fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
szybka reka moderatora:)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Chet
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:22:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Papkin - czlowiek to tez zywa istota, nie da sie zrobic dwoch identycznych zdjec. odnosnie roznic w wieszanych tu fotach - zgadzam sie z Toba w pelni. dlatego sam ograniczam sie do komentowania i oceniania tematow ktore sa mi bliskie. znam Twoje zdjecia, ale nie zamierzam sie wymadrzac skoro nie mam do tego podstaw.
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:28:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zbyt dużo w serwisie jest wizjonerów,a fotografia to chyba nie jest tylko to by pokazywać jakieś swoje wizjonerskie obrazy,fotografia to też pokazanie tego co popularne,znane ale widziane z perspektywy autora fotografi.
Tak samo jak w muzyce jedni słuchają disko polo inni muzyki klasycznej,ale czy osoba lubiąca disco polo jest w czymś gorsza ,albo na odwrót.
U jednych radość i wzrószenie wywołuje prosty rytm,słowa dla innych dżwiąk skrzypiec jest urzekający,ale jedni i drudzy powinni być dla siebie wyrozumiali.
tak samo jak w fotografi,malarstwie artystycznym i wielu innych dziedzinach sztuki.
Najgorsze jest to jak jeden drugiemu próbuje narzucić swoje racje,jest demokracja w końcu czy komuna nadal ponuje.
fotografia cyfrowa
niko
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:29:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czy takie zdjęcie byście wyrzucili czy nie ?
http://www.worldpressphoto.nl/index.php?option=com_photogallery&task=view&id=563&Itemid=137&type=&selectedIndex=3&bandwidth=high
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:31:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fakt jest faktem,że niektóre fotki gniotki wiszą kilka dni inne znikają szybciej i tego nie rozumiem.wiem,wiem zaraz mi powiecie ,że mam koszyczek przy każdym zdjęciu,ale nie chce mi się bawić w moderatora.
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:32:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Też nie posiadam podstaw by się wymądrzać,dlatego bardzo rzadko komentuje jakiekolwiek fotografie.
Nie posiadam wykształcenia w tym kierunku,dlatego moje rady na niewiele by się przydały a wręcz mogłyby sprowadzić niepotrzebnie innych na złą drogę,złą drogę w fotografi oczywiście.Najgorsze jak powiela się błędy innych.
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:33:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
papkin, jestem krytyczna, szczegolnie w stosunku do siebie:) nie dostaje orgazmu, ogladajac swoje zdjecia. bardzo, ale to bardzo duzo im brakuje:) co mnie nawet cieszy, bo wiele jeszcze jest przede mna:)

chet, nie czuje sie na silach:) nie porywam sie na zadania, ktore w obecnej chwili mnie przerastaja;) a moze nigdy nie dorosne:)
bardziej do mnie przemowi brak komentarza, niz komentarz byle jaki, ale ile osob tyle opinii:)

calme, zgadzam sie z toba:) jeszcze raz podkresle, ze nie mam pretnesji o wymoderowanie zdjecia. co wiecej, naprade mnie to bawi:)
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:36:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga74-to co piszę nie było bezpośrednio skierowane do Ciebie,ale jak pojawił się taki post na forum to chciałem też swoje zdanie napisać,nie ma się o co obrażać.
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:37:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
albo dodać kategorię "Koty" !!!! ;-)
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:39:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie obrazam sie:)
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:41:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zresztą nie wiem po co się wysilam z pisaniem czegokolwiek,postaram się jeszcze bardziej ograniczyć z moimi wypowiedziami.
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:47:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pawel, tak naprawde, zdjecia maja nas wlasnie cieszyc, wiec aparaty w dlon i w plener, to najlepsze co mozna zrobic:)
ok, wracam do pracy, milo sie rozmawialo:)

pozdrawiam serdecznie
agnieszka
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-11-09 14:14:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tak swoja droga, pisalem juz zreszta kiedys, moderuja ludzie wiec iles tam procent sytuacji watpliwych musi sie zdazyc, na 100 wymoderowanych fot 10 bedzie dyskusyjna, i nic tego zmieni
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-11-09 14:19:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"nie dostaje orgazmu, ogladajac swoje zdjecia. bardzo, ale to bardzo duzo im brakuje:) co mnie nawet cieszy, bo wiele jeszcze jest przede mna:)"

Orgazmów czy zdjęć ??
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-09 14:25:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehehe :)))) Jedno nie wyklucza drugiego chyba
fotografia cyfrowa
Chet
fotografia cyfrowa
2006-11-09 14:34:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i w ten sposob Magus polaczyl 2 watki ;-) moderacja i nieprzyzwoitosc ida w parze ;-D
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-09 14:35:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
SpazMod :]]
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-14 12:35:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zaczynam sie Was bać :P :>
fotografia cyfrowa
nameless
fotografia cyfrowa
2006-11-16 23:54:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@lonely_wolf: swiadomosc, ze Ciebie kiedys wymoderowali jest poddbudowująca, naprawdę :) od razu mi lepiej ;) Co do dyskusji, to IMO wszystko jest lepsze, niż szablon.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa