fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
szybka reka moderatora:)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-09 11:31:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-75690.php
przyczyna:
Niestety, ale jakość zdjęcia jest niewystarczająca aby zostało zaprezentowane w galerii fotograficznej. Zdjęcie niewątpliwie posiada wartość, ale jest ona dostrzegalna praktycznie tylko dla autora. Zwierzęta są bardzo popularnym tematem fotograficznym. Fotografujący powinien pamiętać o odpowiedniej jakości zdjęcia, ostrości, kompozycji i tonacji.

witam, bardzo szybkie działanie. tylko pogratulować,
moja odpowiedź powinna brzmieć: "gadanie nasrać na nie";) a na powaznie, zdjecie nie jest mistrzostwem swiata, ale proponuje bardziej przylozyc sie i nie wypisywac wyklepanych formulek. uwazam, ze moderacja jest wykonywana praca, a prace trzeba wykonywac z zaangazowaniem, nie nalezy powielac schematow. warto wiec wykazac odrobine inwencji i wybic sobie z glowy wykorzystywanie opcji copy/paste:)

ps. nie mam emocjonalnego stosunku do zdjecia
ps2. jakosc, ostrosc, kompozycja, tonacja wg mnie kolejny banal:) prosze o konkrety

pozdrawiam serdecznie
aga74
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2006-11-09 11:34:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jako robiący dużo fotografii kotom dołożę swoje dwa zdania..

zdjęcie nie powala , ma małe mankamenty techniczne (szczególnie) na czarnym kotku, ale ogólne wrażenie pozytywne , koty się świetnie komponują...

wg mnie powinno pozostać...
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-09 11:41:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga 74 ja rowniez nie widze powodow do takiego ostrego komentarza. ale ile ludzi tyle zdan
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-11-09 11:44:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak to jest pisac watek w takim podlym forum?
fotografia cyfrowa
kleofas
fotografia cyfrowa
2006-11-09 11:44:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak, prawdziwe dzieło sztuki...
Nawet przymierzając do fotografii innych kocich artystów to raczej co najwyżej średnio.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-11-09 11:50:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga74 wiesz jak działa moderacja w tym portalu? Pytam czy znasz zasady - bo wnioskując po tytule jaki nadałaś wątkowi i twojej wypowiedzi to nie znasz.
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2006-11-09 11:57:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-75723.php

a ten cud pozostaje ;-)
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2006-11-09 12:06:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
już nie ma ...

aga74: przy zdjęciu na dole po prawej stronie jest taki koszyczek , gdy na niego klikniesz to się otwiera okienko i wybierasz powód dla którego zdjęcie ma zniknąć, zgłaszasz je do moderacji

ktoś musiał kliknąć i podać powód .... ale nie admin...
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-09 12:09:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
forum jak forum:) a moje zdjecie to gniot jakich wiele:)
nie lubie schematow, nie lubie szablonowych odpowiedzi i bezmyslnosci:)
moja wypowiedz tutaj ma na celu sklonienie do wiekszego zaangazowania pana/pani, ktorzy moderuja zdjecia. ja nie mam pretensji o moderacje:) slowo honoru:)

tutaj kolejny przyklad, dzialam na swoim portfolio oczywiscie:)
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-49136.php
powod: Niestety, ale jakość zdjęcia jest niewystarczająca aby zostało zaprezentowane w galerii fotograficznej. Zdjęcie niewątpliwie posiada wartość, ale jest ona dostrzegalna praktycznie tylko dla autora. Fotografowanie roślin jest bardzo popularne, dlatego też dobre zdjęcie musi posiadać odpowiednią ostrość, kompozycję oraz posiadać wartość artystyczną.

nie wiedzialam, ze wrobel to roslina:)

ps. mam nadzieje, ze ktos z was zrosumie o co mi chodzi:)
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2006-11-09 12:13:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga74: heehehheeh....

przypomniał mi się film "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" w którym to turek handlujący kożuchami na każdą sytuację miał tę samą treść na kartce ....
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-11-09 12:16:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w taim razie moderacja powinna byc bez zadnego uzasadnienia
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-11-09 12:21:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie nic nie wymoderowali,ale doskonale cię rozumiem i czasami jak widzę tyle pięknych gniotów z dobrymi ocenami to mi się słabo robi(twoje do gnotów nie należy)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-11-09 12:23:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lonely_wolf,moderacja powinna być rzeczowa i fachowa a nie na zasadzie ,że klikam na koszyczek bo mi się nie podoba a moderatorzy to zaraz usuną.
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-09 12:43:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
loney_wolf zdecydowanie wole brak uzasadnienia, niz wklejony szablon:)

jeszcze raz podkreslam, moderacja jest potrzebna, wrecz niezbedna. nie mam pretensji, nie odczuwam zalu, nie placze i nie wyrywam wlosow z glowy:)
prosze tylko o wieksze zaangazowanie:)

fotografia cyfrowa
Chet
fotografia cyfrowa
2006-11-09 12:50:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aga - a Twoim zdaniem moderatorzy sa tutaj na etacie czy robia to z dobrego serca?
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-11-09 12:50:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szczęście że ja jestem sam dla siebie moderatorem i wywalam to co wydawało mi się dobre kilka dni temu,a po pewnym czasie aż strach to oglądać,dlatego ja nigdy nie będę miał bardzo rozbudowanego portfolio.
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-09 12:57:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chet, jak to sie mowi dobrymi checiami to jest pieklo wybrukowane;)
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:04:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Każdy powinien być niesamowicie krytyczny wobec samego siebie,wobec tego co robi,powinien sam sobie poprzeczkę ustawiać coraz wyżej i nie oglądać się na nikogo.Będę teraz rzadziej dodawał fotki,ale będę się starał by były naprawdę interesujące.A wysokie oceny do niczego nie prowadzą bo poprostu nie rozwijamy się,niskie oceny bez doradzenia co jest nie tak w fotografi też nic nie daje.Przez wysokie ocenianie obrastamy w piórka:) wydaje nam się że robimy najlepsze fotografie na świecie,a tak naprawdę jest tylko kilku autorów na obiektywnych którzy naprawdę znają się na fotografi a my pozostali robimy fotografie bardzo przeciętne.

Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:04:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tez bylem moderowany, moze z kilkanascie razy, nie na obiektywnych oczywiscie ale jednak
bez komentarza
nie mialem zadnego zalu, dla mnie wymowa byla prosta: zdjecie jest do niczego
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:05:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Słyszałżem ja nie tak dawno piękną sentencję dotyczącą moderacji... :D
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:05:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie tu wymoderowano kilka zdjęć - no i co z tego
albo były bardzo słabe, albo nie do tego portalu - nie ma o co drzeć szat.
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:08:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale jakimi kryteriami kierują się moderatorzy by stwierdzić co jest dobre a co nie?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:09:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bez moderacji portal nie istnieje mz - sposob na moderacje ? - b prostu robic coraz lepsze zdjecia
fotografia cyfrowa
Chet
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:13:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja sam sobie niedawno "wymoderowalem" foty i tez zadnego komentarza nie dostalem ;-)

chyba musze zalozyc jakis watek :-D

albo lepiej - zloze skarge na moderatorow ;-)

Aga - to moze zglos sie na moderatora i rob to bez dobrych checi ale za to najlepiej na swiecie i pisz przy kazdym wymoderowanym zdjeciu wypracowanie :-) spojrz czasem do galerii ile gniotow pojawia sie w krotkim czasie. dasz rade napisac do kazdego obszerne wyjasnienie swojej decyzji?
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2006-11-09 13:16:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może należałoby w serwisie ustalić tylko jedną kategorię fotografia artystyczna dajmy na to.
Albo serwis jest ogólnie dostępny,albo zróbcie serwis monotematyczny.
Osoba fotografująca modelki w studio co może mieć do powiedzenia osobie fotografująca przyrodę,która w ukryciu czeka czasami kilka miesięcy na jedno ujęcie które już się nie powtórzy nigdy.
Studyjna fotografie jest oczywiście również bardzo skomplikowaną dziedziną fotografi,ale wiele rzeczy można powtórzyć,w przyrodzie nie ma powtórek.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa