fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
STO PYTAN DO... :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
regis
fotografia cyfrowa
2008-04-15 12:51:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A to też zależy od konkretnej matrycy w danym aparacie.
Przykładowo z takiego starego Fuji S3Pro (dzięki jego nietypowej matrycy) można było uratować naprawdę sporą dawke informacji z przepalonych świateł. Inne aparaty odpadały w przedbiegach. Z nowszym S5 jest pewnie podobnie.
Teraz już nie pamiętam linków, ale jak znajdę to wkleję.
fotografia cyfrowa
mimosa
fotografia cyfrowa
2008-04-15 13:06:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
miałem na mysli naświetlenie miedzy 85 procent a 95 w info. wtedy sa jeszcze szczegóły ktore mozna uwydatnic.
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-04-15 14:44:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Testuję od aż 1 dnia 5D. Na tych zaledwie kilku wykonanych fotografiach widzę ogromną różnicę w stosunku do 20D jeśli idzie o miejsca pozornie wypalone. Okazuje się, że są tam ukryte dość istotne szczegóły. Porównując tylko te dwa aparaty, tego samego producenta zauważam więc znaczące różnice. Przypuszczam, że są one jeszcze większe w przypadku sprzętu różnych firm. Oznacza to tyle, że trzeba dobrze poznać możliwości posiadanej puszki i nie ma jednej recepty dla wszystkich cyfrówek.
Co do S3Pro to przyznam, że ta matryca zawsze mnie intrygowała. Mimo, iż nie jestem specjalistą od optyki wydaje się, że to rozwiązanie w Fuji ma swoje wielkie zalety.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-04-15 14:51:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa