fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Sugestie dotyczące forum
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-12 16:48:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak od pewnego czasu po głowie mi się koleboce co następuje:
1. stworzenie opcji typu "śledź wątek" (nie chodzi o rybę o takim imieniu;), tudzież "ulubione tematy"
2. stworzenie wyszukiwarki forumowej

ad 1 - po dodaniu opcji można dodać powiadamianie mailem o nowych wypowiedziach i takie tam różne paskudztwa.
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-11-12 19:25:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ad.2: propozycja wielokrotnie już padała.
Nie wierzysz?
Przeszukaj forum ;-)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-12 20:17:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mi najbardziej nie odpowiada to ze jak jakis temat ma wiele stron to jak napisze wiadomosc to mnie cofa do poczatku.
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-16 11:57:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co do forum czyli ogolnie calego serwisu... wg mnie przydaloby sie cos takiego jak przykladowo na DIGarcie jest, przynajmniej mi sie podoba... chodzi mi o infotmacje o aktywnosci pod danym zdjeciem. ktos napisze komentarz, wystawi ocene to trzeba sie naklikac albo sprawdzic poczte email, a mogloby przeciez np tak jak w przypadku PW koperta wyskakuje to np pod "Wyloguj" moglo by sie pojawiac jakies male ikonka i napis 1 nowych komentarzy, 4 nowych komentarzy itp itd.

co wy na to?
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-11-16 12:07:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na forum MZ brakuje trzech rzeczy. Po pierwsze brakuje możliwości edycji własnych postów, po drugie brakuje hotlinków a po trzecie wyszukiwarki i to wszystko. Natomiast z chęcią widziałbym na Obiektywnych shoutboxa.
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-11-16 13:59:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I jeszcze taka pierdułka: żeby linijka z ilością stron w wątku była na górze, a nie na dole strony... :-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa