fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wymoderowane zdjęcie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2008-04-04 15:30:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pytam nie złośliwie, lecz z czystej ciekawości, czy to zdjęcie jest naprawdę aż tak tragiczne żeby zostało wymoderowane,

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-285173.php

wiem że do arcydzieł pokazywanych na OB wiele mu brakuje, ale sądziłem że można też tutaj pokazywać zdjęcia odnośnie których oczekuje sie również wskazówek które mogą poprawić warsztat.


Teoretycznie powodem wymoderowania była ta regułka ;-)

Album rodzinny. Zdjęcia bliskich nam osób z reguły wiążą się z pozytywnymi i intensywnymi emocjami, co przysłania niejednokrotnie rzeczywistą wartość zdjęcia. Niestety, przez innych użytkowników tego rodzaju zdjęcie jest z reguły odbierane z niechęcią, dlatego też w wypadku zdjęć rodziny, dzieci i znajomych poprzeczka ustawiona jest znacznie wyżej.
fotografia cyfrowa
pattom
fotografia cyfrowa
2008-04-04 15:39:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
spokojnie:) większe gnioty przechodzą i życie toczy się dalej
zdjęcie nie jest super ale złe też nie jest, ot zwykły spacerowy pstryk
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2008-04-04 15:51:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tometczak, ja się nie denerwuję :-)

mam jedynie nieodparte wrażenie że panuje tutaj zasada równych i równiejszych ;-)



fotografia cyfrowa
KtoCieKocie
fotografia cyfrowa
2008-04-04 15:54:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przeciez nie jest wymoderowane tylko przesuniete do portfolio;)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-04-04 16:10:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Całkiem sympatyczny portret.

Nie przejmuj się, mi też wymoderowali i jestem z tego bardzo dumny, nie każdy może się pochwalić wymoderowanym zdjęciem powyżej 200 punktów... :-)))
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2008-04-04 16:23:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk, widziałem Twoje wymoderowane zdjęcia i również pozostaje to do dzisiaj dla mnie zagadką dla czego są wymoderowane,

tak jak już pisał, wstawiając ten portret nie liczyłm na oklaski lecz na wskazówki, ponieważ portret nie jest moją najmocniejszą stroną, tyle że teraz to już nie muszę na nie liczyć skoro zdjęcie jest portfolio, no ale jak mawiali starożytni Czechosłowacy "nie ma tego złego co by na drogę nie wyszło" ;-)
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2008-04-04 21:51:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na drugi raz nie tytuluj zdjec imionami, niech moderator mysli ze to nie jest zdjecie bliskiej ci osoby.
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-04-04 22:50:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moich jakoś nie moderują, zapraszam serdecznie ;)
fotografia cyfrowa
galiusz
fotografia cyfrowa
2008-04-05 00:48:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
KrisBe - z czasem okrzepniesz i nie będziesz się przejmował. Kilka moich zdjęć, całkiem nie najgorzej ocenianych przez użytkowników Obiektywnych wymoderowano w pierwszej godzinie po ich wystawienu, a te duzo gorsze (obiektywnie) wiszą sobie do dziś. Najsmieszniej było kiedy taki sam wpis jak ty dostałem pod fotografią świeżo narodzonego, milutkiego, ale całkiem obcego mi... kundelka a także zupełnie mi obcego dziecka sfotografowanego podczas procesji. Pozdrawiam serdecznie. Nie przejmuj sie i fotografuj dalej
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-04-11 22:38:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No, teraz to się wkurzyłam. Link do zdjęcia http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-284491.php
i tekst:
Ucieczka w BW. Stosowanie konwersji zdjęcia do czerni i bieli, sepii lub innych tonacji czasami jest wykorzystywane jako próba ratowania zdjęcia. Dobrze zrobione zdjęcie powinno swobodnie obronić się w wersji nieskonwertowanej. Pamiętaj o niepisanej zasadzie: aby zdjęcie dość dobrze wyglądało w BW musi bardzo dobrze wyglądać w kolorze.
Nieciekawy temat. Szanowny autorze, podstawą w fotografii jest ciekawy i potrafiący zainteresować odbiorcę temat. Czy naprawdę temat tego zdjęcia może wzbudzić emocje w odbiorcach?
No żesz kurde, zrobiłam w sepii, bo zabytkowy pomnik moim zdaniem tak lepiej wygląda. Ustawiłam od razu sepię w aparacie. Wersję w kolorze mam również i niczego nie ratowałam, bo jakość jest dobra.
Nieciekawy temat? Nie wzbudza emocji? Wrrrrr... Jestem okropnie zła
Nie zgadzam się z moderacją i protestuję! Wrrr! Wrrr! Nie podchodzić, bo gryzę ;-/
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-04-11 22:55:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale ta sepia jest strasznie różowa...
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-04-11 23:15:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Eeeeee, już mi przeszło :-D i nie pogryzłam nikogo, chociaż jeden chętny był i się napraszał ;-)))
fotografia cyfrowa
kodek
fotografia cyfrowa
2008-04-12 11:18:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Joanno ja bym tą fotkę przerobił na b&w bo jest fajna.
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-04-12 11:21:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A widziałeś co mod napisał?
fotografia cyfrowa
kodek
fotografia cyfrowa
2008-04-12 11:26:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widziałem , ale też widziałem podobną fotkę pomnika , rzeźby nagrobnej b&w i były super oceny może tu chodzi o tą sepię która rzeczywiście nie wygląda najlepiej , może jednak warto przerobić i jeszcze raz wstawić , masz duży limit, ja bym tak zrobił .
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-04-12 11:37:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wrzuciłam, zobaczymy...
fotografia cyfrowa
Loup
fotografia cyfrowa
2008-04-17 01:17:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ha ha ha! Też się zastanawiam czym kieruje się grono moderatorów w doborze zdjęć do wyrzucenia/przesunięcia do portfolio? Wrzuciłem dziś jedno, bez niewłaściwych treści i nikogo nie obrażającego, minęło kilka godzin i fota w portfolio. Szkoda, że nikt nie dostrzegł dość głębokiej ironii (subtelnie zaznaczonej w opisie :p ) Wiem, w Regulaminie jest "bez podawania przyczyny" ... ale czemu tak wiele gniotów i tandety przechodzi bez echa?
Hmm, nie wiem sam czego oczekuję-czyżby w nazwie portalu też kryła się ironia grubymi nićmi szyta? :-)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2008-04-17 11:02:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja juz dawno sobie powiedzialem "a sral to pies". Wymoderowali, to wymoderowali. Zwykle zreszta maja jakas (wieksza czy mniejsza) racje, a jak uwazam, ze ich racja jest mniejsza niz norma pozwala to wrzucam do takiego katalogu o uroczej nazwie "Ofiary moderatorskiej chuci" i kazdy, kto zaglada do mego PF moze sobie (jak chce...) obejrzec i wyrazic wspolczucie albo i nie. :) A for innnych ci dostatek, wiec jak uwazam, ze fotka jest dobra, to ja pokazuje tez gdzie indziej... Swiat sie po wymoderowaniu mi na glowe nie zwala, ani nie bede mniejszy ani moj cien krotszy od tego, a przynajmniej wiem, ze ktos sie tym fotkom przygladal :P.


jpk - fiu, fiu. To niezle pojechali. :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa