawiam - nie będę mógł się powstrzymać od wsadzania rozmaitej padaki do oporu. Tak czy inaczej, kiepskie zdjęcia są albo ignorowane, albo zjeżdżane równo. Za jakiś czas mi pewnie przejdzie i powywalam gnioty w ramach porządkowania portfolio, aczkolwiek najgorsze i najbardziej zjechane zostawię sobie na pamiątkę w "Tylko w portfolio". Przedmówcom gratuluję dojrzałości i hardości ducha. Sam postaram się dorosnąć, ale dam sobie na to trochę czasu.
Z uśmiechem, trochę zawstydzonym.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-11-08 06:30:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Imho trzeba nazywać rzeczy po imieniu bez patrzenia na gwiazdki. Jak gniot, pisać ze gniot i -1. Może taki radosny opłacony gniototłuk się zastanowi zanim fotę powiesi.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-08 07:34:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roa, cos w tym jest, bo placic i jeszcze zostac zjechanym za zdjecie to troche glupio, nie?

fotografia cyfrowa
eM_Ha
fotografia cyfrowa
2006-11-08 07:49:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Roa, wydaje mi się, że komuś, kto jakiś już czas fotografuje Twój "gniot" z pewnością wystarczy do zastanowienia się nad tym, czy aby na pewno powinien był wieszać poddawane ocenie zdjęcie. Ale, jak pewnie zauważyłeś, wiele osób dopiero zaczyna swoją przygodę z fotografią. Nie pomożesz takim osobom nazwyając ich "gniototłukami" i wstawiając ocenę -1 bez podpowiedzi, co mogą zrobić, by poprawić jakość swoich prac. Nie zapominaj, że Ty też kiedyś zaczynałeś.
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-08 10:10:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
eh tam gledzenie takie.. zobaczycie ze nic sie nie stanie.. NIC sie nie stalo do tej pory to co dalej ma sie stac
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa